در حال حرکت به کسب و کار و سرمایه گذار ربع

[ad_1]

به عنوان برخی از مردم باید دانش cashflow ربع من می خواهم به بحث در مورد بیشتر در همان موضوع. من امروز مقاله حرکت از E و S ربع به B و من ربع.

E ربع: شما باید یک کار و با این نسخهها کار به عنوان یک کارمند برای یک شرکت/سازمان

S ربع: شما خود اشتغالی و کار خود و یا یک مقیاس کوچک کسب و کار

B ربع: شما مالک کسب و کار و یک تیم به کار برای شما

من ربع: شما سرمایه گذاری پول در کسب و کارهای مختلف و پول برای شما کار می کند

اول از همه ما نیاز به دانستن است که بیرون آمدن از E و S ربع و در حال حرکت به B و من ربع است که واقعا وحشتناک عصبی-تست و زحمتکش از زندگیست. ما همه می خواهم به یک زندگی لوکس اما تجملات باید قیمت بالا. هر کس از ما قادر به پرداخت چنین قیمتی. به همین دلیل است; بنابراین تعداد کمی از مردم که لذت بردن از زندگی لوکس. هیچ یک را به طور ضعیف و ناموفق آن را به حال شده است از جمله یک کار آسان است. بنابراین در این نقطه از بحث من این است: چگونه به حرکت از E و S ربع به زندگی لوکس B و من ربع? بیایید با هم نگاهی به آن:

همه ما قطعا آنقدر غنی و ثروتمند است که ما به راحتی می توانید شروع یک کسب و کار و سرمایه گذاری پول است. وارد شدن به یک کسب و کار و موفقیت در حال اجرا است یک مهره سخت به کرک. افراد کسب و کار و سرمایه گذاران باید برای مقابله با به چالش کشیدن وظایف و شرایط در هر حال حاضر و پس از آن. همه ما قادر به چنین عصب شکنانه چالش است. کسب و کار و سرمایه گذاری دو نوع طرز فکر. این باورها نیاز به نوع بسیار متفاوتی از آموزش الگوهای تفکر و قدرت تصمیم گیری و صبر و استقامت سطح. این ویژگی ها می تواند در اختیار یک رهبر تنها است. یکی از نیاز به یاد بگیرند که چگونه به سرب ، اما حتی قبل از این یکی باید یاد بگیرند که به دنبال یک رهبر خوب است. هنگامی که شما به دنبال یک رهبر شما شروع به پرورش همان کیفیت. را انتخاب کنید یک رهبر برای شما صرف زمان در شرکت توسعه کیفیت رهبری خود خود.

این خواهد بود روحی و روانی خود را آموزش. در کنار, شما همچنین کشف راه های چگونه شما می توانید ورود به کسب و کار و سرمایه گذاری است. یکی از ساده ترین راه برای وارد شدن به لوکس ربع است برای پیوستن به یک فروش مستقیم و بازاریابی شبکه ای کسب و کار. جستجو کردن که فروش مستقیم و بازاریابی شبکه ای شرکت های فعال در شهر/استان/کشور.

به هر حال ما دوباره به ما موضوع: حرکت به کسب و کار و سرمایه گذار ربع. یکی از چیزهایی که من باید توصیه می کنیم:

• آیا کار خود را ترک برای وارد شدن به کسب و کار اگر شما هیچ منبع دیگر درآمد. کار شما این است که به شما ثابت ماهانه درآمد. نگه دارید که درآمد در آینده است. در کنار برنامه ریزی کردن در مورد داشتن بالاتر تحصیلی; صرفه جویی در پول برای کسب و کار و سرمایه گذاری; و مهمتر از همه شروع به آموزش خود را برای چگونه برای رسیدن به یک کسب و کار. شما می توانید راهنمایی از پاراگراف بالا برای نحوه آموزش خود را برای کسب و کار.

• شامل خانواده خود و همسر خود را به کسب و کار و طرح های سرمایه گذاری اگر شما احساس می کنید آنها حمایت و دلگرم کننده است. پشتوانه خواهد بود یک منبع بزرگ از تشویق عاطفی و روانی.

• اتخاذ این شرکت از غنی و کسب و کار-انجام کار مردم به خود را یاد بگیرند ویژگی های شخصیتی و چه و چه آنها که باعث می شود آنها را به ایستادگی کردن.

• جستجو برای دانش بیشتر در cashflow ربع با کمک از کتاب و اینترنت و غیره. دانش را به شما بینش ارزشمندی در مورد این موضوع. نیز وجود دارد وب سایت های که مورد بحث همان برادری است. بر اساس اطلاعات شما خواهد بود قادر به تصمیم گیری و مراحل.

• صحبت کردن با دوستان و افراد نزدیک برای طوفان مغزی و داشتن ایده های جدید.

• کشف فرصت های مناسب سرمایه گذاری کسب و کار. دریافت به دانستن در مورد این گرایش چیست با توجه به استعداد و سلیقه.

• ببینید که چه منابع و سرمایه های شما نیاز به شروع کسب و کار شما. اتمام سناریو بازار چه در داخل و چه در خارج.

ایجاد یک طرح و چوب به آن شدت. ساخت یک تیم از افرادی که می خواهید خود را برای بهبود مسائل مالی است. با هم شما می تواند شگفتی انجام.

یکی بسیار مهم این است که هنگامی که شما شروع یک کسب و کار و یا برنامه ریزی برای آن به وجود آمده است بسیاری از موانع است. کسب و کار و سرمایه گذاری مخاطره آمیز هستند اما شما باید این خطر را به. بدون یک نگرش شجاعانه شما نمی توانید سرنوشت خود را تغییر دهید. بنابراین یک تصمیم امروز جمع آوری منابع برای تحقق آن و ورود به یک دنیای جدید از تجملات است. هنگامی که شما قادر خواهد بود به پرداخت قیمت هیچ کس نمی تواند شما را از خرید یک زندگی لوکس.

[ad_2]