رمزنگاری ارز نوسانات سود Rollercoaster

[ad_1]

در این سال ما می توانیم مشاهده کنیم که cryptocurrencies تمایل به حرکت به بالا و پایین و حتی 15 درصد از ارزش روزانه. تغییرات قیمت شناخته شده به عنوان یک نوسان. اما چه می شود اگر… این کاملا طبیعی و تغییرات ناگهانی در یکی از فنی cryptocurrencies اجازه می دهد به شما برای ایجاد یک سود خوب?

اول از همه cryptocurrencies ساخته شده آن را به جریان اصلی بسیار به تازگی بنابراین تمام اخبار مربوط به آنها و شایعات “داغ”. بعد از هر بیانیه ای از مقامات دولتی در مورد احتمالا تنظیم و یا ممنوع cryptocurrency بازار مشاهده می کنیم قیمت بزرگ جنبش است.

ثانیا ماهیت cryptocurrencies است و بیشتر شبیه یک “ذخیره ارزش” (مانند طلا شده بود در گذشته) – بسیاری از سرمایه گذاران به عنوان پشتیبان در نظر گرفتن این گزینه سرمایه گذاری برای سهام و دارایی های فیزیکی مانند طلا و فیات (سنتی) ارز. سرعت انتقال و همچنین تاثیر بر نوسانات cryptocurrency. با سریعترین آنهایی که انتقال طول می کشد و حتی فقط در چند ثانیه (به دقیقه) آنچه باعث می شود آنها را بسیار عالی و دارایی برای تجارت کوتاه مدت اگر در حال حاضر وجود ندارد و روند خوبی در انواع دیگر دارایی.

چه هر کس باید در ذهن است که با سرعت می رود و همچنین برای طول عمر روند در رمزنگاری ارز. در حالی که در به طور منظم بازار روند آخرین ممکن است ماه ها یا حتی سال – در اینجا آن را می گیرد در روز یا حتی ساعت.

این ما را به نقطه بعدی – اگر چه ما در حال صحبت کردن در مورد بازار به ارزش صدها میلیارد دلار آمریکا, آن است که هنوز هم بسیار کوچک مقدار در مقایسه با حجم معاملات روزانه در مقایسه با سنتی بازار ارز یا سهام. بنابراین یک سرمایه گذار ساخت 100 میلیون معامله در بازار سهام را نمی خواهد بزرگ شود تغییر قیمت اما در مقیاس crypto بازار ارز این است که قابل توجه و قابل معامله.

به عنوان crypto ارزهای دیجیتال دارایی های آنها به موضوع فنی و به روز رسانی نرم افزار از cryptocurrencies امکانات و یا گسترش blockchain همکاری که آن را جذاب تر به سرمایه گذاران بالقوه (مانند فعال سازی SegWit اساسا ناشی از ارزش بیت کوین به دو برابر می شود).

این عناصر در ترکیب دلایل به همین دلیل ما در حال مشاهده چنین تغییرات قیمت در قیمت cryptocurrencies در عرض چند ساعت روز و هفته و غیره.

اما در پاسخ به این سوال از بند اول – یکی از قوانین کلاسیک معاملات به خرید ارزان, فروش بالا رو داشتن کوتاه اما قوی روند هر روز (به جای راه ضعیف تر آنهایی که ماندگار هفته یا ماه مانند سهام) به مقدار شانس بیشتری برای کسب سود مناسب و معقول اگر به درستی استفاده می شود.

[ad_2]