رمز و راز پنهان در پشت 40% فارکس استراتژی

[ad_1]

ما در حال رفتن به یک سیستم مدیریت پول است که با این نسخهها کار در هر بازار است. شما می توانید تجارت سهام و گزینه های ETF را (تبادل وجوه معامله) فارکس و حتی سنگ. خوب شاید نه سنگ اما من به شما بگویم اگر وجود دارد یک بازار برای تجارت سنگ شما می توانید با استفاده از استراتژی برای تجارت آن است.

به عنوان مثال من با استفاده از نشان می دهد معاملات بر اساس فارکس اما این اعداد را می توان به هر بازار است. به همین دلیل من را انتخاب کرده اند فارکس است که در تجربه شخصی من می بینم اکثر غلط معامله گران پریدن به فارکس و یا فارکس محصولات مرتبط می باشد.

مقررات جدید در ایالات متحده پیشتر برخی از “غرب وحشی” مقررات موجود در فارکس اما آن است که هنوز هم جذاب برای معامله گران جدید می خواهم که عمل “روز معاملاتی”.

در ایالات متحده آمریکا به منظور به روز تجارت سهام و سایر اوراق بهادار معامله گر نیاز به نگه داشتن حداقل $25,000 در حساب در تمام زمانها و به این ترتیب با سرمایه مورد نیاز مانند آن است که کمی سخت تر برای معامله گر مبتدی که به عمل آورید. با این حال با چند grand او خاموش است و معاملات خود را براق جدید حساب فارکس.

شما می دانید تاریخچه

من می خواهم به نوشتن در مورد تاریخ این بازار به عنوان ما می توانیم همه در انجام یک جستجو و پیدا کردن تن از مواد عالی به توضیح دهید که چگونه به بازار کار و به همین دلیل آنها کار می کنند. اگر شما نمی فهمید که بازار پس من پیشنهاد می کنم شما را متوقف خواندن و انجام برخی از جستجو آن را به عنوان مهم است که شما را در درک آنچه یک پیپ است چه گسترش است ، تمرکز در این مقاله به افشای بسیار اساسی اما راه بسیار موثر برای مدیریت حساب.

آیا شما راه اندازی کنید ؟

هنگامی که ما بحث در مورد مجموعه یو پی اس در بازارهای تجاری ما در حال صحبت کردن از مطالب خاص به بازار است. قبل از اینکه یک معامله گر مکان های خرید یا فروش آنها باید یک طرح داشته باشد. اکثر معامله گران روز تجارت با استفاده از ویژگی های تجزیه و تحلیل و وجود دارد بسیاری از روش های مختلف برای این تجزیه و تحلیل فنی.

برخی از ویژگی های معامله گران که در حال خرید را وارد کنید زمانی که قیمت بالا جدید بیش از قبلی نوار (candle stick) و یا فروش کوتاه زمانی که قیمت معافیت های جدید پایین است. برخی حمله خواهد کرد که برخی میانگین متحرک متقاطع. و بعد صبر کنید تا ماه و نیم است و سرعت باد 4 متر/hr. مجموعه ای مهم نیست آنچه مهم است این است که معامله گر دارای یک ورودی و یک نقطه قیمت زمانی که آنها را به قید وثیقه اگر چیزی حرکت نمی کند راه آنها پیش بینی شده است.

من نمی توانم این به اندازه کافی استرس, شما نیاز به یک طرح در محل شما قبل از ورود به هر معامله.

بیایید شروع

بسیاری از افرادی که تجارت در بازار فارکس تمرکز بر روی تعداد پیپ برنده و یا از دست داده است. این است که احتمالا به همین دلیل اکثر معامله گران بازار فارکس موفق نیست و در نهایت از دست دادن پول است.

شده اند وجود دارد بسیاری از مقالات مفید نوشته شده روی این موضوع اما هیچ کدام واقعا به شما شماره. من واقعا می خواهم به شکستن آن را و شما نشان دهد که چرا شمارش پیپ است که به عنوان مهم به عنوان شمارش دلار است. همچنین اگر شما یکی از معامله گران که می گوید: “من خطر تنها 2% از حساب من” اجازه دهید من به شما این است: چه اتفاقی می افتد پس از خود را در خطر و از دست دادن 2%? در حال حاضر شما نیاز به ریسک بیشتر فقط به عقب بر گردیم به حتی. در حال حاضر شما ممکن است می گفت: من فقط ریسک 2 درصد از آنچه که من را ترک کرده اند. اما شما نیاز به گرفتن بیشتر معاملات بیشتر زمان چیزی است که به “بیشتر” را به عقب بر گردیم در مسیر.

