در حال حاضر زمان خوبی برای خرید بیت کوین?

[ad_1]

اگر شما بوده ام به نگه داشتن چشم در اخبار در تمام طول ماه گذشته یا بیشتر, شما باید بدون شک شاهد یک داستان یا دو مورد Bitcoins. برای سال ها این رمزنگاری ارز شده است مورد علاقه در میان سحر و جادو گردهمایی طرفداران و کسانی که به دنبال تحقق یک ماده شیمیایی اعتیاد بدون مقامات در ابتلا به.

با گذشت هر روز هر چند Bitcoins در حال پیدا کردن راه خود را به جریان اصلی بازار و آماده برای تبدیل شدن به یک جایگزین واقعی برای دولت صادر شده و پول است. در بالای همه این است که پیوسته در حال رشد “بورس” برای Bitcoins, است که ساخت smart روز معامله گران ثروت. می تواند شما یکی از کسانی که معامله گران روز? خواهد مورد علاقه خود را در فروشگاه آنلاین همیشه Bitcoins? بیایید اکتشاف زیر شما می توانید بهتر درک کنند که چرا شما باید خرید بیت کوین در حال حاضر.

نرخ ارز مطلوب برای شرکت

اکثر افرادی که انتخاب می کنید برای خرید بیت کوین انجام این کار برای سرمایه گذاری ارزش است. کمی بیش از یک سال پیش Bitcoins شدند و به ارزش حدود 40 دلار در هر. ماه گذشته ارز رسیده یک زمان همه بالا در حدود 206 و در حال حاضر در حال برگزاری مداوم در 100 دلار در محدوده. ثروت های ساخته شده توسط Bitcoins خرید و فروش آنها را در زمان مناسب.

بیت کوین مینی حباب پشت سر هم در ماه گذشته و این می ترسم چند سرمایه گذاران تازه کار; اما این است که در واقع سازگار وقوع است. چیزی که مهم است به درک که هر زمان که ارز بهبود آن جهش به حتی یک مقدار بالاتر. آن فرار است; اما بسیار سودآور است. به علاوه با تعداد محدودی از Bitcoins در وجود ارزش است که انتظار می رود برای ادامه صعود را برای آینده قابل پیش بینی.

وب سایت های جدید در حال گرفتن Bitcoins هر روز

چه چیزی باعث این رشد ، آن نیست و فقط حدس و گمان این امر باعث بیت کوین به سقوط مانند بسیاری از دیگر crypto-ارز از گذشته است. بیت کوین زنده می ماند و همچنان به رشد به دلیل آن است که در واقع از دیدن اتخاذ آنلاین. در حال حاضر این است که محدود به مفرد رسانه ها. آنلاین لباس مغازه ها و ارائه دهندگان خدمات (برنامه نویسی و طراحی و غیره.), و دیگر “تازگی” محصولات اکثریت را از بیت کوین پذیرندگان تا کنون; اما آنها فقط موج اول.

در حال حاضر پی پال در تلاش است برای پیدا کردن یک راه برای اتخاذ بیت کوین به آن زمان و این می تواند معنی است که شریک eBay است به مراتب پشت سر. این منجر به یک انفجار از بیت کوین استفاده آنلاین. اما وجود آفلاین حضور نیز با اولین دستگاه خودپرداز بیت کوین باز در اوایل این ماه. محتوای تجمع سایت Reddit به حال یک پست در اوایل این هفته به تصویر می کشد یک فروشگاه است که تا به حال خود را بسیار خود “ما قبول بیتکوین” دشنه تنها چیزی که نگه داشتن آنها را به عقب است اجرای بهتر.

بیت کوین است که هنوز هم در “طبقه همکف” مرحله

بزرگترین دلیل است که شما باید به خرید بیت کوین است هر چند که این ارز هنوز هم در طبقه همکف. تمام شاخص نقطه به ارز شاهد جهش بزرگ در ارزش و پیاده سازی در آینده نزدیک. کسانی که در حال حاضر سرمایه گذاری در بیت کوین و کسانی که در پرش طول فوری آینده ایستاده برای دیدن بزرگ بازده سرمایه گذاری خود را.

خواهد شما را به انتخاب عاقلانه یا شما پا زدن خود را برای گم کردن چیزی بزرگ بعدی?

[ad_2]