را به آن می بخشند

ترکیبات موجود در این اسانس ها ممکن است برخی اثرات سلامتی بر بدن انسان داشته باشد. مدل بعدی به شکل کلبه درختی می باشد و مدل اسانس سوز با طرح قارچ و طرح اجاق و قابلمه طرح سر سطل خیلی زیبا هستند و تنوع های گوناگونی دارند که در بازار موجود است و می توانید آنها را تهیه و خریداری خرید اسانس کارامل کنید. مدل دیگر از احساس سوز مدل هایی است که خیلی زیبا است و طرح دلنشینی دارد.

یک مدل دیگر از ظرفهای اسانس سوز مدل طرح جغد است که به صورت یک مجسمه با این طرح می باشد و یک ظرف شیشهای برای قرار گرفتن نسوز در بالای آن وجود دارد. اسانس هایی که در بازار وجود دارند با ترکیبات و بو های مختلفی هستند. اسانس هایی که به صورت مایع هستند اینگونه استفاده میشوند اما اسانس های جامد هم وجود دارند که این اسانس های جامع نیازی ندارند که با آب ترکیب شوند و به طور مستقیم استفاده می شوند. اسانسور با مدل گل لاله هم خیلی زیبا و جذاب است همچنین اسانس سوز با مدل به شکل استوانه ای هم در بازار وجود دارد.

این اسانس ها یک سری ترکیبات هستند که از عصاره های مختلف با بو های مختلف به وجود آمده اند. همانطور که پیشتر هم اشاره کردیم اسانس سوز انواع مختلف و طرح های گوناگونی دارد که می توان انواع آنها را در بازار مشاهده و خرید اسانس کاج خریداری کرد. اسانس سوز را برای خوشبو کردن و معطر کردن هوای محل زندگی و خانه و همچنین سالن ها مثل سالن های ماساژ و باشگاه های ورزشی و همچنین در هتل ها و سالن های اجتماعات و شرکتها می توان از آن استفاده کرد.

از اسانس سوز برای معطر کردن هوا در هرجایی که نیاز به این کار دارد می توان استفاده کرد. کاربرد اسانس کشمش در تولید انواع کرم ها، لوازم آرایشی، عطرها، اسپری های خوشبوکننده، همچنین در کارخانه ها برای تولیدآدامس، آبمیوه ها، بستنی ها، مربا، در قنادی ها برای تولید کیک، ژله و همچنین برای تولید انواع شوینده ها وحتی ساخت عود و شمع نیز کاربرد دارد. انواع شوینده ها و پاک کننده ها و محلول های تمیز کننده قادر هستند با اثرگذاری قوی، این آثار آلودگی را از بین ببرند.