دوستان کسی عکس از تراتل پیکاپ نداره ؟

این قطعه درست در كنار تراتل بادی نصب شده است. روشهایی نظیر نصب میل سوپاپهای اسپرت با زوایای متناسبتر جهت بهبود راندمان تنفسی و افزایش گشتاور در دور پایین، نصب فلایویلهای سبکتر جهت بهبود تراتل ریسپانس، شمع و وایر بهتر برای تولید جرقهای قدرتمندتر، نصب فیلترهوای اسپرت و تغییر مجموعه کیت مکش هوا، پورت و پولیش سرسیلندر، نصب انژکتورهای دبی بالاتر (نظیر انژکتورهای 206 تیپ 5)، ریمپ ECU و یا نصب چیپ تیونینگ و نهایتا نصب هدرزهای اسپرت از جمله راهکارهای موجود هستند. این موتور سه سیلندر صدای چندانی تولید نخواهد کرد و در هنگام کاهش سرعت ایجاد جرقه میکند. مصرف سوخت این خودرو ۲٫۵ لیتر بنزین در هر ۱۰۰ کیلومتر است. اطلاعات فنی خودروها قیمت خودرو اخبار خودروسازان داخلی آغاز پروژه جدید صنعت خودرو با کاهش وزن خودرو سازان پژو 2008 اولین محصول مشترک ایران خودرو و پژو… کاپرا ساخت کمپانی ZX Auto چین است و توسط گروه بهمن در ایران مونتاژ میشود و در چین تحت عنوان گرند تایگر Grand Tiger شناخته می شود.طراحی ضاهری کاپرا 1 قابل قبول است و کاپرا 2 به عنوان فیس لیفت کاپرا یک طراحی مناسبی دارد هر چند ای کاش طراحی چراغ های عقب خودرو متحول میشد.

گاهی در پراید دیده میشود شما زمانی که کولر میگیرید دور موتور به شدت افت کرده و دور موتور تا نزدیک خاموش شدن پایین میآید. از طرف دیگر یکی از پیچ های سرسلندر که ظاهرا آب به رزوه های آن نفوذ کرده بود هنگام باز کردم برید و ناچار تراشکار آمد در تعمیرگاه و 40000 تومن گرفت آنرا باز کرد. قبل از اقدام به باز کردن پیچ های دسته موتور بایستی که زیر موتور جک زد تا با باز شدن مهره ها از پایین رفتن موتور جلوگیری شود. بدین صورت که با انتخاب حالت های upshiftو downshift و حالت نرمال ان را تغییر می دهد، این عمل توسط اهرم تعویض دنده و یا کلیدهای فشاری کنار اهرم و یا روی غربیلک فرمان امکان پذیر است.در 206 شما این حالت ها را با علائم ,normal, snow , sport مشاهده می کنید. کمک گرفتن از نفر دیگر در این مرحله جهت کشیدن سیم می تواند کار را آسانتر کند. سوپر شارژرهای گریز از مرکز میتوانند از این جهت بهتر از توربوشارژرها باشند و قابلیت انعطاف بیشتری را از خود بروز دهند.

پس از ورود اتومبیلهای مسابقه به پیست و قرارگرفتن در مکانی که طبق مرحله تایمگیری مشخص شده برای گرم نمودن موتور و همچنین لاستیکها، ترمزها و به طور کلی اماده نمودن اتومبیل جهت مسابقه كلیه شركت کنندگان یک دور در پشت سر اتومبیل مارشال یا راهنما پیست را طی می کنند که این دور را اصطلاحا دور مارشال و یا وارم آپ می نامند. طراحی کابین عمدتاً از سایر مدلهای BMW الهام گرفته شدهاست، اما در این مورد با روکش صندلیها و دوختهایی به رنگ نارنجی و همچنین مواد به کار رفته از فیبر کربن در ظاهر خودرو مواجه هستیم. کمک فنرهای پراید قیمت زیادی ندارد ولی پیش از خرید خودرو می توانید با… بر این اساس، قیمت جدید هر دستگاه سایپا 131 مدل SE با موتور جدید معادل 20 میلیون و 670 هزار تومان تعیین شده که افزایش 470 هزار تومانی را نسبت… این مهم تیپ 6 را برای ایران و بخصوص تهران ایده آل می کند که دائما در ترافیک هستید ولی در عین حال ماشین دنده ای را نیز دوست دارید. شتابی در حدود 10 ثانیه تا 100 کیلومتر در ساعت و حداکثر سرعت 200 کیلومتر در ساعت در ترکیب با ترمزهای دیسکی در هر چهار چرخ از تیپ 5 یک موشک خیابانی می سازد که هیچ یک از محصولات دیگر ایران خودرو , مزدای 323 با دو برابر قیمت , فولکس گل و پروتون ویرا را یارای مقابله با آن نیست.

البته اگر خودروی سمند یا پژو شما برقی باشد، حسگر سنسور گاز، داخل خود دریچه گاز تعبیه می شود و برای یک فرد معمولی به راحتی قابل تشخیص نیست. دریچه گاز قطعه ای است که میزان گشتاور و توان خروجی موتور را کنترل می کند. تیپ یک بعدی (تیپ دوی خودمان!) که یک سال بعد معرفی شد در ظاهر همان ماشین قبلی بود با موتور 1360 سی سی با کد TU3 که 75 اسب بخار نیرو تولید می کرد ولی در زیر پوست کاملا عوض شده بود. پیشرانه BP بسته به سال ساخت مدلهای متنوعی دارد که توسط مالکان مجددا تقویت میشوند تا حتی بتوان قدرت 160 اسب بخار را روی پراید نیز تجربه کرد. پای موتورسیکلتهای لوکس و آمریکایی نیز به خیابانهای تهران باز شده است؛ موتورسیکلتهایی که تا 125… محفظه مکش هوا و فیلتر هوا را باز و خارج کردم. شمع های قبلی Bosch Super Plus بودند، من هم از همین نوع گرفتم و آنها را تعویض کردم. نکته های مهم در خرید پراید دست دوم دنده 6 – مجله آنلاین تخصصی صنعت … از تعمیرگاه انژکتوری خواستند بیاید اما او نتوانست با کامپیوترش به ماشین وصل شود و ماشین را به تعمیرگاه دیگری که تخصصی تر بود بردیم!