دلار اثر را بر روی کالاها

[ad_1]

مبتدیان در معاملات اغلب بپرسید چرا دلار بر قیمت بسیاری از کالاها در بازار است. برای پاسخ به این سوال مهم است که به درک آنچه برای اولین بار یک ارز ذخیره است.

ذخیره ارز ارزهای ذخیره شده توسط بانک های مرکزی و موسسات بزرگ مالی در مقادیر بسیار زیادی است. این ارز استفاده می شود به صورت عمده سرمایه گذاری های عظیم معاملات و تمام مواردی که مربوط به اقتصاد جهانی است.

یکی از قابل توجه ترین ارز ذخیره جهان دلار آمریکا است. آن است که به طور گسترده ای شناخته شده برای آن نقدینگی و آن این است که ارز آمریکا یکی از قدرتمند ترین در جهان و اقتصاد پایدار. کالاها معمولا قیمت در ارز ذخیره. طلا, نفت, فولاد, پلاتین و بسیاری دیگر قیمت با دلار ایالات متحده است. اغلب خریداران کالا با استفاده از دلار به خرید کالاهای مختلف است. بنابراین یک تغییر ناگهانی در قیمت دلار می تواند به طور گسترده ای تحت تاثیر قرار دهد تعدادی از کالاها در بازار است.

کالاها و دلار ایالات متحده باید یک همبستگی معکوس. اگر قیمت دلار افزایش می یابد و سپس کالا قیمت می افتد و اگر قیمت دلار کاهش می یابد سپس قیمت کالاها را افزایش دهد. افزایش ارزش دلار ایالات متحده نشان می دهد که خریدار را مجبور به صرف بیشتر از پول خود را برای خرید یک مقدار مشخصی از یک کالا. هنگامی که کالاها گران تر آن تقاضا سقوط خواهد کرد و در نتیجه قیمت کاهش می دهد.

هر کالا دارای عجیب و غریب خود را ویژگی های. این ویژگی اغلب بر قیمت کالاهای مختلف است. اما ارزش دلار را برتر تاثیر بر قیمت کالاها در مقایسه با ویژگی های مختلف کالا. حتی تاریخ به آن شهادت با رابطه معکوس بین دلار آمریکا و کالاها. در سال 2014 تعداد قابل توجهی از قیمت کالاها کاهش یافت و زمانی که دلار قدردانی حدود 23 درصد است.

به عنوان یک معامله گر است و نظارت بر قیمت دلار و حتی جنبه های است که می تواند قیمت آن است. این دانش مشترک است که کالاها و دلار حرکت در جهت مخالف. این بینش نیست اطمینان یک سرمایه گذاری خاص تصمیم اما آن می تواند راهنمای در ساخت قابل تصمیم گیری است.

یکی دیگر از دلایل تاثیر دلار است که کالاها دارایی های جهانی. آنها تجارت در سراسر جهان است. خرید خریداران خارجی ایالات متحده کالاها مانند ذرت و سویا و گندم و نفت با دلار است. زمانی که ارزش دلار قطره آنها را بیشتر قدرت خرید به دلیل آن نیاز کمتر از پول خود را برای خرید هر یک دلار.

[ad_2]