خواهد FinTech آوردن انقلاب در صنعت خدمات مالی?

[ad_1]

وقتی که می آید به مشتریان تجربه همه چیز است. مشتریان نمی افتراق بین سازمان های کوچک و یا آنهایی که بزرگتر و نه افتراق بین کانال هنگامی که آنها لذت بردن از بهترین سطح رضایت و بهترین خدمات با کیفیت و سپس آنها انتظار دارند همان نوع تجربه از یک شرکت کوچک به عنوان آنها را به یک بزرگتر است. در حالی که سازمان های بزرگتر با جیب عمیق می توانید استطاعت دیجیتال طرح های تحول, اما نه همه کسب و کار لذت بردن از لوکس مانند.

برای سازمان هایی که به طور مداوم به دنبال راه هایی برای به نوبه خود کسب و کار رویا را به واقعیت FinTech منعمی که درب باز می شود به کسب و کار جدید و امکانات و افزایش تجربه مشتری و با پایان بالا راه حل های است که آنها تنها می تواند از خواب قبل از.

آنها می گویند فن آوری بزرگ است لولر وجود دارد و نمی توان یک مثال بهتر از FinTech به دلیل خدمات بانکی چه بود یک بار در حوزه بانکی و موسسات مالی دیده است بسیار شروع تا بازیکنان در این فضا رقابت با بزرگ و تاسیس بانکی شرکت های بزرگ. اما این را نمی گویند سنتی موسسات بانکی در حال سقوط از پشت, در, دیجیتال, نژاد, چرا که آنها قطعا در این مسابقه است. اما بانک ها به دلیل سیستم های میراث و چارچوب های قانونی در حال تغییر کند و نمی تواند اهرم فن آوری های نوظهور به سرعت به عنوان FinTech شرکت. در اینجا برخی از راه های فن آوری به ارمغان می آورد انقلاب در صنعت خدمات مالی:

رفتن به جایی که مشتریان شما:

هیچ کس در این زمان به طور جدی تر از FinTech شرکت ها است چرا که آنها می دانستند که امروز نسل آنلاین تمام وقت, با تشکر برای گوشی های هوشمند است که به طور کامل تغییر انتظارات خود را. آنلاین, اجتماعی و فن آوری های تلفن همراه ایجاد فرصت های جدید برای FinTech شرکت ها برای تعامل با مخاطبان خود و دیجیتالی رسیدگی تعاملات موثر با خدمات شخصی و اطلاعات مربوطه تحویل داده تا به طور مستقیم به دستگاه. بانک های سنتی باید انتخاب کنید تا سریع وقتی که می آید به جذب مشتریان از آنجا که مصرف کنندگان انتظار دارند و آنها می خواهند همان نوع از تجربه آنها در حال گرفتن از آمازون, Facebook و غیره.

کیف پول دیجیتال: مبادله پول هرگز این آسان تر

آنچه که مشترک است میان, پی پال, Paytm, GooglePay و ApplePay اجازه می دهد تا شما را به ارسال هر مقدار به هر کسی که با کلیک یک دکمه بدون مراجعه به بانک چیزی امکان پذیر نیست چند سال پیش. پرداخت موبایل یا peer-to-peer نرم افزار باید به طور کامل تغییر مسیر کاربران رسیدگی به پول امروز. جای تعجب نیست که اکثر کاربران گوشی های هوشمند به طور منظم با استفاده از تلفن همراه برنامه های پرداخت زیرا آنها ساده برای استفاده و ارائه راحتی و انعطاف پذیری و امنیتی بسیار مورد نیاز. چه بیشتر این برنامه های P2P آورده اند در هر زمان و در هر نقطه خدمات بانکی به آن مصرف کنندگان و در یک راه مقرون به صرفه.

رسیدن به unbanked و تحت banked

لازم نیست که زمان برای رفتن به بانک و یا خسته از ایستادن در صف های طولانی در خارج از خود پرداز و سپس شما باید یک دلیل خوب برای استفاده از پول موبایل نرم افزار. اما وجود دارد بسیاری از مردم به ویژه کسانی که در مناطق روستایی; دسترسی به بانک و دستگاههای خودپرداز از راه دور امکان. برای چنین پول موبایل برنامه ارائه می دهد فرصت های فوق العاده ای را بدون پرداخت پول نقد در معاملات و لذت بردن از خدمات بانکی از راحتی از تلفن همراه. FinTech است پرکردن این شکاف کمک unbanked و تحت banked دست آوردن دسترسی به خدمات بانکی است.

اخلال در وام سنتی

برای چندین دهه های سنتی روند اعطای وام مشخص شد با پر کردن برنامه های کاربردی وام اشکال ارسال انواع اسناد و مدارک وجود دارد شانس کمی سریع پاسخ و حتی بعد از این همه زمان وجود دارد احتمال است که شما پاسخ مثبت را دریافت کنید. و حتی اگر همه چیز می رود حق شما بعید است برای دریافت کمک های مالی در هر زمان هر چه زودتر.

اما همه این است که یک چیزی از گذشته به لطف FinTech راه حل های پول قرض کردم ساده تر و سریعتر. دیگر شما مجبور به مراجعه به بانک انجام بسیاری از کاغذ و منتظر روز را به گوش دادن اخبار خوب است. قرض گرفتن پول در ساعت چه استفاده می شود به هفته ها یا حتی ماه ها بدون همه که استرس و تنش همه از راحتی از خانه. این فن آوری دیجیتال در قلب نظیر به نظیر وام و موفقیت آن را فعال کرده FinTech بازیکنان به نگه داشتن هزینه های به حداقل و ارائه محصولات و خدمات طراحی شده برای دیدار با نیازهای خاص گروه های هدف. P2P اعطای وام یک راه حل چنین است که وعده به ارائه بسیاری از مزایای هر دو برای هر دو وام گیرندگان و وام دهندگان.

فن آوری مالی است که یک بچه جدید در صنعت مالی بلوک اما آن را در حال حاضر تبدیل به تغییر چهره از صنعت مالی است. اما همانطور که با هر تکنولوژی FinTech دور از کامل است و عوامل متعددی مانند امنیت است که تعیین خواهد کرد رشد آن ميشود.

[ad_2]