خطرات ناشی از ارز دیجیتال

[ad_1]

به عنوان یک حرفه ای گیتاریست من غوطه ور در یک بحث در مورد فن آوری است. ما گیتاریست بحث هزاران مسائل کمی در انجمن ها آنلاین در Facebook و در فرد. چه رشته ارائه بهترین ارزش برای پول ؟ در حال ایالات متحده ساخته شده گیتار هنوز هم نسبت به کسانی که ساخته شده در مکزیک است ؟ که “پایکوبی جعبه را من صدا درست مثل جیمی هندریکس? شما نام این موضوع وجود دارد خواهید بود چندین نظرات همه برگزار عاشقانه.

اما یکی وجود دارد فراگیر تقسیم بین “purists” و بقیه. من حفظ است که آن را بهتر است به چند گیتار و آمپلی فایر به صداهای مختلف یک دکل برای بلوز, دیگری برای, جاز یکی بیشتر برای کشور و…. مدرنیست می گویند شما فقط می توانید استفاده از هر گیتار و آمپر همراه با تکه های دیجیتال “مدل سازی” تجهیزات است که آنها را صدا مانند هر چیزی که شما می خواهید.

بیش از یک بار من انجام داده ام نشان می دهد که با چنین “مدرن” بازیکنان تنها به تماشای تفریحی خود را به عنوان فانتزی دیجیتال, جعبه ابزار را شکست و ترک آنها را از دست دادند. من از مد افتاده Fender Telecaster و لوکس Reverb استفاده آمپر سپس سرقت نشان می دهد.

وجود دارد عمیقی درس در آن وجود دارد… یکی که شما باید به قلب می آید به پول خود را.

اگر قدرت می رود ؟

جهان مدرن یک لوله شکل نما از ابزارهای الکترونیکی و سیستم های است که ممکن است چیزهایی که ما تنها در مورد خواب بچه ها. با تشکر الکترونیکی ما شما می توانید خرید یک خانه از تلفن همراه خود را ببینید که چه آسمان شب به نظر می رسد در زمان واقعی در طرف دیگر از جهان و یا سود حاصل از nanosecond تفاوت در زمان انجام معاملات در بازار سهام است. همه قبل از خارج شدن از رختخواب.

درست مثل من “مدرن” گیتار, دوستان, بسیاری از مردم به نظر می رسد به آن را برای مسلم است که سیستم های دیجیتال است که زمینه ساز این معجزه – اینترنت – برای مثال به ابدی. بنابراین وقتی می شنوم کسی را دارد که فرض اتصال بی وقفه من به خودم فکر می کنم: “اگر قدرت می رود؟”

که من به ارمغان می آورد به یکی از ترسناک ترین ایده های من در سراسر آمده در حالی که.

یک غول تکنولوژی آمریکا گزارش شده است که کار بر روی یک پلت فرم نرم افزار بر اساس بدنام ارز دیجیتال “بیت کوین.” ایده این است که آن را ممکن است برای سایر ارزها مانند دلار یا یورو به عمل مانند Bitcoins. هر کسی می تواند داد و ستد با هر کس دیگری در جهان به طور مستقیم بانک به طور کامل. فقط در ورود به سیستم, ارسال پول خود را و شما انجام می شود.

این وعده یک جهان با, بانک, بدون هزینه و بدون هیچ زحمتی… اما مقدار زیادی از خطر است.

دیجیتال جعل و تقلب

هر کس می داند که جعل و تقلب در معرض خطر است با پول کاغذی. به همین دلیل فردی صورتحساب باید شماره سریال بر روی آنها. اما همین امر به ارزهای دیجیتال. بر خلاف فیزیکی پول فایل های الکترونیکی است که نشان دهنده دیجیتال ارز تکرار شود می تواند دقیقا با هیچ اثری. پس از صرف دیجیتال دلار نیست حذف داده های الکترونیکی است که نشان دهنده آن در صورت عدم وجود بانک ها و سیستم های حسابداری, برخی از راه های دیگر مورد نیاز است برای جلوگیری از که دلار از استفاده دوباره توسط همان شخص – به اصطلاح “دو-صرف.”

بیت کوین انجام این کار با استفاده از یک “بلوک های زنجیره ای.” هر چند دقیقه یک گروه از تمامی اخیر معاملات بیتکوین ایجاد شده است به نام یک بلوک. این بلوک است و سپس به سرعت توزیع شده در سراسر سیستم بیت کوین که در آن اضافه شده است برای انجام زنجیره ای از تمام معاملات بیتکوین (از این رو نام). که اگر کسی که در حال حاضر صرف توجه به بیت کوین (و نه دریافت آن را به عقب مشروع از یک شخص ثالث) تلاش می کند تا آن را صرف دوباره سیستم را رد و آن را “جعلی است.”

بیت کوین انجام این کار با استفاده از یک سیستم توزیع شده از ناشناس “گره” است که پیگیری از بلوک های زنجیره ای. اما همان چیزی که می تواند توسط یک سرور مرکزی. این شرکت با تکنولوژی کار خود را در آن ارز دیجیتال بنابراین شناور این ایده تبدیل به دلار و ارزهای دیگر به صورت دیجیتال – با سرور مرکزی کنترل شده توسط بانک مرکزی.

آنچه که احتمالا می تواند به اشتباه ؟

من لازم نیست به شما بگویم آنچه اتفاق می افتد در این سیستم اگر قدرت می رود: هیچ پول. البته همان چیزی که می تواند اتفاق می افتد در حال حاضر با خیلی از ما معاملات انجام شده توسط کارت اعتباری یا بدهکاری. اما حداقل ما باید گزینه ای را برای نگه داشتن و استفاده از پول نقد.

من پارانوئید در تفکر است که بدون توجه به آنچه مزایای استفاده از ارزهای دیجیتال – و دور زدن بانک ها است که واقعا وسوسه انگیز – خطر واقعی نیست قطع برق بلکه به یک قدرت مرکزی توانایی به نوبه خود پول ما و خاموش ؟ خطرات ناشی از ارز دیجیتال نیست ، پس از همه تصور کنید که فرصت برای پولی ضرب وشتم: دیجیتال ثروت مصادره… اتوماتیک مالیات… دادگاه صدور حکم به ضبط دیجیتال خود را ،

نوچ. من یک واقع گرا هستم. من می دانم که اگر شرکت ها باید از این قدرت برای انجام این کار آنها را از آن استفاده کنید.

هنوز دلیل دیگری برای انبار کردن طلا دوستان من… نهایی ذخیره ارزش. تا کنون حداقل هیچ کس را به آمده تا با یک راه برای خاموش کردن قدرت آن است.

[ad_2]