درس 2 – کالا پادشاهان!

[ad_1]

آنچه که “کالا از پادشاهان”

“قدرت است که به سادگی “توانایی عمل می کنند.” از زمان های قدیم قدرت بوده کالا از پادشاهان. قدرت در اصل آمد به کسانی که قوی ترین از لحاظ جسمی. بعد از آن آمد به کسانی که تا به حال یک ویژه میراث از طریق خانواده سلطنتی. اخیرا آن را به کسانی که تا به حال بزرگترین ثروت یا سرمایه است. امروز کسانی که دارای تخصصی و ارزشمند دانش را بزرگترین ظرفیت برای قدرت است.” آنتونی رابینز – از کتاب قدرت نامحدود

تخصصی و دانش با ارزش.

در درس 1 ما آموخته است که وجود دارد تنها دو چیز است که شما می توانید جلوگیری از تبدیل شدن به ثروتمند. شما نمی دانید که چگونه و یا شما تمایلی به اعمال آنچه شما می دانید. امروز ما را به شیرجه رفتن به دلیل شماره یک.

به سادگی قرار دادن شانس هستند شما هرگز آموخته بودند که چگونه برای تبدیل شدن به ثروتمند. فکر می کنم فقط برای یک لحظه آنچه در آن است که شما جدا از دونالد Trumps از جهان و یا برای که ماده هر مگا ثروتمند فرد ؟

آن زمان است? هیچ! همه ما همان 24 ساعت در هر روز. به شما خواهد آموخت که چگونه شما خود را صرف 24 ساعت تمام تفاوت را با این حال.

است که آن را ممتاز پس زمینه ؟ نه در همه. به یاد داشته باشید ژنده پوش به ثروت نیاز به ژنده پوش برای شروع با.

Ah Ha! آن را باید در آموزش و پرورش! کاملا نه! حداقل نه در معنای سنتی. هنگامی که ما فکر می کنم از آموزش و پرورش بسیاری از ما فکر می کنم در مورد رفتن به مدرسه فارغ التحصیل احتمالا حضور در دانشگاه و یا مدرسه فارغ التحصیل بنابراین ما می توانیم فارغ التحصیل و یک “شغل”. آموزش و پرورش سنتی ما می آموزد برای تبدیل شدن به یک سازنده بخشی از نیروی کار اما به هیچ وجه به ما می آموزد اصول اولیه ثروت! شما ممکن است به یاد داشته باشید برای رفتن به کلاس جبر یا مطالعه یک زبان خارجی و یا تاریخ یا اقتصاد.

چند بار باید به شما رفته به ثروت ساختمان 101 یا پیشرفته مالی شخصی ، هرگز ما مشکوک و اگر شما اتفاق می افتد به حضور در کلاس های شما احساس شد آموزش ساختمان ثروت نیست این را حس را که خود مربیان باید ثروتمند است ؟ بودند آنها ؟

آیا شما می دانید که فرد اسمیت بنیانگذار فدرال اکسپرس دریافت “D” در اصطلاح کاغذ. یکی که به تشریح جهان برای اولین بار یک شبه تحویل بسته خدمات! با نام مستعار Fed_Ex

Avis از AVIS car rental, مک دونالد, مک دونالد, همبرگر سرهنگ ساندرز کنتاکی مرغ سرخ شده, مرغ لیر از لیر جت هنری فورد و آبراهام لینکلن همه یک چیز مشترک اند – آنها هرگز فارغ التحصیل دبیرستان!

بسیار برای آموزش و پرورش سنتی!

واقعیت این است که تخصصی و دانش با ارزش از ساختمان ثروت خود آموخت. خبر خوب این است, آن را ساده برای درک و لذت بخش برای یادگیری و اگر شما اعمال می شود که دانش شما آغاز خواهد شد برای ایجاد ثروت است.

خوش آمدید به روز اول خود را از کلاس ساختمان ثروت (persian) 101.

چگونه اکثریت افرادی که ثروتمند هستند که راه ؟

اگر شما می دانستم که شما تا به حال 74% شانس برنده خواهد شما خرید یک بلیط قرعه کشی ؟ میلیون ها نفر از مردم خط تا هر هفته برای خرید بلیط های بخت آزمایی برای شانس خود را برای تبدیل شدن به ثروتمند. با توجه به وزارت بهداشت و رفاه کمتر از 1 ٪ از تمام ثروت در امریکا ایجاد شده توسط برندگان قرعه کشی.

اگر شما می توانید ضرب و شتم شانس!

74 ٪ از تمام ثروت در امریکا ساخته شده بود فقط یکی از راه های; با شروع و داشتن کسب و کار خود را. اگر شما خود را کسب و کار خود را, شانس شما ثروتمند شدن هستند 284% اهنی از هر راه دیگر ثروت ایجاد شده است. این شامل تمام روش های دیگر ثروتمند شدن از نرم افزار های ورزشی, آمار و ارقام, به سرمایه گذاران زیرک, به برندگان قرعه کشی! آن را می سازد مطلق معنا که اگر هدف شما این است برای تبدیل شدن به ثروتمند شما باید کسب و کار خود را!

بنابراین ما در حال حاضر متوجه شدند که بزرگترین فرصت برای تبدیل شدن به ثروتمند است که از طریق داشتن کسب و کار خود را.

