راز موفقیت در بازار فارکس

[ad_1]

من تجارت در بازار فارکس حرفه ای. I've بسیار موفق بوده در آن است. اما آن را شروع نمی کند که راه. در واقع در ابتدا من موفق نیست در همه. من مجبور به ارزیابی مجدد من تمام روش ها و آنچه که من فکر کردم من می دانستم که.

اما آن را پرداخت کردن. پس از یک دوره از ارزیابی مجدد و مطالعه من بسیار موفق تبدیل شد. و در طول راه یاد گرفتم که برخی از کلید های درس.

درس # 1 نرم افزار اضافی و دیگر “زنگ ها و سوت” من موفق تر است.

زمانی که من تصمیم به یادگیری فارکس مطالعه و ابزار های مختلف در دسترس است و تصمیم به خرید نرم افزار تجاری در علاوه بر این به من کارگزار's trading station. البته این بود که من فکر کردم که آن را بسیار آسان تر برای یادگیری به تجارت فارکس از من پیش بینی کرده بود. همانطور که معلوم است این نرم افزار اضافی لازم نیست در همه برای موفقیت در تجارت فارکس.

همه تجارت های نرم افزاری (حتی سیستم عامل های تجاری) که من را دیده اند در حال عقب مانده-شاخص های اقتصادی هیچ یک از آنها توپ کریستال. هنگامی که استفاده می شود به طور موثر و درک درستی از این شاخص می تواند ابزار قدرتمند.

شما نمی نیاز به هر چیز دیگری برای تجارت خود را به جز یک ایستگاه معاملاتی و شاید قیمت آلارم که عرضه توسط کارگزار. اکثر نرم افزار همراه با بسیار مربوط به ویژگی های شاخص در حال حاضر ساخته شده است در. آن را بی معنی است (و شاید مضر) را در مماس بروید و خرید هرگونه نرم افزار تجاری.

این نرم افزار اضافی است که تبلیغ شما را موفق تر خواهد شد به احتمال زیاد شما اشتباه و sidetrack شما از درک این نرم افزار شما در حال حاضر و بازار شما در حال تلاش برای یادگیری است. از آن خواهد شد ضد تولیدی خود را به موفقیت … پس don't آن را انجام دهد. آموزش بازار برخی از اصول اولیه اقتصاد و نرم افزار شما در حال حاضر به اندازه کافی دشوار است و بدون اضافی سردرگمی و دلسردی از دست امید و اعتماد به نفس به ارمغان آورد در خارج از نرم افزار منابع است.

درس # 2 یادگیری و تسلط بر بازار فارکس آسان نیست. در آن طول می کشد تعهد و عزم و تمایل به کمک به دیگران است.

وقتی که من برای اولین بار شروع به تجارت من از دست رفته بیش از USD $ 60,000.00 در سه ماه. من ناراحت است ؟ البته من شد.

اما این واقعیت باقی می ماند که من در خود من بدترین دشمن است. من یکی که نه زمان را. من یکی که مشغول به مطالعه درستی و من یکی که فکر کردم این امر می تواند یک بلیط به خیابان آسان. در واقع من یکی که اشتباه بود چون من انجام آنچه من گفتن همه شما را به انجام.

من این بمب برای برخی از زمان; آنچه که من انجام اشتباه است ؟ چرا از آن است که وجود دارد بسیاری از معامله گران موفق ساخته شده است که پول در سازگار است ؟ آنها فقط باهوش تر از من است ؟ بدون آنها نمی شد. چه آنها بیشتر بیمار و مداوم تر از من. بیشتر نیست که سرمایه من تا به حال زمانی که آنها شروع به یادگیری. بسیاری از آنها حتی نمی باید این نرم افزار اضافی و اگر آنها نیست بیرون بروید و سعی کنید به دوباره اختراع چرخ مثل من با اضافه کردن در techs و تمام انواع چیزهای که در مجموع باتلاق خارج از آن.

در عین حال آنها موفق شدند که در آن من نیست. من فاقد آموزش و من مانند بسیاری از افراد دیگر در معرض ابتلا به تفکر است که باید آن را سخت تر از این و بنابراین من ساخته شده آن سخت تر است. شدم خود من بدترین دشمن است. من از دست داده بود و نیاز به کمک.

از آن روز به بعد من تصمیم گرفتم که من می کرد و این من را از این طریق دریافت کنید بدون توجه به آنچه من تا به حال به انجام. من نمی خواهد به تجارت پول واقعی تا زمانی که من می دانستم که من که قرار بود به موفقیت است. من در یک ماموریت به شکست هیولایی درون من بود که من یک بازنده در تجارت وقتی که من یک برنده در هر چیز دیگری I'd تا کنون انجام شده است.

در طول راه من مورد مطالعه قرار گرفته و با همه چیز را که من مطالعه و تسلط من کمک کرد تا از تازه واردان در سایت های مختلف تجاری تخته. این چیزی است که منجر به ایجاد 4xSuperLights هیئت مدیره. من مورد مطالعه در شب و روز. من خودم غوطه ور در یادگیری چگونه به تجارت با موفقیت.

درس # 3 روز حتی معامله گران و scalpers باید بدانید که چگونه به تجارت دراز مدت.

این من به ارمغان می آورد به یک موضوع که نزدیک و عزیز را به قلب من: معامله گران روز و scalpers.

