جمع آوری پول برای سرمایه گذاری با استفاده از 11 مرد فقیر استراتژی

[ad_1]

بر خلاف بسیاری از مالی نویسی همسالان من یزدی (اعتبار) وقتی که می آید به داشتن شده است ضعیف است. هنگامی که ما برای اولین بار وارد در San Jose, CA بازگشت در اوایل سال 1980 خانواده من زندگی با خانواده های دیگر تا زمانی که پدر و مادر من قادر به ذخیره به اجاره یک آپارتمان. خانه ما زندگی می کردند در یک نمونه سه اتاق خواب و دو حمام خانه های واقع در امتداد مک لافلین خیابان. پدر و مادر من بودند دوستان از بزرگسالان که اجاره این خانه است. آنها می دانستند که هر یک از دیگر در چیهواهوا, مکزیک.

چیز نمی تواند آسان تر است هنگامی که پدر و مادر من قادر به اجاره یک آپارتمان. همه آنها می تواند استطاعت با وجود هر دو آنها مشغول به کار تمام وقت بود و یک اتاق خواب آفتابی در دادگاه. من و خواهرم خواب در اتاق نشیمن. مواد غذایی نیست همیشه فراوان است. به خاطر دارم چند بار وجود دارد که بسیار به خوردن و مدرسه بود که در آن من تا به حال من تنها ثابت وعده های غذایی. لباس خریداری شد به عنوان مورد نیاز به پایه و اساس در فروشگاه صرفه جویی. کفش آمد و دست را از دوستان و یا اگر پول شده بود را نجات داد از Payless کفش.

زندگی ماه به ماه در آن روز بود استرس زا حتی برای یک بچه. وجود دارد هیچ چیز بدتر از پدر و مادر خود را آشکارا در تلاش برای پایان می رسد دیدار و شما قادر به کمک کند. در مکزیک, من می خواهم که رفته به خیابان ها و فروش آدامس یا تابیده کفش را به صورت نقدی. اما در ایالات متحده وجود دارد قوانین… قوانین کار کودکان. شما همچنین باید قادر به صحبت می کنند زبان در اکثر موارد. در آن زمان من تا به حال فقط شروع به یادگیری زبان انگلیسی.

من خجالت می کشم به اعتراف است که به عنوان یک بچه من دامپستر شیرجه سرقت از سوپر مارکت ها و کار تمیز کردن شغل برای بزرگسالان در اطراف محله. هر چیزی برای کمک به خانواده من است. من با افتخار از این عمل می کند که غیر قانونی بودند از دیدن آنها را به عنوان قابل اجتناب در حال حاضر با بالغ چشم اما همانطور که لازم است به من در آن روز. زندگی بدون حسرت است که هیچ زندگی وجود ندارد.

از تجربه من, من قادر به ارائه شما امروز راه جمع آوری پول است که ممکن است به طور گسترده ای شناخته شده در میان فقیر عامیانه اما نه آنقدر در میان طبقه متوسط عامیانه. خوب شاید من وسط کلاس برادران آیا می دانید از راه های زیر آنها بیش از حد بالا می برد اما ممکن است آن را به عنوان “زیر” آنها را.

بسیاری از افراد انجام این اقدامات از آنجا که آنها نیاز به پول برای پرداخت صورتحساب غذا خوردن و زنده ماندن. من انجام داده اند این فقط به خاطر من می خواستم پول نقد برای سرمایه گذاری و نبود تمایل به استفاده از اهرم مالی (بدهی).

1) فروشگاه قوطی و بطری های شیشه ای به جای قرار دادن آنها را در سطل بازیافت. پس از چهار ماه من را از این به کارخانه بازیافت در Oceanside, CA و فروش آنها را در هر نقطه از $15 تا 25 دلار است. آن را مقدار زیادی من می دانم, اما آن ضرب 3 و شما باید در هر نقطه از 45 دلار به 75 دلار اضافی در هر سال است. مردم فقیر را بازیافت نیست; آنها به دنبال قوطی های پلاستیکی و بطری های شیشه ای و فروش آنها را!

2) فروش چیزی از ارزش در فروشگاه برای پول نقد سریع. من فروخته اند به تماشای من نمی پوشند (هدیه به من داده برای تولد/کریسمس) و الکترونیک. موجب صرفه جویی در مقدار زیادی از زمان.

3) فروش stuff در Craigslist. با استفاده از دوچرخه خود را هر گونه دیگر ؟ انجام یک آگهی Craigslist در و فروش آن را به یک مهمانی خصوصی. پیدا کردن چیزهای اطراف خانه شما دیگر نیاز است و از ارزش فروش در Craigslist. اگر شما مقدار زیادی از همه چیز اما نه از ارزش های بزرگ و سپس فراموش #4.

4) گاراژ یا حیاط فروش. جسیکا و من یک گاراژ فروش حداقل دو بار در سال. ما با چنگک جمع کردن در از ما به فروش می رسد ناخواسته در حدود $100 در هر زمان.

