روانشناسی معاملات – کدام یک از این اشتباهات در حال سرقت از شما از سود شما به حق سزاوار است ؟

[ad_1]

کدام یک از این اشتباهات معامله در حال سرقت از شما از سود شما به حق سزاوار است ؟

آیا می دانید که چرا شما هرگز نباید صحبت با کارگزار خود را بلافاصله پس از از دست دادن تجارت بسته شده است ؟

و پس از یک معامله برنده, آیا شما می دانید یک فرد شما هرگز نباید بگویید که در مورد تجارت خود را? (آن را کارگزار خود… آن را شریک تجاری خود را… جواب شما را متعجب خواهد کرد.)

آیا می دانید ساده 5 دقیقه روانی راز است که تقریبا همه استاد معامله گران با استفاده از — قبل از آنها وارد هر تجارت — مهم نیست که چقدر بزرگ و موقعیت آنها را خرید (یا فروش) — مهم نیست که چقدر کوچک است ؟

در اینجا بیشتر حساب-تخلیه اشتباهات بسیاری از ما معامله گران را… حتی بدون دانستن آن:

هنگامی که شما در وسط از تجارت وجود دارد یک اشتباه مرگبار شما باید هرگز مرتکب – اگر شما می خواهید برای تبدیل شدن به (و یا باقی می ماند) یک معامله گر سود آور. (این را می توان به “ثابت” معمولا در کمتر از چند ساعت.)

در اینجا یکی دیگر از تقریبا بی سابقه از خودی راز:

لحن شما پس از هر دو دست و یا یک تجارت برد – می تواند پیش بینی کند که آیا شما به طور مداوم برنده سال پس از سال…یا به مقصد سوار عاطفی coaster غلتکی است که بسیاری از معامله گران به نظر می رسد قادر به پرش کردن.

این بسیار قدرتمند از یک “شاخص” که من می توانم بگویم با لیزر مانند دقت, چگونه یک معامله گر سود آور است با گوش دادن به صدای طبیعی پس از یک معامله گر بسته است.

در اینجا یکی دیگر از سوال کلیدی:

آیا می دانید راز چگونه به حفظ آرامش و صلح و وقار – این که آیا شما در تجارت است و برنده شدن…سفت در اطراف…و یا از دست دادن ؟

لطفا اجازه دهید من کمی توضیح بیشتر: همانطور که شما ممکن است متوجه شده اند زمانی که شما تجارت بازار شما نه تنها در برابر بهترین و درخشان ترین در وال استریت و یا در شیکاگو است.

شما نیز در برابر قدرتمند ترین متحد…یا مهیب ترین دشمن شما تا به حال خواهد شد در صورت: خود درونی خود را.

گواه می خواهید ؟ فقط نگاهی به اطراف خود معامله گر دوستان است.

بسیاری از ما می دانیم معامله گران که مشکل “کشیدن ماشه.”

معامله گران دیگر باید “نظم و انضباط و مسائل”. برخی به نظر می رسد به طور مستمر خرابکاری ، dooming آنها به نتایج متناقض. و دیگران به نظر می رسد برای ارزیابی خود و ارزش خود را بر اساس اینکه آیا یا نه آنها در رگه برنده و یا از دست دادن خط.

این می تواند نه تنها خود را در زندگی مالی…اما خود را شخصی و زندگی خانوادگی. آن حتی می تواند خراب کردن سلامت خود را.

[ad_2]