سوالات مربوط به لیفت شقیقه – کلینیک بین المللی پوست و مو زیبایی آراد

یک برش کوچک در شقیقه ایجاد می شود و پوست یا لایه های زیرین کشیده می شود تا زمانی که چین و چروک گوشه چشم مرتفع شده و گوشه های ابرو بالا برود. به طور معمول، این نخ ها تا دو سه سال ماندگار بوده و سپس توسط بدن جذب شده و اثرات آنها از بین می رود. نتیجه لیفت پس از عمل قابل مشاهده است اما برای دیدن نتیجه نهایی و دلخواه باید صبرکنید تا کبودی و ورم آن از بین برود. این عمل ، صرفا برای بهبود ظاهری چهره انجام می شود ؛ زیرا به افراد امکان می دهد تا پوست ناصاف یا شل ناحیه شقیقه خود را بهبود داده و قوام بهتری به آن ببخشند و بدین ترتیب بر زیبایی و جلوه چشم های خود بیفزایند.

5. بخیه ها 5 تا 12 روز پس از جراحی ، برداشته می شوند ؛ اما بازگشت به فعالیت های روزمره معمولا طی 2 تا 3 هفته امکان پذیر است. در روز جراحی لیفت شقیقه ، مرخص می شوید و می توانید به منزل بازگردید. این نوع از عوارض لیفت شقیقه با ژل پس از حدود 4 الی 5 روز از بین خواهند رفت. به عبارتی، اثرات تزریق بوتاکس به شقیقه پس از حدود 4 الی 6 ماه از بین خواهد رفت. لیفت ابرو را میتوان بدون نیاز به مراجعه به کلینیکهای زیبایی و با هزینهی بسیار ناچیز توسط صابون و ژل لیفت ابرو انجام داد.

عوارض لیفت شقیقه :شقیقه عضوی حساس در بدن است که اعمال هرگونه تغییرات در این قسمت، ممکن است با برخی عوارض همراه باشد. یکی از روش های امروزی برای رفع چین و چروک صورت لیفت با نخ هستند که طرفداران زیادی دارد و جواب دهی فوق العاده لیفت با نخ برای تمام صورت از جمله لیفت شقیقه مورد استفاده قرار میگیرد و همیشه سوالات مربوط به لیفتشقیقه وجود داشته از جمله موارد زیر که به آنها پاسخ می دهیم. لیفتشقیقه به چه منظوری انجام می شود؟ آیا لیفتشقیقه مانع از افتادگی پوست در قسمت شقیقه میشود؟ مزیت لیفت شقیقه با کش این است که می توان تنها در زمان دلخواه از آن استفاده کرد.کش هایی که برای لیفت شقیقه طراحی شده اند، موهای کنار شقیقه را از دو طرف جمع کرده و شقیقه را می کشند.

در مرحله بعد، با استفاده از ابزار مخصوص، بافت نرم و افتاده به قسمت های بالاتر لیفت شده و برش ایجاد شده بخیه می شود.جراحی لیفت شقیقه اگر به درستی و با مهارت کافی انجام شود، خطر و عوارض جدی در پی نخواهد داشت. بیشتر بخوانید: ماندگاری لیفت شقیقه با جراحی و نخ چقدر است؟

اگر شما هر گونه سوالی در رابطه با کجا و نحوه استفاده از چسب لیفت شقیقه چیست دارید، می توانید با ما در صفحه وب تماس لیفت شقیقه همدان بگیرید.