سویفت در مواجهه با انتقاد از بیت کوین پرداخت شرکت

[ad_1]

یکی از به طور گسترده ای شناخته شده رسانه برای تراکنش های مالی پیام به نام Swift مواجه شده است, انتقاد قادر به تحقق نیازهای بازارهای مالی در سراسر جهان است. وجود دارد برخی بر این باورند که آن را تبدیل به ناکارآمد برای حل و فصل مرزی پرداخت نمی شود قادر به مدیریت زمان واقعی حل و فصل هر گونه معامله و مقدار و شفاف در وضعیت پرداخت و حل و فصل خطر است.

جهانی پرداخت و نوآوری – یک ابتکار جدید

در پاسخ به این انتقاد Swift راه اندازی کرده است پرداختهای جهانی نوآوری (‘GPI’) است که توانایی به ایجاد وجوه موجود در همان روز به صورت B2B نقل و انتقالات است که سقوط در همان منطقه زمان. این نیز ارائه می دهد امن حواله اطلاعات پایان برای پایان دادن به پیگیری پرداخت بهتر و شفافیت. فاز اول این پروژه ساخته شده بود زندگی می کنند در ماه ژانویه این سال است و در حال حاضر در حال استفاده توسط دوازده بانک ها از جمله ING, ‘Danske’ بانک ‘سیتی’ و بانک مرکزی چین است. آن است که در حال حاضر با تمرکز بر B2B پرداخت. سریع ساخته شده است یکی دیگر تعهد به گسترش آن در عبور از مرز سیستم پرداخت.

تلاش برای بهبود جهانی سرویس پیام ممکن است بیش از حد کوچک یا بیش از حد در اواخر از نظر حل و فصل در سراسر جهان پرداخت و ترخیص کالا پرداخت و حل و فصل انسداد به خصوص برای مشتریان از غیر بانکی.

‘بیت کوین’ حواله شرکت

هر دو جدید و قدیمی ‘بیت کوین’ remitters در حال حاضر در حال کار بر روی حل و فصل این مسائل است. آنها با استفاده از های مختلف ‘blockchains’ به انتقال پول در سراسر جهان است. تراز بازرگانی یکی از ‘بیت کوین’ حواله شرکت هایی که معروف است به $20.25 میلیون دلار در بودجه. ‘مروان Forzley’ مدیر عامل شرکت از چین, تجارت در نظر توزیع دفاتر و ‘blockchain’ به نسل بعدی فرصت است.

عبور از مرز و پرداخت در امور مالی جهانی زنجیره ای

این پرداخت ها در حدود $26 تریلیون دلار در سال 2014 که در حدود 33 درصد از تولید ناخالص داخلی جهان. با توجه به متناقض و غیر استاندارد زیرساخت پول خواهد ماند به دام افتاده در امروز سیستم. برای ارسال پرداخت در سراسر مرز یک مشتری برای پیدا کردن یک فرستنده برای مدیریت انتقال پول. فرستنده خواهد بود قادر به انتقال پرداخت به دلیل تماس با موسسات مالی در هر دو صفحه اصلی و گیرنده کشورها است. بعلاوه هر موسسه خود را واسطه اضافه می کند که بیشتر به پیچیدگی روند. هر بانک درگیر در مدیریت انتقال هزینه سرویس خود را پرداخت و آن را می توانید تا 7 روز برای یک فرایند کامل است.

در بخش شرکت های بزرگ در سراسر جهان برآورد شد $15.7 تریلیون دلار در سال 2014. آنها می توانند مذاکره هزینه بین 1 تا 2 درصد از مقدار پرداخت. در حالی که کوچک و متوسط اندازه شرکت و فرد به فرد معاملات شارژ می شود و تا 15٪. هزینه های پنهان از این معاملات باعث می شود آن را سخت تر برای مشتریان است که نمی توانیم آن را.

اگر یک مشتری متعلق به ‘underbanked’ یا بدون استحقاق بخشی از جهان او ممکن است قادر به پیدا کردن کسانی که در راه است که ممکن است قادر ساده در عبور از مرز و پرداخت به عنوان مثال در نظر گرفتن خدمات فراملی بانک برای پرداخت انتقال با استفاده از زیرساخت های خود را.

تلاش های ساخته شده توسط ‘بیت کوین’ حواله شرکت

اگر چه Swift متعهد به آوردن شفافیت در عبور از مرز و پرداخت از طریق ‘GPI’ و در عین حال آن موفق به ارائه کمک وقتی که می آید به مشتریان که مذاکره نمی هزینه. از سوی دیگر ‘بیت کوین’ حواله شرکت ساخته شده است تلاش برای حل و فصل این موضوع را در یک مقیاس کوچک. این شرکت ها مشتریان را قادر به اجرای مرز معاملات در پایین ترین سطح و به خوبی کنترل هزینه.

یکی از بزرگترین ‘بیت کوین’ حواله شرکت به نام ‘Bitspark’ مستقر در هنگ کنگ است. این شرکت معتقد است که این بهترین چشم انداز دراز مدت با وجود عدم کشش. مدیر عامل شرکت ‘جورج Harrap’ گفت:

اکثریت قریب به اتفاق جهان حواله انجام می شود از طریق بانک ها با پول انتقال مغازه ها. این را نمی خواهد تحت تاثیر قرار چگونه آنها را مدیریت کسب و کار خود و یا معاملات. هزینه باقی خواهد ماند همان است که پرداخت شرکت پرداخت دسته ای به هر حال, بنابراین به طور بالقوه کاهش هزینه سیم تحت تاثیر قرار نمی شرکتهایی که انتقال $10m در هر انتقال و قرعه کشی را در این تعادل برای کوچک remits.

مشکل همچنان ادامه دارد

با وجود سویفت قصد بهبود معامله پرداخت ضبط برای موسسات عضو آن در سراسر جهان ممکن است که نوآوری با الهام از ‘GPI’ ممکن است نشان می دهد تا در دیگر ‘blockchain’ فعال برنامه های کاربردی. به عنوان مثال ‘HyperLedger’ پروژه (یک پروژه که در آن سریع است که یک عضو) توسعه ممکن است پایه ای برای عبور از مرز چارچوب در آینده است.

مدیر عامل شرکت ‘ZipZap’, ‘آلن Mahnawiyah’ موفق به افزایش 1.1 میلیون دلار در سال 2014 برای گسترش نقدی به ‘بیت کوین’ خدمات. به گفته وی ،

“‘ZipZap’ با استفاده از ترکیبی از سنتی (Swift) پرداخت بانک ریل و ‘blockchain’ فن آوری برای پیدا کردن کم هزینه و کارآمد ترین گزینه انتقال. سریع ‘GPI’ است که در درجه اول برای B2B پرداخت, بنابراین آن را نمی خواهد تحت تاثیر ‘ZipZap را’ جریان کسب و کار فعلی.

آن است که در این موجی که راه اندازی ‘GPI شد بیشتر از یک گام به سمت ماندن مربوطه به جای یک گام به سمت نوسازی.

[ad_2]