زیبا, برزیلی, گردگیر, آنچه در آن است و چگونه آن را حفظ

[ad_1]

چه یک پارچه برزنت گردگیر? خوب, آن را برخی از آنچه مد در امتداد خطوط از یک کت سنگر اما با استعداد غربی آنها به طور کلی ساخته شده از سنگین سیاه و سفید و یا قهوه ای مواد بوم با پوشش دافع آب به نام “Reproofing کرم’ در خارج از پوسته بیشتر از این باید اضافی فلپ که آویزان از گردن و شانه به آن متصل است با ضربه محکم و ناگهانی در زیر یقه و بند تحت هر بازو. این فلپ برخی از زمان گسترش نیمی از راه را به پایین بازگشت. هدف این است که چند عملکردی در heavy rain را کند می کند, پیشرفت, آب خیساندن از طریق آن نیز می توان به عنوان یک اضافی وزش شکستن زمانی که پیچیده در اطراف سر.

این پارچه برزنت گردگیر دارای 4 جیب بیرونی; دو flapped و 2 اسلات سبک پشت flapped جیب و نیز طراحی شده با یک تقسیم دم در پشت این تقسیم این است که برگزار می شود با هم نیز توسط جرقه بزند. زمانی که تقسیم از هم جدا شده است هر طرف می تواند پیچیده در اطراف پا و در حالی که سوار یک اسب یا چرخه موتور اصلی پارچه برزنت Dusters نیز 2 اضافی تسمه در زانو است که می تواند به پایین نگه داشتن دم در باد بالا با خوراکی در اطراف پا و یا throe بوت تسمه های پارچه برزنت Dusters دقیقا تعمیر و نگهداری رایگان و نیاز به مراقبت های مناسب اما مال من من تا به حال در حال حاضر برای برخی از 12 سال است و هنوز هم در خدمت من هست. زمانی که در زمینه گردگیر بسیار عالی است در مقاومت در برابر موانع از briers و gochya گیاهان.

در حالی که بسیاری از کشورهای در حال حاضر اجازه حمل سلاح پنهان استاندارد غربی ریگ می توان در زیر پارچه برزنت Duster با مقدار زیادی از اتاق و کمی محدودیت.

این پارچه برزنت گردگیر آسان است برای مراقبت از من ترجیح راه تمیز کردن معدن در سراسر کاپوت کامیون, اما شما فقط می توانید به راحتی با استفاده از یک حیاط خلوت میز و یا یک تخت بزرگ سنگ همه که مورد نیاز است نسبتا زیادی, سطح صاف, صابون ملایم و آب (استفاده نمی degreaser) و متوسط نرم برس. پس از تمیز کردن پارچه برزنت گردگیر قطع آن را به خشک و پس از آن خشک شده است به خوبی شما و همچنین نیاز به یک می توانید از ‘Reproofing کرم’ و یک اسفنج یا لنت رایگان حوله. برای بهترین نتایج در reproofing خود گردگیر باید گرم و مستقیما از قلع به طور مساوی به پوسته کت با توجه به تمام درزها. برای نتایج حتی بهتر از گرم کردن reproofing و با استفاده از یک 2nd پارچه تمیز به حذف بیش از حد کرم.

هشدار: Reproofing کرم می تواند آسیب برخی از مواد به طور دائم در حال تغییر رنگ پارچه.

توجه: پس از reproofing به یاد داشته باشید reproofing مواد قابل اشتعال نگه داشتن پوشاک و دور از شعله باز و دیگر منبع احتراق.

[ad_2]