خرید سرویس VPN

[ad_1]

VPN یا شبکه خصوصی مجازی تضمین امنیت و حریم خصوصی و یا عمومی شبکه. این انجام شده است با استفاده از یک سیستم و یا پروتکل به موجب آن کاربر از کامپیوتر اختصاص یک آدرس IP جدید که متعلق به VPN. تمام ترافیک اینترنت کاربر است channelled به سرور VPN. هنگامی که وجود دارد این است که رمزگشایی و مجاز به سفر به آدرس IP جدید. کاربر اینترنت ارائه دهنده خدمات را تنها دیدن یک جریان رمزگذاری جریان داده بین کاربر و سرور VPN. ISP نمی خواهد بود قادر به ورود به سیستم و نظارت و یا کنترل کاربر استفاده از اینترنت.

چه هستند مزایای استفاده از VPN?

در این بعد از هک کردن حساب های آنلاین ناخواسته اطلاعات ردیابی امنیت و حریم خصوصی مهم هستند نگرانی از کسانی که استفاده از اینترنت به طور گسترده برای کار.

به غیر از یک virtual firewall تا 256 بیت رمزگذاری SSL امنیت و پنهان خود ISP آدرس IP دیگر مزایای استفاده از VPN هستند و بدون محدودیت سرعت و پهنای باند و دسترسی به وب سایت های مسدود شده. تبلیغات در اینترنت مسدود شده است. بسیاری از آنها باید برنامه های اندروید و iOS و بنابراین می توان در گوشی های موبایل نیز است. می توان آن را دیده و از چند سرور, مکان هر کجا که شما هستند.

هزینه عاقلانه چه نوع از VPN?

VPN رایگان خدمات ارائه می دهد آن را بدون هیچ هزینه, اما آنها به طور گسترده تست شده توسط دیگران قبل از اینکه شما تصمیم به آن را به شما چرا که بسیاری از خدمات VPN به نوبه خود می تواند تند و زننده تجربه است. حریم خصوصی خود را می تواند به خطر بیافتد که در آنها فروش اطلاعات خود را به اشخاص ثالث. و یا آنها را فراهم منسوخ شده رمزنگاری است که به راحتی هک. انشعابات تشویق مردم برای پرداخت خدمات VPN. و در نرخ بسیار معقول آن است که یک معامله بزرگ نیست یا.

VPN پرداخت معمولا خود را به نگرانی های حریم خصوصی به طور جدی تر به عنوان شما در حال پرداخت پول برای آنها. آنها قوی رمزگذاری و ذخیره نمی کند سیاهههای مربوط به ترافیک.

وجود دارد بسیاری از خدمات VPN پرداخت فروشندگان. این کمک خواهد کرد به رفتن را از طریق برخی از رتبه بندی آنلاین در دسترس و خواندن بررسی مشتری از پنج یا ده.

هنگامی که شما برداشت VPN ارائه دهنده شما می توانید وب سایت خود را برای گزینه های پرداخت

گزینه های پرداخت

· کارت اعتباری یا دبیت کارت. نمایید چینی کارت بانک.

· بیت کوین که یک رمزنگاری ارز انقلابی امن خدمات پرداخت بر اساس همکار به همکار شبکه. استفاده از بیت کوین پرداخت است که وجود دارد بدون واسطه کنترل پرداخت. این منبع باز است ارز مجازی است که نمی توان به شما. آن است که به نام ناشناس گزینه پرداخت.

· PayPal یک سرویس پرداخت آنلاین که در آن یک مجموعه تا یک حساب کاربری برای پرداخت. وجود دارد بدون هزینه های تجاری درگیر در پرداخت پی پال. اما بخش حقوقی ممکن است حمایت برخی از معاملات و آنها در حال حاضر در تمام کشورها.

· * * * دیگر پرداخت بازرگانان که ارائه آنلاین راه حل های پرداخت به ارائه دهندگان VPN در سراسر جهان در حال Ali پرداخت), CASHU, پرداخت دیوار و Skrill.

· مستقیم سیم انتقال پول.

[ad_2]