5) فروش یک کارت هدیه به صورت نقدی. ! ؟ آره… همیشه دریافت یک کارت هدیه با ارزش پول نقد و می دانستم که شما نمی خواهید به استفاده از آن ؟ فروش آن را به یک دوست و یا رفتن به نقطه و سر آن را. باید فرد را به کارت و دریافت یک تعادل را بررسی کنید اگر آنها به شما اعتماد ندارند.

6) فروش خون (من هرگز از انجام این… بیش از حد مرغ). پیدا کردن محلی خود را در بانک خون و فروش که پلاسما!

7) فروش خود را در eBay. بله شما می توانید فروش خود را مو آنلاین. من هرگز آن را انجام داده چرا که هیچ کس می خواهد من اما اگر من تا به حال فابیو قفل…

8) رو سکه ؟ نگاه خود را تحت مبل بالشتک تخت خود را گرد و خاکی ابزار زیر شلواری, زیر خود را در ماشین حصیر هر کجا که. اگر شما صرفه جویی شده ام یدکی تغییر دهید و سپس از آن زمان به ضربه تا سوپر مارکت و پیدا کردن نزدیکترین سکه ستاره ماشین. این آسان برای استفاده است. فقط روگرفت از تمام خود را تغییر دهید و دستگاه را به تعداد هر پنی تنها چاپ می رسید شما می توانید پس از آن را به خط و نقد کردن مانند یک کازینو!

9) شروع به استفاده از کوپن و استراحت در آلی است. مردم فقیر نمی تواند یک انتخاب زمانی که می آید به خرید مواد نگهدارنده و تلخه رایگان مواد غذایی از فروشگاه های مواد غذایی. برای آنها قیمت است نقطه فروش. ولی برای ما می توانید برای انتخاب غذاهای سالم از معامله گر جو برای مثال. نه گفتن شما به غذا خوردن خود را در زیر بدان معنی است اما اگر شما می خواهید برای ذخیره یک کمی اضافی برای چند ماه این ممکن است یک گزینه است.

10) از اتوبوس و یا رفت و آمد به کار می کنند. این گزینه ای است ما که فقیر ممکن است. یک اتوبوس تصویب اجرا خواهد شد شما حدود 30-45 دلار بسته به شهر شما زندگی می کنند. شما احتمالا صرف دو برابر این مقدار حتی با قیمت گاز در حال رانندگی خود را به محل کار و بازگشت به خانه در هر روز. مانند #8 بالاتر از این هم خواهد بود به طور موقت استراتژی است. نمی خواهید به نشستن در میان فقرا ؟ متقاعد کردن یک همکار در طرح پس انداز خود را. و یا اگر شما نمی فروش دوچرخه خود را سوار آن را به کار برای یک ماه.

11) خرید ارزان شراب. من استفاده می شود به خرید $11-15 Cabernet Sauvignon. من می خواهم در مورد دو بطری یک ماه. سپس من در بر داشت ساتر خانه Moscato و کابین فروش برای $3.99! در هود من استفاده می شود به نوشیدن مشروب مالت و آبجو. در حال حاضر من همه چیز در مورد ارزان خوشمزه شراب و میکرو/هنر و صنعت آبجو. اما من کوچک پشت در بار دومی که در یک پس انداز برای سرمایه گذاری “برنامه است.” شما می توانید از دم خود را!

حال هنگامی که فقیر به من داده بینش بسیاری از افراد در سطح من از ثروت ندارد. من می توانم به انجام چندین گزینه های بالا بدون احساس ناراحتی و یا خجالت. من به اندازه کافی امن با شرایطی که برای من فوق حالات اختیاری هستند راه جمع آوری پول برای سرمایه گذاری اهداف تنها. اما در مورد افرادی که باید به تکیه بر این پول بالا بردن استراتژی برای زنده ماندن ؟ من می توانید آن را تصور کنید. اگر این است که زندگی خود را, من می توانم به شما بگویم که یک قطعه بزرگ از مشاوره: جلوگیری از سرزنش دیگران و احساس تاسف برای خودتان! این به شما کمک خواهد کرد یک بیت. به جای شروع با ایجاد یک لیست از راه های شما می تواند بهبود بخشد. بهبود چه ؟ در اینجا برخی از لیست شما نیاز به ایجاد و اشفتگی فکری موقتی:

1) آزاد راه من می تواند به بهبود خودم (آنچه من می دانم و من قادر به انجام این کار).

2) راه من می تواند به بهبود تصمیم گیری است.

3) راه من می تواند به بهبود آنچه که من صرف پول در.

4) آزاد راه من می تواند به بهبود که من می دانم (تاکید بر پیدا کردن پول هوشمند “بهتر کردن” مردم به عنوان بخشی از شبکه خود را). شما می توانید تعداد در من به عنوان بخشی از شبکه خود را!

[ad_2]