دیجیتال امور مالی

[ad_1]

دیجیتال مالی قوی متوسط به گسترش دسترسی به خارج خدمات مالی به بخش های دیگر که شامل زراعت زیرساخت های خدمات انرژی در میان دیگران. افراد بدون حساب بانکی هستند دسترسی به خدمات مالی از طریق رسانه های دیجیتال. چندین شهروندان در حال استفاده از تلفن های همراه همراه با یک حیطه عوامل به ساده ارائه خدمات مالی در بهتر مناسب و کاهش هزینه در برابر متعارف بانکی. آن است که همچنین به عنوان شناخته شده “Branchless بانکی”.

به طور سنتی, هزینه های بزرگ درگیر در ساخت و مدیریت بانک های متعارف بوده است کلید سد برای ارتباط با گروههای کم درآمد. بانکی زیرساخت آسان است برای مدیریت در مناطق دور افتاده در حالی که این امر می تواند گران قیمت برای مشتریان در مناطق روستایی به رفت و آمد به مراکز شهری.

دیجیتال مالی کمک در نفی موانع. عوامل داشتن تلفن همراه در حال بهینه ترین رسانه برای دست زدن به کمتر ارزش معاملات برای گروههای کم درآمد هزینه به طور موثر. جریان نقدی به نوآورانه دیجیتال امور مالی شرکت افزایش نگه می دارد برای تحکیم اختصاص داده دیجیتال بانکداری تلفن همراه راه حل ها و تحویل سیستم عامل در میان دیگران.

تاثیر دیجیتال سرمایه گذاری در اقتصاد جهانی در حال گسترش در سرعت. آن است که تبدیل راه معاملات مالی انجام می شود. مزایای دیجیتال دارایی های بسیاری از جمله کاهش هزینه های توسعه اساسا دیجیتال محصولات و خدمات مالی از جمله امکانات پیشرفته. برخی دیجیتال سرمایه گذاری محصولات تحویل در تغییر جهانی سیستم عامل های دیجیتال.

پیشرفت فن آوری جدید ارائه چشم انداز برای FinTech شروع یو پی اس. آن نیز کمک دولت های مختلف از جمله دولت ها و شرکت ها برای هدایت توسعه است. وجود دارد نیاز به یک بسیار موثر جهانی نظارتی زیرساخت برای مدیریت دیجیتال دارایی است.

ایجاد یک تسهیل سناریو برای دیجیتال امور مالی نیازهای خاص و بحرانی سیاست تنظیم مقررات و نمایش داده شد برای حل و فصل شود مانند:

 • مربوط به این تند و تیزی برای نوآوری با اطمینان در مورد چارچوب قانونی.
 • تنظیم و حفاظت از ارائه اصلاح دیجیتال ابزارهای مالی مانند پول الکترونیکی.
 • جنگهاى AML's نگرانی های مربوط به دیجیتال با تامین مالی و موبایل-قدرت بین المللی حواله.
 • نظارت دیجیتال خدمات مالی.
 • تنظیم یک آرایه وسیعی از شخص ثالث عوامل است.

ارائه خدمات مالی از طریق بسیار نوآورانه فن آوری که شامل پول موبایل می تواند یک نیروی محرکه برای استفاده از یک حیطه خدمات مالی – اعتباری و بیمه و پس انداز, در میان دیگران.

با توجه به جین یونگ Cai, شرکت مالی بین المللی, معاون اجرایی رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت “مزایای دیجیتال سرمایه گذاری گسترش فراتر از معمولی خدمات مالی: این نیز می تواند یک ابزار قدرتمند و یک موتور برای ایجاد شغل در کشورهای در حال توسعه.”

هر توماس Duveau رئیس Mobisol خانه های خورشیدی سیستم های “آرمان 'digital, finance' در حال حاضر یک واقعیت روزمره برای ما تانزانیا و کنیا و رواندا مشتریان که با استفاده از Mobisol خانه های خورشیدی سیستم های. پرداخت برای انرژی خورشیدی در اقساط از طریق تلفن همراه پول نیست 'فانتزی گزینه': It's در حال حاضر هنجار برای معاملات تجاری با کسانی که در پایین هرم اقتصادی. ”

دیجیتال مالی نیز برای کسب و کار خرده فروشی. آن را تضمین کوچک بازرگانان دسترسی به کمک های مالی همراه با سیستم های پرداخت الکترونیکی قوی محصولات مالی و این فرصت را به ساخت یک مسیر مالی رکورد.

