جامع آسان تجارت در بازار فارکس استراتژی فارکس مبتدی

[ad_1]

این بررسی بر اساس یکی از خاص آسان استراتژی فارکس سیستم های معاملاتی اجرا شده توسط یک شرکت مستقر در 5 کشور ایالات متحده آمریکا, انگلستان, استرالیا, قبرس فیلیپین.

قسمت 1

چگونه به تجارت در بازار فارکس کار می کند؟:

اگر شما واقعا آشنایی با نحوه معامله در بازار فارکس در اینجا من فکر می کنم بهترین مثال است.

بیایید می گویند شما سرمایه گذار می خواهید به حدس و گمان روی یک جفت ارز خاص شما باز کردن یک خط اعتباری خود را با فروشنده. این جایی است که شما به دست آوردن یک خط از قرض گرفتن که تا حد زیادی تحت تاثیر شانس خود را برای بسته شدن موفق می پردازد.

با انجام این کار شما باید کمتر هزینه انتقال و توانایی برای باز کردن بزرگتر موقعیت. با کوچکتر سرمایه است. شما بنابراین قرار دادن تمام تخم مرغ خود را در یک سبد به عنوان ذکر شده قبل از.

این چیزی است که's شناخته شده به عنوان “حاشیه” تجارت. شما یک مقدار کمی از سرمایه در یک “لوط”. “زیادی” می تواند تعریف شده به عنوان به طور معمول $ 100'000. پس اجازه می دهد می گویند شما بر این باورند که دلار در حال رفتن به رفتن در مقابل GBP شما باز کردن یک “لات” و قرار دادن 1 ٪ — تا $ 1000. در حال حاضر این ممکن است به نظر می رسد بسیاری اگر شما در حال شروع کردن و شما می توانید محل مبالغ کوچکتر اما هدف از این توضیح ما'll استفاده از این رقم است.

بنابراین شما've خود را یکجا در یک “لات” و بیش از این دوره از روز خود را پيش بينی می شود واقعی و دلار می کند تا در برابر پوند انگلیس است. بیایید می گویند شما باز “بسیاری” در 1.49779 و شما فروش است که “بسیاری” در 1.50500 شما've فقط به دست آورد 72 پیپ (1.50500 – 1.49779 = 0.00721).

You've فقط $ 478 (1000 / 1.50500 = 664.45 X 72 = 47840.53 یا $ 478).

که's آن است. هنگامی که شما خود را مقابله حاشیه سود خود را همراه با سپرده اولیه خود را اعتبار به حساب خود را.

در صورت از دست دادن آن است و بدیهی است که کسر شده از حساب شما.

که's واقعا همه معامله در بازار فارکس است, حاشیه های تجارت. اما ابزار شما نیاز به پیاده سازی این استراتژی نگه کلید به گرفتن این حق است. اساسا قادر به درک و ویژگی های اساسی تجزیه و تحلیل گزارش.

این است که داشتن یک مقدماتی کتاب راهنمای ارزشمند ثابت می کند.

راستش همه که شما نیاز دارید در کوتاه مدت قبل از اینکه شما درخواست خود را در بازار فارکس استراتژی است که فقط توانایی خود را به خودتان اعمال می شود و شروع به یادگیری از گرفتن بروید.

شما don't نیاز به پول فقط زمان خود را که در آن شما می توانید خود را قفل و دور از زندگی's حواس او را پرت و فقط به عنوان خوانده شده از طریق راهنمای خود را.

وجود دارد's هیچ عجله بنابراین فقط آن را در سرعت خود را.

بدیهی است که با اهرم که در این بازار ارائه می دهد به این معنی که شما می توانید بسیار خوش تیپ بازده از ابتدا. اما اگر شما مثل من بود با شروع با یک سرمایه گذاری کوچک وجود دارد که نیاز به قرار دادن تمام تخم مرغ خود را در یک سبد خرید.

بخش 2

مقدماتی کتاب راهنمای:

مقدماتی کتاب ایده آل برای توسعه فارکس مبتدی با تجربه و معامله گران حرفه ای. برای مثال در این فصل ممکن است کاملا در عمق اما شما جلوگیری باید. آن چه خواهد شد آیا واقعا باز کردن چشم خود را به طیف کامل از واژه نامه اصطلاحات فارکس و ابزار است که شما نیاز به درک و یادگیری قبل از شروع معامله فرابورس به عنوان آنها می گویند: بیش از شمارنده.

داشتن یک مقدماتی فارکس کتاب باید آموزش شما و آشنایی شما را با پلت فرم فارکس. به عنوان ذکر شده در زیر شما ایده آل باید تدریس شود به شرح زیر است.

 • مقدمه – چگونگی استفاده از این کتاب
 • فارکس? آنچه در آن است ؟ (ساده و سرراست مقدمه)
 • فارکس چیست ؟ چه فارکس معامله ؟
 • چه جهانی است که بازار فارکس?
 • بررسی اجمالی از بازار فارکس بر روی خط
 • آموزش برای رسیدن به موفقیت
 • تحلیل تکنیکال: الگوها و هوا روشها مورد استفاده قرار امروز
 • روز-تجارت (خود را در پلت فرم تجاری)
 • تحلیل بنیادی و پیشرو در شاخص های بازار
 • بیست و مسائل شما باید در نظر بگیرید
 • راهنمایی برای هر معامله گر فارکس
 • فارکس واژه نامه

قسمت 3

ابزار:

بنابراین هنگامی که شما've را بخوانید فارکس کتاب و ورود شما را به حساب شما در حالت ایده آل خود را دریافت شخصی خود خدمات مدیریت حساب.

 • او خواهد شد و سپس شروع به آموزش شما هم از طریق تلفن و یا از طریق یک خط سیستم چت.
 • بعدی – راهنماهای تصویری. این باید در یک شیوه ای روشن و مختصر بسیار تازه کار, تازه کار می توانند درک کنند. آنها را در حالت ایده آل تمرکز بر چگونه شما برای باز کردن یک معامله تغییر یک معامله و بستن آن.
 • سپس شما باید با ارائه یک تجارت کنترل. اگر شما آشنا نیست یک خودکار ابزار تجارت باید آن را در حالت ایده آل باید توانایی برای محاسبه سود بالقوه حالات خود را از دست دادن توقف و حاشیه سود شما را در محل قرار داده.

[ad_2]