دروغ در مورد مالیات بر سرمایه گذاری حق رهن

[ad_1]

یک زن و شوهر از سال پیش برداشت من از یک کتاب بسیار جالب از فروش گاراژ با عنوان “نهفته است معلم من به من گفت.” من را فراموش کرده ام نام نویسنده اما او یک معلم تاریخ و در این کتاب او در معرض چه سابقه بوده است و تقریبا دوباره نوشته شده است در کتاب های درسی را با توجه به دولت نهادی است که آموزش آن است. این کتاب در معرض برخی از حقایق در مورد تاریخ است که تحت پوشش هستند تا دلیل آن را نشان نمی دهد پدران بنیانگذار ما در بهترین نور است. چرا که از همه اطلاعات غلط است که در مورد مالیات بر سرمایه گذاری حق رهن – که کتاب به من الهام بخش برای این مقاله – به افشای آنچه که شما ممکن است شنیده ام از حق رهن مالیات خود را گورو است که دقیقا حقیقت است. بنابراین اجازه دهید نگاهی به برخی از این اسطوره ها که در گردش مورد مالیات بر سرمایه گذاری حق رهن.

شما می توانید این کار را در هر نقطه در ایالات متحده

در املاک و مستغلات و ساختمان ثروت همایش ها و سمینارها در سراسر جهان خارجی ها آموزش داده می شوند که می توان آنها را دو رقمی بازگشت پول خود را با سرمایه گذاری در آمریکا مالیات liens و به نوعی آنها منجر به این باور است که آنها می توانید این کار را در هر نقطه در ایالات متحده آمریکا از کشور خود را با انجام همه چیز آنلاین. این است که به سادگی درست نیست. واقعیت این است که همه کشورهای پیوندها مالیات فروش و کمتر از نیمی از ایالات متحده است که آیا فروش پیوندها فروش آنلاین مالیات است. آخرین بررسی تنها 9 متحده در حال حاضر مالیات بر فروش. در میان کسانی که 9 متحده تنها یک شهرستان با یک مالیات بر فروش. که دولت و 2 نفر دیگر باید روش مناقصه هستند که مطلوب برای سرمایه گذاران (bid کردن درصد مالکیت اموال). قضاوت از نتایج گذشته مالیات بر فروش, بعید است در 2 باقی مانده 6 متحده می خواهد به بازگشت بیش از 5 درصد است. و در کشورهای دیگر, شما خوش شانس برای دریافت یک بازگشت 10٪.

آن را “دولت تضمین شده”

برخی از مالیات بر سرمایه گذاری حق رهن “کارشناسان” به این مفهوم را میرسانند که در پیوندها مالیات هستند “دولت تضمین شده است.” مشکل این است که مردم از شنیدن این اصطلاح و فکر می کنم که آنها تضمین شده است برای دریافت دستمزد خود مالیات حق رهن. اما است که آنچه در اینجا به معنای. این عبارت اشاره به این واقعیت است که نرخ بهره تعیین شده توسط قانون دولت اما این غلط است که حاکی از این است که تضمین شده توسط دولت پس از دولت این اساسنامه می توان با تغییر دولت نه فدرال حکم. و فقط به این دلیل که نرخ بهره تعیین شده توسط قانون دولت به این معنا نیست که سرمایه گذار تضمین شده است برای دریافت پرداخت می شود. تنها تضمین مالکیت است. بنابراین مالیات liens در واقع املاک و مستغلات تضمین شده نیست و دولت تضمین شده است. است که چرا آن را بسیار مهم را به انجام علت سعی و کوشش خود در اموال است که شما در حال خرید رهن در.

همیشه وجود دارد مقدار زیادی در دسترس

یکی دیگر از تصور غلط در مورد پیوندها مالیات و مالیات اعمال است که وجود دارد بیشتر پیوندها و اسناد موجود از رقابت وجود دارد. بله درست است که در برخی از مالیات بر فروش وجود دارد ده ها هزار نفر از پیوندها موجود است. اما در نظر بگیرید که یک درصد از این پیوندها برای خواص بی ارزش که هیچ کس می خواهد. نیمی از آنهایی که خوب پرداخت خواهد شد و از مالیات بر فروش. و رقابت برای نیمی دیگر از خوب پیوندها یا اعمال هستند و نه فقط سرمایه گذاران به بانک ها و صندوق شرکت هایی که در مناقصه هزاران پیوندها. بنابراین عرضه خوب پیوندها و اعمال است نه پایان ناپذیر است و برخی از رقابت سختی برای چیزهای خوب.

چپ بیش از اعمال و پیوندها خوب معاملات

بنابراین آنچه در برخی از مالیات بر سرمایه گذاری حق رهن “تجارت” توصیه این است که شما چشم پوشی از مالیات فروش و به جای خرید بیش از سمت چپ (یا بیش از شمارنده) پیوندها یا اعمال از شهرستان. آنها می گویند که مالیات بر فروش بسیار رقابتی است که شما به احتمال زیاد برای به دست آوردن بهترین بازده مناقصه به جای دریافت حداکثر نرخ بهره با خرید بیش از سمت چپ پیوندها یا اعمال از شهرستان.

وجود 2 مشکل با این استراتژی است. اول همه شهرستان ها فروش به سمت چپ بیش از پیوندها یا اعمال. برخی از استان ها را فقط در ادامه به ارائه آنها را در مالیات مزایده تا حق رهن و یا سند به فروش می رسد و یا تا زمانی که رستگاری دوره است – که در این صورت این شهرستان را اموال. مشکل دیگر این است که اگر مالیات بر فروش بسیار رقابتی چه باعث می شود شما فکر می کنم که وجود دارد این است که هر چیز خوب بیش از سمت چپ پس از فروش مالیات ؟ در نظر بگیرید که در بسیاری از آنلاین مالیات بر فروش وجود خواهد داشت اولیه مالیات بر فروش و هر چیزی که به فروش نمی کند که در فروش ارائه خواهد شد در یک دوم مالیات بر فروش. تنها در صورتی از اموال باقی مانده از فروش آن به فروش می رسد “بیش از شمارنده.”

[ad_2]

Leave a Comment