داکت اسپلیت دایکین گرید A

به عنوان بزرگترين كمپانى در ژاپن و همچنين شماره يك جهان در امرتهويه مطبوع مى توانيد به دايكين براى كنترل دما اعتماد كنيد.از خانه تا دفتركار، از بيمارستان تا هتل ها دايكين براى تهويه مطبوع راه حل مناسب را ارائه مى دهد .
باداشتن كارخانجات متعدد در سراسر دنيا دايكين در طول 90 سال بيليون ها دلار در زمينه تحقيقات و پيشرفت محصولات حوزه انجام مى دهد. محصولاتى كه كم مصرف، بى صدا و در استفاده آسان و راحت هستند .

داکت اسپلیت دایکین گرید A ، هواى تميز همراه با آسايش و راحتى را در سرتاسر خانه شما به ارمغان مى آورد. تهيه مطبوع كانالى دايكين شامل يك بخش داخلى و يك بخش خارجى به همراه كانال هاى هوا مى باشد. بخش داخلى از ديد مخفى مى باشد كه مى تواند در سقف كاذب  قرار بگيرد بخش خارجى در خارج از منزل واقع مى شود كه اين دو بخش به همراه لوله مسى به يكديگر مربوط مى شود.

داکت اسپلیت دایکین گرید A  شامل یک بخش داخلی بنام هواساز و یک بخش خارجی بنام کندانسینگ یونیت است. این دو قسمت بوسیله لوله مسی و کابل برق با یکدیگر ارتباط دارند. هواساز در داکت اسپلیت ها بصورت سقفی توکار بوده و از دید ناظر پنهان می باشد که این امر، یک ویژگی مهم در تطبیق آن با هر نوع دکوراسیون داخلی است. انواع دریچه های خروجی هوا را نسبت به سبک معماری ساختمان می توان برای دستگاه های داکت اسپلیت نصب نمود. واحد کنترل در این سیستم، یک ترموستات دیواری بوده که وظیفه تنظیم دما در حالت سرمایش و گرمایش را بر عهده داشته و قابلیت هایی مانند تنظیم دور فن وتایمر قابل برنامه ریزی را در اختیار کاربر قرار می دهد.

ویژگی های داکت اسپلیت دایکین گرید a

·         توزیع هوای عالی

·         دارای ترموستات زیبا

·         سازگار با هر دکور داخلی

·         دارای گاز مبرد R410a

·         پرتاب باد بلند ( پرتاب باد بلند یونیت داخلی می تواند به دورترین نقاط فضای شما برسد. این ویژگی آنرا برای فضاهای با متراژ بالا مناسب می نماید.)

·         دارای کمپرسور تروپیکال (حاره ای) که قابلیت دوام و کارکرد در شرایط سخت آب و هوایی تا دمای 54 سانتی گراد را دارد.

·         دارای سرمایش قدرتمند (حتی زمانی که دمای هوای بیرون بسیار بالا باشد)

·         ذخیره انرژی ( دایکین پیشنهاد یک کارآیی مقرون بصرفه از نظر مصرف برق را به شما می دهد.این مهم حتی میزان CO2 تولیدی دستگاه را کاهش می دهد.

·         امکان نصب کویل آبگرم جهت تامین گرمایش ساختمان در فصل زمستان

·         دارای برنامه حالت خواب (در این حالت دمای محیط به صورت پیوسته افزایش می‌یابد تا محیطی آرام برای خوابیدن در منزل فراهم شود).

·         کم صدا (یونیت داخلی بسیار کم صدا بوده و صدای یونیت خارجی آن برای همسایه ها و اتاق های نزدیک آزاردهنده نیست.)