جلوگیری از شلاق زدن Wedgies از نشان دادن

[ad_1]

به نظر می رسد فقط دیروز وقتی که من برای اولین بار عینک من بند بود و کاملا خوشحال در مورد آن. از آن ساخته شده من احساس می کنم واقعا داغ و عادی زمانی که من فقط ساخت ذهن من را به لغزش به آن. اما من تمام روز رو از بین برد چرا که از تند و زننده wedgies که نگه داشته در نشان دادن از عقب و من تا به حال هیچ گزینه ای را برای نگه داشتن آنها کم است. آن روز من تصمیم به پوشیدن هرگز که لباسهای دوباره تا یک روز من در مورد این مشکل با دوست من (که قرار بود به شلاق زدن, عاشق). او را به جلو راز عشق سبک و بدون شکایت در مورد زرق و برق دار wedgies.

از این رو من تا به حال برای به اشتراک گذاری این با همه شما به خاطر من می دانم که وجود دارد مردان در سراسر جهان که خندق مد لباس سبک به دلیل ستمکاران wedgies. این مقاله کمک خواهد کرد که شما پیدا کردن همه گزینه اجتناب از و یا جلوگیری از شلاق زدن wedgies برای راحت تجدید نظر شود.

حجم: وقتی که می آید به لباسهای زیر برای مردان هر چیزی و همه چیز که می رود اشتباه است تصحیح شود می توانید با کمک اندازه مناسب (بیشتر یا کمتر). آن جنبه ضروری است که کمک خواهد کرد که شما برای خروج از این وضعیت دیر یا زود. یک بار میزبان نشان می دهد پرتاب یک سوال مرتبط با پوشاک مردانه. مردی از میان جمعیت پاسخ داد با یک سوال که چگونه می توانم من کامل جفت صندل سبک داغ? هیچ چیز به نظر می رسد به من لطفا. نویسنده پاسخ داد: “شما تغییر کرده و تمام شورت لا کونی, سبک, آیا تا کنون سعی تغییر اندازه خود را?” جان کلام بحث شد هر زمان که شما فکر می کنم خاص شورت لا کونی ارائه نمی دهد آنچه شما دنبال آن هستید برای تغییر اندازه. آن است که یک روش سعی و آزمایش است که اگر خود را درست به اندازه جفت نمی, احساس خوب, یک بزرگتر خواهد بود قطعا یک گزینه بهتر است.

پارچه: شما نمی خواهد بیشتر موافقم اگر کسی گفت که پارچه های نقش برجسته در ارائه بهترین احساس کردن وجود دارد. هر چه سبک لباس زیر, است, آنچه مهم تر است این ترکیب پارچه. اگر شما نگاهی از نزدیک در پارچه های موجود در صنعت پوشاک شما می خواهم پیدا کردن که آنها یا کشش یا کشش. بیشتر به دنبال شما خواهد آمد به می دانم که آنهایی که با خاصیت ارتجاعی بالا حرکت در اطراف با شما بدون bunching یا سوار کردن کون کرک. اما آنهایی که با حداقل یا کم کشش تمایل به دریافت سفت و سخت و سوار تا زمانی که شما در حال حرکت هستند (که آیا شما کشش خم, نشسته, و غیره.).

همه شما نیاز به صبر است: شما به یاد داشته باشید زمانی که مادر خود را ساخته شده شما می پوشند کسانی که سن ژاکت که شما نمی مانند و در همه ؟ چگونه شما احساس زمانی که آنها sternly به شما داده می شود? شما باید احساس راحتی در آن در یک بار, اما شما به آن استفاده می شود و در نهایت میل آن را در پایان. شما نیاز به بیمار با شورت لا کونی لباس زیر. هر چند آنها راحت ترین جفت با توجه به منظم استفاده کنندگان مربوطه می تواند یک کمی روی حیله و تزویر برای رسیدگی به اگر شما نمی رسیدگی به آن را به درستی. هنگامی که شما انجام می شود با این تست زمان, شما با همه خوب است.

تماس با مراقبت از مشتری: وجود دارد بدون شک در مورد این واقعیت است که هر فرد نیاز به کمک دارد و یا در برخی از نقطه از زمان. بنابراین چه چیزی شما را پس از آن ؟ بسیار واضح است که شما از کسی بپرسید که شما فکر می کنم که قادر به دادن به شما یک راه حل احتمالی به موضوع خود را. شما باید تماس با خدمات مشتریان گروه از مردان لباس زیر فروشگاه اگر شما فکر می کنم شما باید مسائل را در حالی که خرید یک شلاق زدن. مطمئن شوید که شما در حال خاص در مورد شلاق زدن wedgie مشکل و دریافت راه حل مناسب برای آن است.

شورت لا کونی wedgies هستند بخشی جدایی ناپذیر از مربوطه پوشاک مردانه ، اما شما باید مراقب باشید در مورد خرید افزایش, لباس زیر, سبک و احساس شادی و همچنین راحت در همان.

[ad_2]