در شاخص تجارت: اساسی یا تحلیل تکنیکال?

[ad_1]

یکی از شاخص های کلیدی برای موفقیت در تجارت در بازار فارکس است که به درستی پیش بینی آینده قیمت حرکت بازار است.

وجود استراتژی های مختلف استفاده می شود که هنگامی که به معامله. برخی از معامله گران به دنبال الگوها و برخی به دنبال اخبار مختلف به راهنمای آنها را در تصمیم گیری خود را. اما این استراتژی هنوز هم اگر طبقه بندی آن با استفاده از تحلیل تکنیکال یا تحلیل بنیادی. برخی از معامله گران با استفاده از تحلیل بنیادی و برخی از استفاده از ویژگی های تجزیه و تحلیل برخی حتی با استفاده از ترکیبی از هر دو.

به عنوان یک معامله گر مهم است بدانید که این دو تجزیه و تحلیل. این می تواند کمک به تقویت استراتژی است که می تواند بیشتر سازگار ارائه سود برای حساب کاربری خود.

تحلیل تکنیکال

تجزیه و تحلیل فنی یک روش که پیش بینی جهت بازار قیمت از طریق مطالعه تاریخی بازار داده است. این یکی از رایج ترین روش ها در تجارت است. این تجزیه و تحلیل است که بسیار آسان برای یادگیری و آن را به خوبی شناخته شده را به تعداد زیادی از معامله گران به خصوص کسانی که ترجیح می دهند روز معاملاتی. بسیاری از مردم فکر می کنم این استراتژی این است که برخی از مرتب کردن بر اساس یک تجارت هک به دلیل احتمال به سود.

این تجزیه و تحلیل با استفاده از انواع معادلات که به اعمال شخصی نمودار. این معادلات شناخته شده به عنوان شاخص داده است که اقدامات شرایط بازار برای محاسبه اقتصادی روند. این شاخص ارائه اطلاعات تاریخی برای یک بازار خاص است. آن را ارائه تاریخچه ای از قیمت اعمال و قیمت جلد از این بازار است.

به طور موثر استفاده از این تجزیه و تحلیل یک معامله گر باید درک کنند که چگونه به استفاده از شاخص های مختلف از جمله شاخص قدرت نسبی (RSI), میانگین متحرک همگرایی-واگرایی (MACD), Money Flow Index (MFI), stochastics هستند و بسیاری از بیشتر. سود معامله گران بازار فارکس اغلب با استفاده از بسیاری از شاخص ها در هنگام معامله. این شاخص نشان دادن داده های تاریخی در یک جنبه خاص. با وجود آن روش مفید این تحلیل را تضمین نمی کند 100% پیش بینی حرکت قیمت یک دارایی است.

تحلیل بنیادی

مانند تجزیه و تحلیل فنی, تحلیل بنیادی تلاش برای پیش بینی حرکت قیمت در یک بازار خاص است. یکی از محبوب ترین معامله گران که با استفاده از تحلیل بنیادی است که وارن بوفه. معامله گران که در اکسل با استفاده از این تحلیل ادعا می کند که این روش ویترین یک دیدگاه گستردهتر از آینده قیمت حرکت از یک بازار خاص.

هنگامی که معامله در بازار فارکس به آن ضروری است برای یادگیری در مورد تجزیه و تحلیل بنیادی. این تجزیه و تحلیل ارائه شاخص های کلیدی اقتصادی از بازار است. آن را نیز یکی از عوامل حیاتی در تجزیه و تحلیل هشت ارزهای عمده که در حال داد و ستد در بازار ارز خارجی (USD EUR GBP AUD CHF JPY, ZAR, & NZD).

در اینجا برخی از تحلیل بنیادی معامله گران همیشه باید چک کنید: بانک های مرکزی نرخ بهره, استخدام, گزارش, مشتری, شاخص قیمت مصرف کننده (CPI) و تولید ناخالص داخلی (تولید ناخالص داخلی). این گزارش را همیشه بر یک ارز قیمت می باشد.

عامل دیگری که با استفاده از تجزیه و تحلیل اساسی اقتصادی است که در تقویم. این تقویم نشان می دهد آینده رویدادهای اقتصادی. به عنوان یک معامله گر مهم است که برای همیشه آگاه اقتصادی در سراسر جهان اتفاقات. گرفتار شدن در موقعیت اشتباه پس از یک اقتصادی اعلام کرد که یک تاجر بدترین کابوس.

آیا شما آماده برای تجارت در حال حاضر ؟ شما می توانید با ایجاد یک حساب آزمایشی و یا شروع به تجارت با ما در اینجا در هزاره-FX.

[ad_2]