من به شما می گویم که اگر شما شروع به استخدام یک استراتژی مدیریت پول مثل این شما حتی نمی نیاز به یک تاجر بزرگ. و اگر به طور متوسط خود را در برنده شدن معاملات بالاتر از چهل درصد و سپس شما می رویم به پول و حتی بیشتر!.

اجازه بدهید به ما می گویند شما باید تنها یک استراتژی است که شما به کار در بازار و شما نیاز به حمله به زمانی که قیمت بازدید یک نقطه خاص (دوباره راه اندازی مهم نیست). آنچه مهم است این است که هدف خود را و که در آن شما محل خود را از دست دادن توقف.

برای من ریسک/پاداش من با رفتن به 1:3-این به این معنی برای هر دلار من خطر ابتلا به سود من خواهد بود $3. حداکثر من می خواهم برای ایجاد یک تجارت 300 دلار است.

این بدان معنی است که مجموعه ای را به وجود دارد. اگر استراتژی خود را اجازه نمی دهد که برای این, سپس آن را ممکن است زمان برای پیدا کردن یکی از جدید. در غیر این صورت شما خطر بیش از حد در بازار.

10 معاملات از دست داد 220 پیپ

در اینجا نتایج تجاری برای یک هفته.

 • تجارت 1: -40 پیپ

 • تجارت 2: 20 پیپ

 • تجارت 3: -60 پیپ

 • تجارت 4: -120 پیپ

 • تجارت 5: +90 پیپ

 • تجارت 6: +10 پیپ

 • تجارت 7: 50 پیپ

 • تجارت 8: -50 پیپ

 • تجارت 9: -40 پیپ

 • تجارت 10: -80 پیپ

مجموع: -390 پپ در از دست دادن معاملات و 170 پیپ در سود معاملات. اگر من نگه تجاری اندازه همان من را از دست داده اند -220 پیپ و وحشتناک را اجرا کنید. اما من در مورد افشای چرا مدیریت پول بسیار مهم است.

من از دست رفته 220 پیپ اما من ساخته شده 600 دلار. واقعا ؟

خوب در اینجا همان معاملات با پول قواعد مدیریت گنجانده شده است.

 • تجارت 1: -40 پیپ= 0.25 تعداد زیادی معامله (هر پیپ حرکت – $2.50) -$100

 • تجارت 2: 20 پیپ= 1.5 لات معامله (هر پیپ حرکت = $15) +$300

 • تجارت 3: -60 پیپ= 0.16666 تعداد زیادی معامله (هر پیپ حرکت = $1.67) -$100

 • تجارت 4: -120 پیپ= 0.08333 تعداد زیادی معامله (هر پیپ حرکت = $0.83) -$100

 • تجارت 5: +90 پیپ= 0.3333 تعداد زیادی معامله (هر پیپ حرکت = $3.33) +$300

 • تجارت 6: +10 پیپ= 3 تعداد زیادی معامله (هر پیپ حرکت = $30) +$300

 • تجارت 7: 50 پیپ= 0.6 لات معامله (هر پیپ حرکت = $6) +$300

 • تجارت 8: -50 پیپ= 0.2 لات معامله (هر پیپ حرکت = $2) -100

 • تجارت 9: -40 پیپ= 0.25 تعداد زیادی معامله (هر پیپ حرکت = $2.50) -100

 • تجارت 10: -80 پیپ= 0.125 تعداد زیادی معامله (هر پیپ حرکت = $1.25) +$-100

همانطور که شما می توانید با مدیریت پول در محل ما ساخته شده یک سود 600$!

آوردن پول به خانه.

همچنین مهم است به یاد داشته باشید که معاملات سودآور شده است می تواند دنباله-متوقف معنی است که اکثریت سود می تواند رزرو شده اند در هدف و پس از آن باقی مانده و موقعیت می تواند به سمت چپ احتمالا کتاب و حتی بیشتر سود. بله شما می تواند تبدیل برندگان به خطر رایگان معاملات و اجازه دهید سود اجرا و تا به حال حتی بهتر گرداند.

مهم است اما هرگز توجیه از دست دادن توقف. همیشه برنامه ریزی و متوقف نمی گویند چیزهایی مانند “من پشتیبانی در بنابراین من می خواهم به نگه دارید”. که تجارت عاطفی و نه یک فرمول برای موفقیت است.

بنابراین دفعه بعد که شما در حال گشت و گذار در فروم و برخی از مرد می گوید که برای ساخت xyz پیپ در هفته نباید تحت تاثیر قرار دادن شما چون به وضوح او است نه مدیریت همه چیز مانند یک کسب و کار.

مدیریت پول است واقعا کلید خود را به عنوان یک معامله گر موفق و یا سرمایه گذار. برای تو بهترین ها را در خود کسب و کار تجارت.

[ad_2]