جوانب مثبت و منفی استفاده از تکنیکال و تحلیل بنیادی در فارکس

[ad_1]

اساسا وجود دارد 2 اصلی روش است که معامله گران بازار فارکس با استفاده از تجزیه و تحلیل بازار است. آنها تکنیکال و تحلیل بنیادی. خالص ویژگی های تحلیلگران می گویند که این غیر ممکن است به تجارت در این خبر به این دلیل که بازار حرکت می کند بسیار سریع و آنچه از اخبار وجود دارد نمودار به شما بگویم بیش از حد. از سوی دیگر بنیادگرایان می گویند که تنها اخبار حرکت بازار است. ویژگی های شاخص همیشه پیروان. پس کدام روش باید استفاده می کنیم ؟ برای پیدا کردن بیایید نگاهی به جوانب مثبت و منفی از هر دو این روش ها.

تحلیل تکنیکال

ویژگی های تجزیه و تحلیل شامل ردیابی گذشته قیمت ارز حرکات و استفاده از شاخص ها برای کمک به شناسایی که در آن جهت قیمت فعلی ممکن است به عنوان. این تجزیه و تحلیل را می توان به صورت دستی یا به صورت خودکار. تحت سیستم خودکار معامله گران با استفاده از نرم افزار (کارشناس مشاور) یا ربات برای کمک به آنها در پیدا کردن معاملات و شناسایی نقاط ورود و خروج. ویژگی های معامله گران بر این باورند که همه اطلاعات مورد نیاز مورد نیاز به محل تجارت موجود است در نمودار.

تحلیل بنیادی

تحلیل بنیادی تمرکز بر روی کلید اساسی اقتصادی و عوامل سیاسی برای تعیین جهت قیمت یک ارز. اساسی معامله گران بر این باور بودند که ارزهای حرکات, آیا آن را تبدیل به قوی تر و یا ضعیف تر هستند مربوط به قدرت و اقتصاد و مالی و شرایط سیاسی. از این رو اساسی, گزارش و اخبار برای آنها مهم هستند. اخبار و گزارش ها از قبیل نرخ بهره, استخدام تعادل تجارت و تولید ناخالص داخلی بزرگی هستند مهم است. دیگر اطلاعات مانند خرده فروشی کالاهای با دوام فروش خانه و ISM نیز تاثیر حرکت قیمت.

تحلیل تکنیکال

مزایای

-این کمک می کند تا ارائه خاص ورود و نقطه خروج را برای معامله گران در معاملات.

-نمودار ارائه می کنند هر کس یک راه آسان برای شناسایی روند بلافاصله. این ممکن است به دلیل همان داده ها نیز در حال تماشا توسط میلیون ها نفر از معامله گران به عنوان یک نتیجه اگر تعداد زیادی از معامله گران بازار فارکس همان را انجام دهید, این برنامه به طور بالقوه ایجاد یک پیشگویی از تقویت روند بیشتر است.

-آن را بر روی نمودار و شاخص. آن است که بدون شک ساده ترین و دقیق ترین روش استفاده شده توسط بسیاری از معامله گران است.

-نمودار و ابزار همچنین می توانید مدتی به کمک نقطه از زمانی که یک روند است که در مورد شروع یا پایان. از این رو کمک به معامله گران خود را به برنامه ریزی سود و جلوگیری از ضرر و زیان بیشتر دقت.

معایب

-اگر بسیاری از معامله گران در جای خود متوقف می شود در اطراف همان مناطق این می تواند سریع معکوس در حرکت قیمت به عنوان آن می تواند به طور بالقوه اجازه می دهد تا بازیکنان بزرگتر در بازار به عمد باعث این توقف.

-ابزار مورد استفاده در واقع عقب مانده-شاخص های اقتصادی می توان آن را خطرناک کاملا به تکیه بر این فرض که قیمت فعلی و روند پیش بینی آینده قیمت ها. آنها اغلب اما نه لزوما.

-با تکیه به طور کامل بر روی نمودار به این معنی است که شما ممکن است انتخاب کنید تا سیگنال های که به طور بالقوه ممکن است تغییر این روند است.

تحلیل بنیادی

مزایای

-تجزیه و تحلیل اساسی افزایش دانش و درک ما از بازار جهانی است. از این رو کمک به ما برای به دست آوردن یک تصویر واضح تر از سلامت عمومی اقتصاد جهان است.

-ما می توانیم با استفاده از تجزیه و تحلیل اساسی به توضیح برخی از غیر منتظره حرکت قیمت. از این رو می دانم که چه حرکت قیمت بالاتر یا پایین تر است.

-عمده انتشار اخبار می تواند مدتی آتش بزرگ حرکت قیمت هنگامی که وجود دارد یک تفاوت بزرگ بین انتظارات و نتایج واقعی. اگر شما می توانید پیش بینی و ضبط این حرکت قیمت آن می تواند بسیار سودآور است.

-Fundament تجزیه و تحلیل بهتر است مورد استفاده برای پیش بینی بلندمدت نرخ ارز جنبش است.

معایب

-وجود اطلاعات زیادی که یکی می تواند به راحتی اشتباه گرفته شود.

-آن را بسیار دشوار است به استفاده از تمام این اطلاعات را به پین نقطه خاص و نقطه ورود و یا خروج به تجارت.

-مدتی کوتاه مدت انتشار اخبار ممکن است ارائه یک سیگنال نادرست و گمراه گر به باز کردن یک تجارت است. این علامت اغلب توسعه زانو حرکت تند و سریع واکنش در بازار است.

-گاهی اوقات اطلاعات و یا اخبار منتشر شده در حال حاضر ممکن است قیمت به بازار است. از این رو این اطلاعات هیچ تاثیر قابل توجهی به حرکت قیمت است.

-این نیاز به یک فرد با حداقل برخی از دانش پایه در زمینه اقتصادی.

-اخبار منتشر شده می توانید مدتی تولید چشمگیر و سریع حرکت قیمت برای یک جفت ارز در هر دو بالا و پایین جهت به عنوان بازار فارکس سعی کنید به هضم اخبار. بی تجربگی معامله گران ممکن است پیدا کردن خود را در یک رشته از ضرر و زیان است.

نتيجه گيری

به نظر من ایده آل وجود ندارد و یا بهترین روش تجزیه و تحلیل در بازار فارکس است که به شما تضمین 100% نتایج در همه زمان ها. ویژگی های تجزیه و تحلیل و رسم نمودار خواهد شد کمک به معامله گران کوتاه مدت به تصمیم گیری خود را, در حالی که معامله گران طولانی مدت نیاز به نگه داشتن خود را پهلو به پهلو از آخرین اخبار اقتصادی و داده های مربوط به کشور ارز آنها در حال معامله است. توجه داشته باشید که این روش تجزیه و تحلیل فقط ابزار است. اگر درست استفاده شود می تواند به طور کلی به شما کمک کند برای تجارت بیشتر موثر است. این است که چرا اکثر معامله گران بازار فارکس تمایل به استفاده از هر دو روش تجزیه و تحلیل به تصمیم تجاری.

[ad_2]