مجموعه دوم از تخصصی و دانش با ارزش در یک راه کاملا جدید در نگاه به امور مالی شخصی خود را.

Robert Kiyosaki در فیلمهای #1 بهترین فروش کتاب توسعه یافته کاملا جدید و ساده راه برای درک شخصی خود را هزینه و درآمد, الگوهای, و چگونه آنها منجر شما نزدیک تر یا دورتر از ثروتمند شدن. به توضیح این جریان وجوه نقد مفاهیم در جزئیات بیشتر.

اطلاعات زیر جمع آوری شده از کتاب خود Rich Dad Poor Dad – چه غنی خود آموزش کودکان در مورد پول است که فقرا و طبقه متوسط نیست! و رابرت سایت: http://www.richdad.com

صورتهای مالی

غنی بابا گفت: “خطرناکترین سرمایه گذار از همه کسی است که خارج از کنترل او شخصی صورتهای مالی است. این مردم هستند که چیزی جز بدهی که آنها فکر می کنم در حال دارایی و به همان اندازه در هزینه به عنوان آنها را در درآمد و تنها منبع درآمد خود را از کار است.”

درک خود را از صورتهای مالی است که پایه و اساس برای به دست گرفتن کنترل امور مالی شخصی خود را. پدر غنی معتقد است که رابطه بین درآمد و ترازنامه همه چیز بود. آنچه که در اولین گام به آزادی مالی? نگاهی کنترل از بیانیه های مالی خود را.

جریان نقدی الگوی فقیر (یا یک فرد جوان هنوز هم زندگی در خانه): فقرا صرف هر پنی آنها را و آنها هیچ دارایی یا بدهی فقط هزینه. جریان نقدی است که محدود به درآمد و هزینه های عملیاتی و جریان نقدی الگوی فقیر نشان دهنده درآمد حاصل از یک شغل است که برای پرداخت هزینه ها مثل اجاره و مواد غذایی و پوشاک حمل و نقل و مالیات.

جریان نقدی الگوی وسط کلاس: افراد در طبقه متوسط انباشته بدهی بیشتر به عنوان تبدیل شدن آنها موفق تر است. پرداخت افزایش واجد شرایط آنها را به قرض گرفتن پول از بانک به طوری که آنها می توانید خرید وسایل شخصی مانند اتومبیل های بزرگتر تعطیلات خانه و قایق و موتور خانه.

خود درآمد دستمزد در می آید و صرف هزینه های جاری و پس از آن در پرداخت این بدهی های شخصی. به عنوان درآمد خود را افزایش می دهد بنابراین آیا شخصی خود را بدهی. این است آنچه ما تماس بگیرید موش نژاد.

جریان نقدی الگوی غنی: غنی باید دارایی های خود را برای آنها کار می کنند. آنها به دست آورده اند کنترل بیش از هزینه های خود را و تمرکز بر دستیابی یا ساخت دارایی. کسب و کار خود را پرداخت بسیاری از هزینه های خود را و آنها را چند اگر هر شخصی بدهی.

یک فرد جریان نقدی الگوی ممکن است نشان می دهد ترکیبی از این سه نوع. که الگوی خود را صورتهای مالی منعکس? چه داستان می کند بیانیه های مالی خود را بگویید ؟ شما در کنترل هزینه های خود را?

به عنوان شما می توانید ببینید فقیر و طبقه متوسط و غنی باید به طور چشمگیری متفاوت جریان نقدی الگوهای. فقرا و طبقه متوسط کار برای درآمد و یا صرف پول خود را در ضرورت و یا سرویس دهی و افزایش بار بدهی; در حالی که ثروتمندان پول خود را و یا دارایی برای آنها کار و سرمایه گذاری مجدد درآمد خود را به درآمد اضافی تولید وسایل نقلیه.

بخشی از تبدیل شدن به مالی مناسب آن را به گرفتن توپ نورد. شما ممکن است از خود بپرسید, “چگونه می توانم سرمایه گذاری درآمد من را به دارایی های تولید زمانی که من صرف بیشتر وقت و یا تمام درآمد من در حال حاضر در ضرورت و بدهی؟”

در فردا درس ما به شما نشان دهد که چگونه بلافاصله پس از قرار دادن پول نقد اضافی در جیب شما در این ماه بدون تغییر شغل شما درخواست برای جمع آوری و یا در نظر گرفتن سود از هر کسب و کار شما انتخاب می کنید برای شروع! در واقع فردا ما به شما نشان دهد که چگونه آن را ممکن است به صندوق خود را برای اولین بار درآمد تولید دارایی با پول نقد بیش از سمت چپ برای کمک به بودجه ماهانه!

که همه برای درس امروز.

در اینجا نکات کلیدی به یاد داشته باشید از درس امروز:

که در آن ساختمان ثروت نگران است که آموزش و پرورش رسمی ضروری نیست و کمی برای آماده سازی شما برای تبدیل شدن به ثروتمند. 74 ٪ از تمام ثروت در امریکا ساخته شده بود فقط یکی از راه های; با شروع و داشتن کسب و کار خود را.

خود را بزرگترین فرصت برای تبدیل شدن به ثروتمند است که از طریق داشتن کسب و کار خود را.

فقیر و طبقه متوسط و غنی باید به طور چشمگیری متفاوت جریان نقدی الگوها و عادات خرج کردن.

[ad_2]