زنده Forex News Feed – می دانم که منافع آن برای خود کسب درآمد در فارکس

[ad_1]

زنده فارکس اخبار آزمون prognostication قدرت مفید هستند هنگامی که تجارت ارز. این مقاله کمک خواهد کرد که شما کشف چگونه پخش اخبار مربوط به نوسانات نرخ ارز. و همچنین روشنگری شما در نحوه استفاده از آن در مدیریت اطلاعات عاقلانه است.

به طور همزمان منتشر شد, اخبار مالیاتی از توانایی های معامله گران ارز باید به تفسیر اخبار و تجارت درآمده است. ایالات متحده آمریکا به تازگی اعلام کرد که تصمیم گیری در مورد خروج از عراق در جنگ. همچنین ابراز تمایل به دو U. S. صادرات در عرض چند سال. این دو خبری را به ارز خارجی دلالان حدس بزنید که چه زمانی و چگونه این گزارش ها را تحت تاثیر ارزش دلار خواهد شد. U. S. Troops بیرون بکشد و U. S. افزایش صادرات باید تکمیل شود در مورد همان سال است.

فردی معامله گران باید تصمیم بگیرد که اطلاعات بولتن افزایش یا کاهش ارزش ارز. اقتصاددانان و تحلیلگران بازار و همکار دلالان باید به اجماع جهانی در مورد پخش اخبار و اثر خود را در ارز. برخی کارشناسان پول به توافق برسند که سرمایه گذاران نیاز به یک منبع قابل اعتماد از اخبار شنیدم. یک تحویل سریع از اخبار این روز می رسد الکترونیکی.

تحویل الکترونیکی ارائه گزارش و اطلاعات است. فارکس شرکت کنندگان می توانید اطلاعات در مورد بزرگ نهادی بازیکنان همراه با بازارهای آنها تمرکز کنید. این خریداران و فروشندگان می تواند حرکت کل بازار بالا یا پایین. بسیار زیاد حجم معاملات خود را باعث می شود یک اثر است. فردی دلالان می توانید پرش در سمت راست از همان تجارت اگر آنها کافی دریافت پیش اخطار در مورد اقدامات بازیکنان بزرگ را.

زندگی می کنند اخبار فارکس خوراک فراهم می کند ویژگی های دیگر مانند تفسیر و عقاید است. خوانندگان می تواند به تحکیم خود و درک در مورد بازار با خواندن جریان مقالات بیش از اتصال به اینترنت خود را. گاهی اوقات افراد نیاز به یک نقد شخصی خود استراتژی تجاری. فارکس یک بازار بزرگ برای تجارت ارز خارجی است. وجود دارد یکی از بهترین نظری سرمایه گذاری تئوری.

یکی از محبوب گمانه زنی روش نشان می دهد که بی ثباتی حرکت می کند با تغییرات در تولید ناخالص داخلی واقعی رشد کسری بودجه و تورم است. این نظریه calls برای ارز خارجی در بازار سفته بازان به لینک اخبار به این سه متغیر. روش های دیگر معاملات با توجه با گزارش در مورد فجایع. هنوز هم روش های دیگر تکیه بر ویژگی های نه تحلیل بنیادی.

معامله گران تحت الشعاع انتخاب

نرخ ارز در بازار دلالان را مجبور به پیگیری بسیاری از ارزهای. در حال حاضر بیش از 190 کشور جمعیت جهان است. حدود 180 گردش ارز. شرکت کنندگان می توانند با استفاده از حدس و گمان در حدود شانزده جفت ارزها در بازار فارکس. ده ها فرد بیشتر ارز می تواند خریداری شده و فروخته شده اما ارز معمولا تجارت در جفت است. مردم به طور کلی نه را انتخاب کنید از یک لیست طولانی از ارزهای سپس با انداختن پول در آن است.

دلالان ارز لازم نیست از انتظار قرن ها به اثبات رسیده است درست مانند نوسترداموس. صحت نظرات خود را در مورد یک خبر نسبتا شناخته شده است به سرعت در حرکت سریع بازارهای مالی است. داشتن زمان پخش اخبار باعث می شود برای بهتر اطلاع دارند. موقع ورود از اخبار مربوط به ویژه مهم است که با استفاده از اصول به تجارت فارکس.

زنده فارکس اخبار اجازه می دهد تا تست از پیش بینی های ساخته شده توسط افرادی که تجارت ارز خارجی. کشف راه هایی که مربوط به اخبار با نوسانات. کاهش انتخاب به سطح قابل کنترل.

[ad_2]