رایگان فارکس نکات — چگونه به راحتی پول در بازار ارز خارجی

[ad_1]

اگر شما جدید به بازار ارز خارجی و سپس شما زخم در جای مناسب ، با همه آشغال فروخته شده در اینترنت این روزها I don't فکر می کنم هر کسی حتی به یاد می آورد چگونه به تجارت در وهله اول. آیا شما فکر می کنم وجود دارد, فانتزی روبات ها و شاخص های روزمره از 20 سال پیش ؟ قطعا نه و آن دسته از بچه ها هنوز هم یک زندگی در خارج از بازار است.

پس چه چیزی تغییر کرده است ؟ هیچ چیز آن دسته از بچه ها هنوز هم در حال ساخت پول و 95 ٪ از معامله گران در حال خرید محصولات اینترنت خاموش مردم که عمدتا don't حتی تجاری خود را. آنها بازاریابان اینترنتی, فروش محصولات وجود دارد پول را به طوری که آنها نمی't نیاز به تجارت در بازار ارز.

گوش کردن به دلیل بهترین بخشی از معامله برای من سادگی است. هیچ چیز پیچیده فقط راست تا بازگشت به اصول اولیه تجارت. هیچ علاقه داشتن شاخص و یا زنگ ها و سوت که پاپ تا زمانی که من باید یک تجارت است. سادگی کلیدی است به ساختن پول در این بازار است. بوسه نگه داشتن آن ساده احمق. برای من کار می کند, پس از آن باید برای شما کار می کنند.

قیمت سیگنال به نظر می رسد تنها راه برای من پول را در بازار ارز خارجی است. قیمت عمل شمعی الگوهای همراه با نقاط محوری و خطوط حمایت و مقاومت. این صدا ممکن است کمی پیچیده است اما اجازه دهید من به شما اطمینان دهم هنگامی که شما می دانید برخی از چیزهای اولیه شما تقریبا همه چیز را می دانم.

اگر یک شمع صعودی شکل گیری رخ می دهد در نزدیکی خط حمایت پس از آن ما خواهد خرید. اگر یک الگوی شمعی نزولی اشکال در نزدیکی مقاومت در منطقه و سپس ما را به فروش برساند. که's تقریبا در آن سیستم دارای یک خطر بزرگ به نسبت پاداش به طور معمول اجرا می شود یک پیروزی خوب رای دادن.

من یک وبلاگ با تمام شمعی الگوهای تجارت و شرح بهتر از من استراتژی تجاری. اگر شما می خواهید به طور جدی در مورد فارکس شما باید آن را چک کنید. من پیگیری هر تجارت من وجود دارد بنابراین شما حتی می توانید تماشا استراتژی من در عمل است.

من امیدوارم که شما لذت می برد من رایگان فارکس راهنمایی در مورد چگونه از آن آسان می تواند پول را در بازار ارز خارجی. تجارت مبارک همه.

[ad_2]