سیستم فارکس – بی نظیر دوگانه جلوگیری از از دست دادن استراتژی ؟

[ad_1]

اگر شما بوده ام به تجارت و یا بازی در اطراف در بازار فارکس برای مدتی و حتی اگر شما در نظر خودتان را به عنوان یک مبتدی, شما باید در حال حاضر می دانیم که چسبیده به سیستم فارکس بخشی از خود را معامله واقعی به پول و بزرگ گرداند.

اجازه بدهید که یک گام بیشتر توقف ضرر در مرکز هر سودآور فارکس سیستم.

اجازه بدهید توضیح دهم این سیستم فارکس.

از تجربه من, من از دست دادن توقف های مورد علاقه من است سلاح برای محافظت از سود از دست دادن پول و این می شود حتی بهتر است اگر شما استفاده از یک استراتژی پویا. چرا که شما به راحتی می توانید حرکت به بالا به صورت پویا است که از سطح توقف ضرر با توجه به شناسایی روند مثبت خود را به منظور جلوگیری از از دست دادن از یک سطح پایین تر به یک سطح بالاتر و این که چگونه زمانی که شما سیگنال خروج است در برخورد با یک حرکت ناگهانی شما را بسیار بزرگتر پول از ابتدا.

این سیستم فارکس است که واقعا شگفت آور است.

به وضوح به این معنی که شما می توانید جلوگیری از فاجعه بالقوه برای به دست آوردن آینده به هیچ چیز… و یا به تجارت مانند یک استاد واقعی با بهینه سازی به دست آوردن برش خود را بازنده کوتاه و اجازه دادن به برندگان در حال اجرا…

اما در اینجا بهترین اخبار حتی بهتر سیستم فارکس: دوگانه از دست دادن توقف.

ما نیاز به 2 پارامترهای ساده برای فعال کردن استراتژی ما. ما شاهد اولین پارامتر: ما خروج سیگنال فعال با قیمت ارز جفت برخورد ما انتخاب سطح قیمت.

پارامتر دوم بر اساس میانگین متحرک همگرایی واگرایی یا MACD. این یک شاخص شما را به استفاده از زندگی خود را در نمودار فارکس با مدت زمان کوتاه از حدود 5 روز. و در اینجا ما دوم توقف ضرر فعال می شود زمانی که MACD عبور خود را صفر خط سیگنال.

کاملا به سادگی این دو استراتژی کاهش توقف از یکی از بهترین سیستم فارکس در عمل من یاد گرفته بودم با S. وید هانسن و جان Jargerson است که مرا از رحم معکوس روند و برای فعال من سیگنال خروج به عنوان اوایل به عنوان ممکن است در هنگام حرکت است که قطعا بیش از. من حفظ سود بزرگتر و شما نیز باید مانند که بیش از حد.

چگونه به استفاده از این در حال حاضر اگر شما هنوز تسلط این سیستم فارکس?

اتوماسیون.

بله, شما می توانید شروع به تجارت مانند یک حرفه ای با بهترین خودکار سیستم تجارت در بازار فارکس مانند یکی از ما فقط صحبت کردیم با هم.

[ad_2]