دکوراسیون منزل مسکونی ساده

نمونه دیگری که می توان تفاوت میان خانه های قدیمی و مدرن قائل شد عدم استفاده از کاغذهای دیواری است به طوری که سراسر دیوارهای خانه با کاغذ دیواری پوشانده شود. در سبک جدید و مدرن دیوارها معمولا رنگ خنثی و یکدستی دارند و گاها دیوارها بتنی و گچی نیز هستند.

 

دکوراسیون منزل مسکونی ساده

تغییر در بعضی از المان های ساده در طراحی داخلی مسکونی می تواند تاثیر بسیاری داشته باشد. در ادامه به برخی از این موارد برای داشتن خانه ای با دکوراسیون ساده و زیبا بیان می کنیم:

  • استفاده از وسایلی که به صورت قرینه باشند مثلا استفاده از دو آباژور، دو شمعدان و… .
  • استفاده از رومیزی های زیبا متناسب با سلیقه خودتان و تزئین فضایی گرم با اکسسوری های مورد علاقه تان برای پذیرایی از میهمان.
  • استفاده از فرش و مبلمان خاص با رنگ آمیزی منحصر بفرد که می تواند در طراحی داخلی مسکونی ساده موثر باشد.
  • برای ایجاد تغییر ساده در دکوراسیون داخلی منزل جدید خود لازم نیست اقدام به رنگ آمیزی تمامی دیوارها کنید. رنگ آمیزی یک دیوار و یا استفاده از کاغذ دیواری روی یکی از دیوارها می تواند جلوه بیشتری به خانه شما بدهد.

 

طراحی منزل مسکونی کوچک توسط شرکت طراحی داخلی :

برای طراحی دکوراسیون منزل مسکونی کوچک لازم است که در انتخاب وسایل خود کمی دقت به خرج بدهید. ابتدا لازم است که متراژ خانه را به درستی در اختیار داشته باشید تا در هنگام خرید وسایل با محدودیت های بعدی مواجه نشوید. طراحی داخلی منزل کوچک نیازمند دقت بیشتری است تا بتوان از فضای موجود استفاده حداکثری نمود لذا پیشنهاد می کنیم از ابتدا برای خرید مبلمان اقدام نکنید زیرا خرید مبلمان در صورتی که تنها به سلیقه شخصی تان بدون در نظر گرفتن متراژ خانه و هماهنگی با سایر وسایل باشد، می تواند انتخاب های بعدی شما را محدود کند.

دکوراسیون داخلی منزل مسکونی کوچک می تواند بسیار گرم و صمیمی باشد برای این منظور خوب است با استفاده از قلم طرح مشخصی از قرار گرفتن وسایل خود در خانه را روی کاغذ به صورت دو بعدی پیاده کنید تا برای طراحی دکوراسیون منزل کوچک خود تصویر مشخص تری را در هنگام خرید داشته باشید.