خام, Chafed ران است ؟ در اینجا من راز بالا ضد سایش سلاح – BodyGlide و باریک کوتاه!

[ad_1]

آیا من می توانم به شما بگویم شرم آور راز ؟ من همیشه این افسانه و آگاه در مورد گرفتن یک شکل ساعت شنی. به عنوان یک نتیجه, من, در میان چیزهای دیگر بدن عیوب است که واقعا سخت کار کردن من چرخ دنده و من احساس خوب کمی خجالتی در مورد نشان دادن بدن من هنگامی که آب و هوای گرمتر روش. یکی از بزرگترین مسائل – خوب تا زمانی که به تازگی پیدا شد ضد سایش محصولات (مانند BodyGlide) به مبارزه ناخوشایند ران سوختگی و آسیب های باقی مانده در پی آن!

ضد سایش: نبرد من با زشت ران رایت
ببینید من'm a انحنا طبیعی ، مهم نیست چقدر بزرگ یا کوچک من, من فوقانی ران های درونی همیشه به نظر می رسید به rub ایجاد زشت و ناخوشایند و دردناک چاق کفش رنت و سیاه شدن مناطق در پی خود. زمانی که من در گسترش پاهای من آن را شبیه به یک نان برشته سوخته غار خفاش. حتی بدتر, درد واقعی از خام پس از یک روز راه رفتن در اطراف من مجبور به بازنشسته دامن و لباس از کمد لباس من.

مادر را به من بگویید به استفاده از بسیاری از وازلین بین پاهای من و لوسیون غالبا به روان آن ران آبدار من, اما به طور جدی چگونه اغلب شما می توانید سفر به دستشویی به استراحت بر روی پای روغن قبل از اینکه شما فقط به بالا و رنج می برد از طریق سوزاند ؟

چگونه من متوقف ران سایش در آهنگ های خود
خوشبختانه من've آموخته ضد سایش اسرار به پوشیدن لباس من دوست دارم بدون درد و رنج از طریق عرق خام ران برای چند روز آینده. شما می توانید't فقط قرار دادن بر روی لباس مثل شما بود زمانی که شما هفت سال, گام به صندل و اجرا درب. نه یک فرصت. شما در حال حاضر نیاز به یک باریک کوتاه پنهان در زیر لباس خود را برای از بین بردن اصطکاک از سوزاندن و از بین بردن ران خود را. علاوه بر از بین بردن برآمده و خطوط این بدن شکل دادن به باسن را نیز به راه رفتن در اطراف راحت تر و همچنین حفظ امنیت شما از هر لحظه شرم آور اگر باد دامن خود را بیش از حد بالا است.

BodyGlide محصولات مورد استفاده توسط ورزشکاران حرفه ای و دونده ماراتن برای کمک به جلوگیری از درد سایش از جمله خام خونین داخلی ران. BodyGlide باعث می شود یک فرمول پیشرفته ایجاد شده برای زنان با ران سایش مسائل مربوط به محافظت و درمان پوست خود را. این منحصر به فرد و غیر چرب و بدون ظروف سرباز یا مسافر و نفت-رایگان فرمول طراحی شده است برای راحتی خالص. مواد طبیعی در این محصول غنی شده با آلوئه ورا و ویتامین E برای ارائه به پوست خود را با طبیعت's تسکین دهنده قدرت شفا. کوچکتر و جمع و جور اندازه با کلاه مناسب برای کیف پول و یا جیب بنابراین شما می توانید آن را با شما هر کجا که شما بروید.

من در حال حاضر استفاده از یک بدن لاغری, در علاوه بر این به BodyGlide به عنوان ضد سایش اقدامات برای محافظت از پاها و ران از اصطکاک کفش رنت به عنوان به خوبی به عنوان rawness و ناراحتی هر زمان که من پوشیدن دامن یا لباس که به نحوی یاری می من شکل زیبایی. علاوه بر این من احساس لمس پیچیده تر و محافظت شده … بدون کسانی که به طرز مشکوکی سفرهای مکرر به دستشویی هر 45 دقیقه.

[ad_2]