دلایل خوبی برای استفاده از رمزنگاری ارز بیت کوین

[ad_1]

بیت کوین نسبتا نوع جدیدی از پول است که فقط شروع به ضربه زدن به جریان اصلی بازار.

منتقدان دولت است که با استفاده از بیت کوین نا امن است چرا که –

  • آنها هیچ ارزش معتبر

  • آنها کنترل شده نیست

  • آنها را می توان مورد استفاده برای ایجاد معاملات غیر قانونی

هنوز هم تمام بازار عمده بحث در مورد بیت کوین. در زیر برخی از دلایل خوبی که چرا آن را به ارزش با استفاده از این رمزنگاری ارز.

سریع پرداخت – زمانی که پرداخت های ساخته شده با استفاده از بانک معامله طول می کشد برخی از روزها به همین ترتیب انتقال سیم و همچنین مدت زمان طولانی را. از سوی دیگر ارز مجازی بیت کوین معاملات به طور کلی سریع تر.

“صفر-تایید” معاملات آنی که تاجر قبول این خطر که هنوز نه تایید شده توسط Bitcoin بلوک های زنجیره ای. اگر تاجر نیاز به تایید و سپس معامله 10 دقیقه طول می کشد. این است که بسیار سریع تر از هر inter-انتقال بانکی.

ارزان – اعتباری و یا کارت بدهی معاملات فوری هستند اما شما به اتهام هزینه برای استفاده از این امتیاز است. در معاملات بیتکوین این هزینه ها معمولا کم و در برخی موارد آن رایگان است.

هیچ کس نمی تواند آن را دور – بیت کوین غیر متمرکز بنابراین هیچ قدرت مرکزی را دور می تواند درصد از سپرده های خود را.

بدون استرداد وجه – هنگامی که شما تجارت Bitcoins آنها از بین رفته اند. شما نمی توانید اصلاح آنها بدون دریافت رضایت. بنابراین آن را دشوار می شود برای ارتکاب آخرین ارسال: که اغلب تجربه شده توسط مردم با کارت های اعتباری.

مردم در خرید کالا و اگر آنها پیدا کردن آن را معیوب آنها تماس کارت های اعتباری آژانس به استرداد وجه و به طور معکوس معامله. شرکت کارت اعتباری آن را ندارد و هزینه های شما با هزینه ای استرداد وجه هزینه اعم از $5-$15.

امن اطلاعات شخصی – شماره کارت اعتباری به سرقت رفته را در هنگام پرداخت آنلاین. یک بیت کوین معامله نمی کند نیاز به هر گونه اطلاعات شخصی. شما نیاز به ترکیب کلید خصوصی خود را و بیت کوین کلید با هم به انجام یک معامله.

شما فقط باید به اطمینان حاصل شود که کلید خصوصی خود را نه دیده توسط غریبه.

آن است که تورم – فدرال رزرو چاپ دلار بیشتر در هر زمان که اقتصاد کندوپاش. دولت تزریق جدید ایجاد پول به اقتصاد باعث کاهش ارزش پول موجب تحریک تورم است. تورم کاهش می یابد و مردم قدرت خرید به دلیل قیمت کالا را افزایش دهد.

Bitcoins در عرضه محدود. این سیستم طراحی شده بود به ترک معدن Bitcoins بیشتر در رسیدن به 21 میلیون. این بدان معنی است که تورم را نمی توان یک موضوع اما کاهش قیمت باعث خواهد شد که در آن قیمت کالا سقوط خواهد کرد.

نیمه ناشناس عملیات – بیت کوین نسبتا خصوصی اما شفاف است. بیت کوین آدرس نازل شده است در بلوک های زنجیره ای. هر کس می تواند نگاه در کیف پول خود را اما نام خود را پنهان می شود.

آسان میکرو-پرداخت – Bitcoins اجازه می دهد تا شما را به را خرد مانند 22 سنت به صورت رایگان.

جایگزینی ارزهای بدون پشتوانه – Bitcoins هستند گزینه خوبی برای نگه داشتن پول ملی تجربه کنترل سرمایه و تورم بالا.

بیت کوین در حال گرفتن مشروع – موسسات بزرگ مانند بانک مرکزی انگلستان و بانک فدرال تصمیم گرفته اند که بیت کوین برای تجارت. بیشتر و بیشتر این رسانه ها مانند Reditt پیتزا, زنجیر, وردپرس, Baidu, و بسیاری دیگر از کسب و کارهای کوچک در حال حاضر به پذیرش بیت کوین پرداخت. بسیاری از تجارت دودویی و کارگزاران فارکس همچنین اجازه می دهد تا شما را به تجارت با Bitcoins.

بیت کوین پیشگام جدید رمزنگاری ارز عصر تکنولوژی است که به شما می دهد زیرچشمی نگاه کردن به آینده ارز.

[ad_2]