راهنمای انتخاب کرم پودر • انتخاب کرم پودر مناسب با پوست شما وبلاگ واسط کالا

کرم پودر حالت مایع، بهترین انتخاب برای این نوع پوست ها می باشد. این مدل از کرم پودر بورجوییس به پوست ظاهری تیره تر میدهد و برای افرادی مناسب است که به کرم پودر تیره علاقه دارند. 1. کرم پودرهایی با جلوه طبیعی برای استفاده روزانه توصیه میشوند که نسبتا پوششدهی یکدستی دارند و حس سنگینی روی صورت ایجاد نمیکنند. قابلیت استفاده برای دور چشم: همانطور که می دانید بسیاری از کرم پودرها که قدرت پوشانندگی بالایی دارند برای استفاده دور چشم مناسب نیستند؛ زیرا باعث ایجاد چین و چروک میشوند. مدل سیتی رادیانس: اگر ساعات زیادی را در بیرون از خانه و در مجاورت آلودگیهای محیطی به سر میبرید، دیگر نگران نباشید؛ زیرا کرم پودر بورجوییس مدل ستی رادیانس این مشکل را به طور کامل حل نموده است.

اشاره کرد. این نوع کرم پودر به هیچ عنوان باعث ایجاد جوش زیر پوستی نمیشود زیرا منافذ پوست را نمی بندد. بنابراین برای جلوگیری از خرید کرم پودر درماکول تقلبی، مطالب زیر را مطالعه کنید. بدون شک یکی از مهمترین لوازم آرایشی که نقش زیادی را در زیبایی ایفا میکند، کرم پودر است. بهترین کرم پودرها، کرم پودر اصل هستند که کیفیت و قیمت آن تضمین شده است. به کار برده میشود که این موضوع قیمت آن را نیز تحت تاثیر قرار داده است. به طور کلی، کار با پوشانندگی سبک تر برای مبتدیان راحت تر است. به همین علت در اکثر مراکز آرایشی از این کرم پودر برای افزایش کیفیت کار استفاده می شود.

این تناژ رنگی تیرگی و کدری پوست شما رو میگیره. در این صورت کرم پودر با تناژ گرم باعث میشود که شما رنگپریده به نظر نرسید. توجه به طرح و رنگ پشت بسته بندی: بسته بندی این محصول قسمتی به رنگ زرد دارد که در مدل تقلبی آن رنگ این قسمت بسیار زرد بوده و به آسانی قابل جدا شدن است؛ در حالی که در مدل اصلی اینگونه نیست. علاوه بر آن، رنگ صورتی قسمت بالایی پکیج در مدل تقلبی، بسیار پررنگ تر از اورجینال آن است. هزینه انجام کرم پودر دائم چقدر است؟ استفاده از مواد اولیه مرغوب در ساخت آن: تولیدکنندگان این محصول با انجام تحقیقات و آزمایشهای متعدد توانسته اند یک کرم پودر با قابلیت بالا و خاصیت ضد چروک تولید کنند.

کرم پودر درماکول با ویژگی و مزایایی که دارد توانسته این قابلیت های خود را به مشتریانش نیز ثابت نماید. از سوی دیگر این محصولات آرایشی دارای جلوه های طبیعی، مات و براق هستند که می بایست آنها را متناسب با نوع پوست انتخاب نمود. توجه به نوع درب کرم پودر: درب کرم پودر درماکول دارای یک فرورفتگی میباشد که درون آن فرورفتگی یک برآمدگی دیگر مشاهده میشود. این کرم مناسب با تنظیم و اصلاح PH و چربی پوست برای پوستهای ملتهب، حساس، چرب و یا پوستهایی که دارای آکنه و لکه میباشند و یا مستعد این موارد هستند.

هنگامی که شما این مقاله را دوست داشتید، مایل به اطلاعات بیشتری در رابطه با کرم پودر 12 کاره پانوراما وب سایت خود باشید.