روند کنونی در بیت کوین

[ad_1]

بیت کوین ساخته شده است این تصور که پول هر شی یا هر نوع رکورد پذیرفته شده به عنوان پرداخت برای کالاها و خدمات و بازپرداخت بدهی ها در یک کشور داده می شود و یا اجتماعی-اقتصادی گروه بندی. بیت کوین با استفاده از رمزنگاری یا معادلات ریاضی برای کنترل ایجاد و انتقال پول به جای تکیه بر دولت مرکزی و مقامات بانکی. نقل و انتقالات برای وام, خرید و فروش, خرید و یا هر روش دیگر پرداخت می تواند توسط هر کسی با استفاده از یک دسکتاپ, تلفن های هوشمند, قرص, و یا لپ تاپ. این همه ممکن است بدون نیاز به یک موسسه مالی به عنوان یک واسطه و یا ضبط عامل.

در سال 2009 ساخته بیت کوین یک پول دیجیتال معرفی شده به عنوان نرم افزار منبع باز توسط یک MIT دانشجو به نام ساتوشی ناکاموتو. وجود گمانه زنی های زیادی که آیا ساتوشی یک فرد واقعی و یا مجموعه ای از افراد با استفاده از یک نام مستعار. بیت کوین در حال ضرب توسط یک فرایند نامیده معدن که در آن تخصصی سخت افزار کامپیوتر تکمیل مجتمع معادلات ریاضی و پاداش با یک بلوک از bitcoins. این فرایند طول می کشد حدود 10 دقیقه و زمان بلوک پاداش 25 bitcoins. بلوک پاداش خواهد بود نصف به 12.5 bitcoins در سال 2017 و دوباره تقریبا هر چهار سال پس از آن. توسط 2140 وجود خواهد داشت تقریبا 21 میلیون بیت کوین در وجود است.

در این هفته نشان داده یک گردباد از فعالیت با صاحبان کسب و کار از همه راه راه گرفتن در مسیر با بیت کوین. از کسب و کارهای کوچک در نیواورلئان به ساکرامنتو کینگز NBA پذیرش بیت کوین را برای خرید و فروش بلیط و تیم متعلقات برای قمار در لاس وگاس بیت کوین ظاهر در همه جا. سرمایه داری کریس دیکسون معتقد است که بیت کوین ممکن است به $ 100,000 اگر آن را تبدیل به مهمترین ابزار تجارت الکترونیک ( سیمی ). مدیر عامل عمده و خرده فروش آنلاین به نقل از به نقل “سایر فروشندگان نمی خواهید به از دست, بیت کوین در بازار در حال رشد 30 ٪ در هر ماه.” این همان خرده فروش را دیدم 5% افزایش در فروش روز اول آن را پذیرفته بیت کوین. Zynga بازی یکی از بزرگترین بازی های آنلاین شرکت های مسئول Farmville, Castleville و یک میزبان از دیگران نیز شروع به پذیرش بیت کوین برای بازی در معاملات مالی است. پس از پنج بانک بزرگ گفت: نه به پول از درمانگاه ماری جوانا و تولید کنندگان کلرادو,'s حقوقی درمانگاه ماری جوانا صنعت تبدیل به بیت کوین ( Salman ). IRS نیز به تازگی راه اندازی یک کمپین است که اجازه می دهد تا مالیات پرداخت می شود با بیت کوین. شده است وجود دارد Bitcoin ATM's ظاهر در شهرهایی مانند ونکوور و اتاوا و براتیسلاوا اسلواکی مرکز خرید. به تازگی در شهر نیویورک خودپرداز بیت کوین در انتظار قرار داده شد تا یک جلسه عمومی تحت نظارت وزارت امور خارجه نیویورک از خدمات مالی برگزار می شود.

پس از معاشقه با $ 1,000 ارزش فقط پس از سال جدید بیت کوین شده است به طور پیوسته معاملاتی در حدود 950 دلار در تن است. Gox ارز بیش از دو هفته گذشته و حال خوبی پشتیبانی شده توسط این 50 روز میانگین متحرک را نشان می دهد بیت کوین هنوز قطعا صعودی. این تعجب آور برای بسیاری از تحلیلگران معتقد بودند که این اخبار نظارتی بیرون آمدن از چین و هند و روسیه را پشت سر هم Bitcoins حباب. اما مایکل رابینسون با بیش از 30 سال تجربه در تجزیه و تحلیل بازار معتقد است که اکثر تحلیلگران در اشتباه هستند. او نشان می دهد که قوی اصلاحی که در اوایل ماه دسامبر همراه با پشتیبانی سازگار از 50 روز میانگین متحرک را نشان می دهد بیت کوین بسیار سالم در بازار و تنها باید همچنان به افزایش در ارزش.

[ad_2]