حداقل شرط آموزش و پرورش برای معامله در بازار فارکس موفق

[ad_1]

شما می توانید آن را توسط هر یک از این نامها—ارز فارکس و یا فقط FX. همه آنها توصیف حالت معاملات ارزهای اصلی جهان. امروز بازار فارکس در نظر گرفته شده است بزرگترین بازار در جهان با حجم معاملاتی که مقدار به حدود 1.5 تریلیون دلار در هر روز است. اضافه کردن حجم از فعالیت های تمام داخلی مبادلات تجاری و حتی پس از آن در بازار فارکس معامله در روز به طور متوسط بیش از این در ترکیب ارزش. فارکس ارزش معاملات نیز یکی صد برابر بیشتر از معاملات روزانه در بازار بورس (بورس نیویورک). فعالیت در این بازار عمدتا نظری با یک بخش کوچک به نمایندگی از دولت و بانک های اساسی تبدیل ارز نیاز دارد.

بازار فارکس است که اساسا متفاوت در طبیعت داشتن یک عملیات در “بین بانکی” در بازار به جای عامل از طریق یک مرکزی ارز مانند کسانی که از بازارهای سهام داخلی. در طبیعت بازار فارکس شبیه یک OTC یا بیش از شمارنده در بازار که در آن معامله صورت می گیرد به طور مستقیم بین دو طرف که آیا از طریق تلفن و یا بر روی شبکه های الکترونیکی در سراسر جهان است. اصلی ترین مراکز تجاری در حال سیدنی و توکیو و لندن و فرانکفورت و نیویورک. از آنجا که این شبکه در سراسر جهان از مراکز تجاری بازار فارکس باقی مانده از عمل 24 ساعته در تمام طول هفته است.

در اوایل روز معاملاتی فارکس بود انحصار غول مالی و چند انتخابی بزرگ معامله گران است. اما جهانی شدن و اینترنت انداخته است باز بازار به رایج معامله گران با تیز شهود برای معاملات سوداگرانه. در علاوه بر این به یک تیز شهود و پیش بینی توانایی های زمان اولین معامله گر نیاز به برخی از بسی آموزش در عمده از نظر تجارت در بازار فارکس.

اساسی فارکس نظر:

نقطه:

بازار فارکس است که به عنوان نقطه بازار به عنوان معاملات در حال حل و فصل فورا “در نقطه”. در زندگی واقعی این مقدار برای دو روز بانکداری.

گسترش

شما فروش ارز در این بازار از طریق ‘پیشنهاد’ و شما آنها را خرید از طریق ‘درخواست’. گسترش است تفاوت بین این قیمت که در آن شما به فروش می رسد و ارز قیمت شما باید آنها را خریداری. تحت نرمال بازار وضعیت شما را پیدا خواهد کرد گسترش رشته به مقدار 3 پیپ.

پیپ

همانطور که قبلا هم گفتم شما اغلب در چنین سناریو به عنوان یک 3-pip در گسترش تجارت رشته. آن است که اساسی واحد برای اندازه گیری عبور قیمت نقل قول تغییرات. در نظر گرفتن این مثال EURUSD که در آن نقل شده است در پیشنهاد قیمت از 0.9875 و از قیمت 0.9878. تفاوت تومان 0.0003 که برابر است با 3 “پیپ”.

تجارت حاشیه

ارز خارجی است که به طور معمول معامله در حاشیه است که بطور قابل توجهی بالاتر از سایر مبادلات سهام. در بازار فارکس شما لذت بردن از حاشیه تا 100 بار.

ارز پایه و متغیر ارز

در بازار فارکس شما همیشه تجارت در ترکیبی از دو ارز. برای مثال, شما به خرید دلار و فروش یورو. به این معنی که شما باید به حدس و گمان در این فرض مقایسه قدرت و ضعف هر دو ارز.

بازار فارکس یک ایده آل برای کسانی که جرات را به خطرات. اما به شما خواهد شد در یک موقعیت در نظر گرفتن خطرات هنگامی که شما به اندازه کافی تحصیل کرده در این رشته و حداقل پایه آموزش و پرورش در این زمینه باید با درک روشنی در مورد بالا توضیح معامله در بازار فارکس از نظر.

[ad_2]