این تصادفی نیست که معامله گران روز و scalpers آنهایی که اولین بار به من بدهید تا در بازار فارکس و تا کنون با داشتن ایده تبدیل شدن سازگار معامله گران موفق.

وجود دارد هیچ کار اشتباهی با معاملات روز یا اسکالپینگ ذهن شما. برخی می تواند بسیار در آن موفق است. اگر شما موفقیت در اسکالپینگ و آموخته اند به تجارت دراز مدت و موضعی تجارت سپس وجود دارد هیچ شکی نیست در همه است که شما موفق نخواهد شد ، خود را 'موفق باشید' را اجرا خواهد کرد و دیر یا زود.

اسکالپینگ خوب است. معاملات روز خوب است. با این حال شما می توانید موفقیت در این سبک از تجارت بدون آگاهی کامل از نحوه تجارت برای بزرگتر به دست آورید و چگونه به ماندن در یک تجارت برای 3 روز و دو هفته یا حتی یک ماه یا 6 ماه یا بیشتر طول بکشد.

همین دلیل است که معامله گران چاشنی نه سر کوچک نمودار دقیقه. آن است که ورزش در بیهودگی است. چرا یک سر 10 پیپ در اینجا وجود دارد و ساعت را صرف انجام این کار زمانی که یکی می تواند عظیم پیپ خارج از بازار و در اوقات فراغت به انجام چیزهای دیگر ؟

معامله گران حرفه ای نیست سر بازار فارکس برای 10 یا 20 پیپ. آن در نظر گرفته شده است به خودکشی به انجام این کار مگر اینکه یکی می تواند تجارت و اقامت در تجارت با موفقیت به روز و هفته و ماه و درک جامع از 'روند' یکی از معامله در.

وجود دارد بسیاری از روند. روند بسیار زیادی را در چشم بیننده است. معاملات خود را با روند می تواند ساعتی روزانه هفتگی ماهانه و یا سالانه. شما باید بدانید که تمام این روند قبل از اینکه شما می توانید مرتب کردن که یکی از شما در حال حاضر در تجارت و چه سبکی از معامله گر شیوه زندگی خود را دیکته است که شما باید.

اگر شما آگاه هستند از همه از روند قوی تر روند می تواند به راحتی توسط کاملا خسته شده اید با شما مانند یک سونامی و پاک کردن شما از تجارت خود را. آن's همه بیش از حد معمول برای معامله گران برای ورود به آنچه که در نظر آنها به یک روند در نمودار کوچکتر و سپس دریافت زدم در از دست دادن تقریبا بلافاصله. آنچه آنها در نظر گرفته می شود یک روند بود به سادگی یک حرکت اصلاحی خاموش بزرگتر قاب زمان. پس از بازگشت به پایان رسید قوی تر روند کلیک در پایان دادن به تجارت خود و گرفتن پول خود را.

درس # 4 تمرین صبر و تمرکز ذهنی … و می دانم که نه به تجارت.

برای همه شما وجود دارد که در حال مبارزه و کسانی که به جایی نمی, لطفا صبور باشید با تجارت شما لطفا مطمئن شوید که شما را به در نظر گرفتن که شما نیاز به تمرکز ذهنی زمانی که تجارت همراه با درک احساسات خود و دانستن زمانی که آن احساسات بد برای تجارت خود را, بنابراین دانستن زمانی که شما نباید تجارت با توجه به فشارهای خارجی و شرایط در زندگی شما است که شما منحرف کردن اذهان از آماده بودن متمرکز و ذهنی سختی در تجارت ایستگاه.

علاوه بر یادگیری تجاری خود را نه از کوچک نمودار دقیقه. یادگیری تجاری خود را از نمودار ماهانه به هفتگی و روزانه و…. لطفا هرگز چشم پوشی از این نمودار. آنها خود را ناجی. آنها را به شما بگویم همه چیز شما نیاز به دانستن اما شما نیاز به مطالعه آنها را به طوری که ذهن خود را در یک قاب کوچک. شما باید به فکر می کنم در قاب بزرگ قبل از اینکه شما می توانید فکر می کنم در قاب کوچک. که کاملا کلیدی با سرمایه 'K'.

خلاصه: بهترین توصیه من تا کنون دریافت کرده است.

چند سال پیش من در تلاش بود مثل بسیاری از شما در حال مبارزه وقتی که من ساخته شده یک خوش شانس ارتباط با یک معامله گر حرفه ای در اروپا است. من فرض کنید که من در یک حالت که در آن من می خواستم برای جلوگیری از تجارت و شروع به یادگیری آنچه که کارشناسان انجام شد. این مرد's نام Nicolai و خوشبختانه او در زبان انگلیسی بسیار عالی بود و دلسوز و در زمان برخی از زمان با من.

من هرگز در زندگی من فراموش کرده ام درس گرفتم از او در آن روز ما در گفتگوی کوتاه. آنچه او به من گفت که در چند عبارت کوتاه در اصل کلیدی برای موفقیت من و راز اصلی که همه معامله گران که موفق هستند به دنبال.

Nic به من گفت که به همین دلیل 99 درصد از معامله گران جدید به من بدهید تا به سادگی این:” شکست برای دیدن تصویر بزرگ” .

در حال حاضر من عبور باتوم به همه شما. آن است که حداقل من می توانم برای هر کسی که رنج می برد و متناوب همراه و مورد امید. من داده شد که یک هدیه بسیار ویژه توسط یک غریبه کامل. در حال حاضر من به شما این هدیه را به عنوان به خوبی.

[ad_2]