روپیه هند نماد تاریخی اهمیت شناسایی ویژگی ها و طراحی

[ad_1]

اخبار خوب از روپیه جدید برای دریافت نماد بوده و انتظار طولانی درست پس از 15 ژوئیه 2010, ما هویت جدید. این نوآوری ساخته شده هند پیوستن به باشگاه نخبگان نشان و نماد غرور با برخی از معتبرترین ارزهای در جهان است. ترکیبی از روم الفبا نوشتن devanagiri نشان دهنده ترکیبی از فرهنگ هند و فرهنگ جهانی است که نیاز به توجه لیگ در حال اجرا در جهان است.

هند به عنوان یکی از سازندگان پیشرو و رهبران معامله گران و در نتیجه تا به حال یک طیف گسترده ای از ارزهای در طول تاریخ. بسیار وجود دارد که شواهد تاریخی نشان می دهد که برای اولین بار از سکه ساخته شد جایی بین 2500 تا 1750 پیش از میلاد. اما تاریخ اولین مستند تکه های قرن قبل از میلاد به 7 / 6 century AD.

چه نمادی می گوید:

روپیه نام داده شده به ارز رسمی مورد استفاده در کشورهای مختلف مانند هند بوتان, پاکستان, سریلانکا, نپال, موریس, مالدیو و اندونزی است. از تمام کشورهای ذکر شده در بالا روپیه هند ارزش مهم ترین اولویت و محبوبیت است.

روپیه هند تجارت دارای یک سابقه طولانی دوران باستان انعکاس واقعی از امنیت مشترک از مرد است. شعار ما بوده و تمام فلزات مس و آلومینیوم هر یک از اندازه های مختلف. با ظهور تکنولوژی چاپ مدل های جدید تضمین پارامترهای تبدیل شدن به طور فزاینده مهم برای ما ارز. پرتره از مهاتما گاندی اشاره منعکس کننده ارزش ها و اصول است که هند مورد احترام در سراسر جهان صبر و تحمل. جدید نماد ارزش “بهارات” و “عصر جدید از هند” یک اصطلاح مطرح شده توسط مردم میلیون نفر است. این آغاز جدید, نماد, جالب ترین عامل با نام تجاری “هند” روی لینک زیر تکرار این واقعیت است که بزرگترین دموکراسی در جهان است. این است که ورزش از علامت گذاری اما ارتباط آموزش تنوع فرهنگی در بهترین حالت آن بالا است.

در حالی که جهان limps بازگشت به حالت عادی شد سیستم های مالی هند نیاز به دوباره اختراع خود و پیش نویس این سوال برای نشان دادن قدرت مالی معاون فنی برای تزار فرهنگ در جهان در بازارهای جهانی. پس از باز کردن اقتصاد تبدیل شده است نان از شهر هند اقدام در تمام سطوح برای به روز رسانی پیشرفت و رشد در تمام جبهه ها به عنوان امکان پذیر است. که هویت قطعا لمس کردن در سطوح مختلف و ما انجام سفر در سراسر جهان سر بالا برگزار شد و با افتخار Thenot فلش. بیانیه جسورانه توسط خانم Ambika Soni وزیر اطلاعات و سیما به وضوح نشان دهنده شادی و افتخار از هند تا در نهایت وارد یک مرحله جدید در آن نامی از تاریخ است. خانم Soni همچنین گفت که دولت چاپ خواهد شد به ترویج استفاده از جدید روپیه نماد مانع از استفاده از. گروهبان بهتر بود برای دیدن پول کشور که پول هند نیز شناخته شده به عنوان روپیه روپیه و یا مانند پاکستان و نپال و سریلانکا و اندونزی او اضافه شده است.

یونیکد

کارشناسان صنعت نرم افزار بر این باورند که تصویب جدید واحد پول اندونزی نماد ممکن است تا 18-24 ماه. در ابتدا نماد جدید باید گنجانده شده در استاندارد یونیکد encoding یک توطئه بین المللی برای استفاده برای شناسایی شخصیت. هندی, آیکون نیز شامل استاندارد – فرانسه نوشتن کد برای تبادل اطلاعات (ISCII). ISCII کد نشان می دهد درمان های مختلف زبان های هندی بر روی کامپیوتر با صفحه کلید. پس از کدگذاری یونیکد نماد ملی استاندارد Nasscom دسترسی به شرکت های توسعه نرم افزار برای یکپارچه سازی آن با نرم افزار روپیه نماد به عنوان یک طرح جدید و یا به روز رسانی. این اجازه خواهد داد که کاربران رایانه در سراسر جهان با استفاده از نماد حتی اگر او از دست رفته در صفحه کلید. (به عنوان نماد رای که مناسب نیست با این صفحه کلید استفاده می شود در هند)

استقرار یک هویت جدید – افتتاح:

جدید “R” آیکون آماده برای راه اندازی در 18-24 ماه. غرور و احترام و نه فقط با استراحت D. Udaya Kumar, IIT Bombay, اما با بسیاری از سرخپوستان همیشه برای نشان دادن میهن پرستی خود را در رنگ های روشن. هنگامی که این نماد در عمل اجرای کامل این تبدیل پردازش thorniest مشکلات. با وجود ترور وزیر وارد شده اما راه اندازی رسمی به تعویق خواهد افتاد با مزایای که باید حل و فصل شود. باز شدن نماد این است که مطمئن شوید که برای پایان دادن به رویکرد محافظه کارانه از اقتصاد هند و جهان به درک که اگر نرخ دلار شناخته شده رایج ترین ارز بین المللی و R روپیه را بازنویسی مرورگر شما پشتیبانی نمی کند صفحه نمایش این تصویر. قوانین ارزیابی.

[ad_2]