خرید لوله پلیکا

اما آنچه که برای لوله و اتصالات پی وی سی و لولههای پلیکا بیشتر از ویژگیهای آن قابل توجه است، قیمت ارزان آن در قیاس با پوش فیت میباشد. همچنین این مرکز فروش از مراکز توزیع کننده برتر این محصول محسوب می شود که می توانید برای خرید با شماره تماس درج شده، ارتباط برقرار کنید. وجود اورینگ از جهتی دیگر می­تواند از معایب لوله پوش فیت محسوب شود زیرا ممکن است در برابر برخی ضربه­ ها مقاومت کافی را نداشته باشد. اکنون کار لوله کشی ساختمان به اتمام رسیده و باید برای اطمینان خاطر از لوله کشی صحیح آن را تست کنید. پس از تهیه ابزار کار لوله و اتصالات سفید را با توجه به نقشه لوله کشی آب در ساختمان آماده کنید.

لوله پلیکا خرید زیرا دردسر کار با چسب مخصوص و اختصاص دادن زمان برای سرد شدن چسب را (که اصطلاحاً جوش سرد نامیده می­شود) ندارد. به غیر از این سه شرکت مطرح در سطح کشور، بعید است که بهترین لوله پلیکا را خریداری کنید. کلیه امور ساختمان سازی باید روی اصول و قواعد انجام پذیرد که قطعا لوله کشی از این مسئله مستثنی نمی باشد. اتصال این لوله­ ها نیز به کمک چسب مخصوص انجام می­شود که این مورد نیز می­تواند دومین و شاید مهم­ترین تفاوت پلیکا با پوش فیت به حساب آید. لوله پلیکا علاوه بر مصارف عمده ای که در انجام پروژه های انتقال آب و فاضلاب در شهرهای مختلف دارد، برای سیم کشی ساختمان نیز کاربردهای فراوانی دارد؛ یکی از مهمترین ویژگی هایی که این لوله ها از آن برخوردار هستند این است که به عنوان یک عایق قدرتمند عمل کرده و نه تنها از آسیب دیدن هادی برق جلوگیری به عمل می آورند، بلکه خطر برق گرفتگی در اثر تماس با این سیم ها را نیز به میزان قابل توجهی کاهش می دهند.

از طرفی اتصال با چسب در لوله ­های پلیکا احتمال ایجاد نشت را بالا می­برد. تعداد مورد نیاز این بست­ها در لوله­ های پوش فیت به مراتب بیشتر از لوله­ های پلیکا می­باشد که این مسئله می­تواند مقداری هزینه ­ها را بالاتر ببرد. این تفاوت اول این لوله­ ها با پوش فیت است. در برخی از برندهای تولید به تفکیک با ضخامت و وزن لوله مشخص می گردد و می توانید با جدول های منتظر شده از سوی شرکت و با توجه به فشار سیال ، ضخامت را مشخص کنید . تولیدات داخلی لوله پلیکا بخش عظیمی از نیاز جامعه بازاری به لوله پلیکا را تامین می نماید.

همچنین از هرگونه نشتی آب جلوگیری به عمل میآورد. جنس پی وی سی لوله و اتصالات پلیکا باعث می­شود این محصولات نسبت به خوردگی و زنگ زدگی بسیار مقاوم عمل کنند. البته گفته می­شود لوله­ های پوش فیت نیز از مقاومت خوبی برخوردارند و نمی­توان مقاوم نبودن را از جمله معایب لوله پوش فیت دانست اما به طور کلی در این زمینه لوله­ های پلیکا قوی­تر عمل می­کنند. میزان درصد کربن موجود در استیل، مقاومت، سختی یا تردی آن را تعیین https://abrahpipe.ir/%d9%82%db%8c%d9%85%d8%aa-%d9%84%d9%88%d9%84%d9%87-%d9%be%d9%84%db%8c%da%a9%d8%a7/ – با این موافق باش – می کند. از دیگر انواع تفاوت لوله پلیکا و پلی اتیلن باید به تفاوتهای اساسی در ضریب انبساط طولی لولهها، میزان سختی، مقاومت در برابر ضربات و اشعههای خورشیدی، سازگاری با محیطزیست، وزن و میزان سبکی، سهولت در استفاده و بسیاری موارد دیگر اشاره کنیم. اگرچه هردوی این لولهها کارآییهای فراوانی دارند، دارای تفاوتهای فراوان و اساسی نیز هستند. این لوله با اینکه از مواد پی وی سی غیر قابل انعطاف ساخته شده است ولی در برابر شکستگی مقاومت بسیار بالایی دارد.