زمستان پوشیدن برای آقایان: خود را انتخاب کنید

[ad_1]

وقتی که می آید به دنبال آخرین روند مد مردان نه چندان دور در پشت عادلانه sex. جدید مترو جنسی مرد شیک suave و در عین حال حفظ که از مردانگی است که باعث می شود هر دختر چشم بال بال زدن. چه چیزی بهتر از یک مرد که می داند که چگونه به پاک کردن هست. با سقوط فقط گوشه ای دور وجود دارد قطعا بیش از pullovers به همین. در واقع وجود دارد بسیاری از گزینه های است که پسران می تواند با آزمایش کمی ترکیب و مطابقت و بیرون با رنگ پرواز کاملا به معنای واقعی کلمه!

خوب, برای شروع وجود دارد هیچ چیز مانند کلاسیک پیراهن کش ورزش. پوشیدن یک بیش از یک جفت از denims و شما انجام می شود برای روز. علاوه بر این وجود ندارد مانند لباس است که ایدز در نمایاندن زینت مرد شانه از یک V-گردن. اما وجود دارد مقدار زیادی بیشتر به دشت پیر ساده ژاکت. یک polo neck sweater می آید در دستی برای یک جلسه کسب و کار و همچنین به عنوان یک روز گاه به گاه. وجود دارد زیپ پیراهن کش ورزش است که شما می پوشند بیش از یک پیراهن و شما آماده هستید. در واقع این نگاه حتی می تواند شما را چاک کت و کراوات در اتاق برای یک بار. پس از آن وجود دارد لباس بافتنی و یقه ژاکت, اگر شما به دنبال چیزی متفاوت است. بدون آستین pullovers بیش از یک ترد پیراهن نیز یک مرد مانند یک میلیون دلار است.

Pullovers انجام این ترفند برای هر دو قبل از سقوط و سقوط بالا با توجه به پارچه. اما اگر آن چیزی است که نور و آسان است که شما دنبال آن هستید و سپس مانتو چیزی که برای شما. برای باشلق دار یا غیر ابلق آنهایی که در رنگ های مختلف برای تکمیل زمستان خود را نگاه کنید. زیپ برگشت مانتو نیز به نظر می رسد تبدیل شده اند آخرین مد زودگذر. پس ما در آن قابل برگشت windcheaters کمتر در تقاضا. کلاسیک سیاه و سفید windcheaters نیز در میان مورد علاقه های شما مطلق در زمستان پوشیدن برای مردان است.

وقتی که می آید به مردان زمستان مطلق باید haves حتی کت می توانید هرگز از سبک. کت چرم در تن تیره تر نگاه کامل در حالی که ساخت آن را به طور کامل یاوه سرایی کردن ارزش است. کمک می کند تا شما را به دریافت توجه از خانم ها! رسمی و نیمه رسمی, کت و همچنین فروش مثل کیک داغ و می توان در طیف وسیعی از کاهش رنگ و پارچه به راحتی در هر فروشگاه آنلاین. پس از آن وجود دارد دوخته آنهایی که تند باد در خلیج خواهم حتی یک بخاری می, و بله, آنها می توانند یک مرد نگاه مردانه و بزرگ و بدون مقدار کار سخت است.

ژاکت نگاه در واقع ناقص و بدون یک صدا خفه کن یا روسری. بله روسری دیگر انحصاری برای زنان است. نگاه شیک و suave توسط teaming یک روسری با یک ژاکت سنگین و سر به نوبه خود. مفلرس بروید بهتر است با لباس رسمی و کت و بنابراین آن را امتحان کنید و آماده برای دریافت تمام کسانی که تعارف است.

حالا که شما روشنفکر در مورد هدیه برای مردان, مطمئن شوید که شما را بدون اشتباه آن است که آیا خود را به خاطر و یا برای هدیه مقاصد. همچنین به یاد داشته باشید استاندارد, سایه های تیره همیشه کار خوبی برای مرد اما کمی از رنگ هرگز کسی صدمه دیده است!

[ad_2]