با توجه به والت Macnee رئیس مسترکارت مرکز فراگیر رشد “نوآوری در پرداخت الکترونیکی فناوری مانند تلفن همراه و سیم کارت اعتباری فعال کردن مردم برای زندگی امن تر قدرت و شامل زندگی و پول دیجیتال خواهد بود که تنها راه برای رسیدن به جهانی دسترسی به منابع مالی در سال 2020. ”

دیجیتال سرمایه گذاری است یک اولویت برای بانک ها در گذشته بوده است. نوآوری مانند تلفن همراه سپرده باید تغییر رسیدن به بانکداری است. در حال حاضر مشتریان در حال اتمام بسیاری از معاملات آنلاین با استفاده از تلفن همراه و یا دستگاه قرص. مشتریان بسیار آگاهانه در مورد آخرین فن آوری است.

نفوذ دیجیتال سرمایه گذاری انتظار می رود که در سراسر بخش های مختلف از جمله مقیاس متوسط کسب و کار و شرکت های بزرگ بانکی. موانع وجود دارد مانند امنیت بیشتر ریزه کاری با توجه به نوع خدمات مورد نیاز به صورت مجزا و کسب و کار.

برخی از چالش های است که می تواند یک مانع برای دیجیتال امور مالی:

در دسترس بودن نقدینگی با عوامل

عوامل عامل در محیط های روستایی معمولا مشکلات در ارج نهادن به تعهدات خود در نتیجه ناراضی مشتریان و کاهش اعتماد به نفس در خدمت.

قابلیت همکاری

انتقال پول از طریق تلفن همراه است که معمولا با هم در ارتباط باشند در میان ارائه دهندگان خدمات. این مانع جریان پول شده اند که می تواند مورد استفاده قرار گیرد به تهیه کردن به مشتریان بیشتر است.

Malpractices

افزایش عوامل منجر به مختلف malpractices همراه با سرویس تاخیر در بازارهای خاص.

کلید تحولات در دیجیتال امور مالی:

 • در دسترس بودن ابزار به منظور تسریع در فرآیند ایجاد حساب.
 • استفاده از بیومتریک (انگشت و صدا) به منظور تسهیل مشتری تایید.
 • استفاده از زمینه گرا مدیریت ابزار برای نظارت بر پرسنل حوزه.
 • ظاهر شخص ثالث عامل aggregators.
 • توسعه برنامه های کاربردی که با کمک مالی شرکت های با پول های تلفن همراه ادغام.
 • ایجاد اخرین تکنولوژی است که تضمین پرداخت دیجیتال در فروشگاه های خرده فروشی.
 • استفاده از سایر گزینه های داده ها برای رسیدن به اعتبار نتیجه گیری.
 • اهرم از هوش کسب و کار.
 • در دسترس بودن میکرو اعتباری از طریق تلفن همراه.
 • گسترش محصولات مالی ارائه شده توسط غیر نقدی تلفن حامیان.
 • پیشرفت در مالی صلاحیتهای.
 • به طور کلی خرید و فروش در محصولات کشاورزی با استفاده از برنامه های تلفن همراه.

دیجیتال خدمات مالی در حال تحول است و در سراسر بازارهای جهانی است. برخی کشورها با زیرساخت های موجود در حال ارائه یک آرایه وسیعی از محصولات و خدمات. تفاوت بین کشورهای در حال کارگردان جنبه های بسیاری است که شامل استفاده از تلفن های همراه و رشد مالی زیرساخت در چارچوب قانونی در میان دیگران.

بخشی از نوآوری بسیار مهم است, از آن خواهد مشتعل افزایش در سریع تبدیل پول موبایل محیط زیست است. هر گونه افزایش در روند بهره وری به کاهش هزینه و کاهش موانع.

دیجیتال سرمایه گذاری محیط زیست به طور مداوم در حال تغییر است و خواهد بود کاملا متفاوت در دراز مدت. در به طور فزاینده ای یکپارچه بین المللی اقتصاد, نوآوری از بازارهای مختلف می تواند اجرا شود و سفارشی را با توجه به شرایط محلی است. آن را کمک خواهد کرد که مصرف کنندگان از انواع درآمد اقشار. دیجیتال سرمایه گذاری, سفر عالی بوده اما این فقط آغاز است.

[ad_2]