شارژ مودم ایرانسل | خرید بسته اینترنت ثابت ایرانسل

پس بدون هیچ نگرانی می توانید مودم آسیب دیده و خراب خود را به ما بسپارید. پس از اینکه مودم همراه شما با مشکل مواجه شد باید آن را به یک تعمیرکار بسپارید. در این مطلب درباره مودم های همراه، عمده ترین مشکلاتی که برای مودم های همراه پیش می آید، خدماتی که برای تعمیر آن ها ارائه می شود و برندهای تولید کننده این محصول صحبت می کنیم. چندی پیش ایرانسل موفق به دریافت همزمان پروانه بهره برداری از نسل 3 و 4 شبکه تلفن همراه شد.دکانت مودم های همراه 3G و 4G ایرانسل در اختیار شما قرار گرفته اند. پشتیبانی همزمان از 4 عدد SSID از قابلیتهای بسیار خوب TF-i60 است. ایرانسل برای اینکه بتواند سهم بیشتری از بازار را به خود اختصاص دهد و خدمات ، محصولات خود را در سراسر کشور گسترش دهد به فکر ارائه یک سرویس خوب در بستر اینترنت به نام سرویس اینترنت ثابت یا همان وایکمس ( WIMAX ) بود که در تاریخ 10 اسفند ماه 1387 رونمایی کرد. این تجهیزات قابل شارژ بوده و انرژی مورد نیاز خود را معمولا از یک باتری لیتیوم یونی تامین میکنند.

مودم TD-i40 A1 انرژی مورد نیاز خود را از طریق برق شهری و آداپتوری که در جعبهی محصول تعبیه شده تامین میکند. ضمن اینکه با قابل حمل بودن این مودم ها امکان استفاده از آن ها در همه جا فراهم شد و خیلی زود جای خود را بین کاربران ایرانی پیدا کردند. مودم سیم کارتی رومیزی IRANCELL TD-I40 A1 رم خور نبوده و علاوه بر فراهم کردن اتصال بیسیم برای کاربران، دارای یک پورت LAN.WIFI و 1 پورت LAN برای اتصال کابلی به دستگاههای دیگر هم میباشد. مودم جیبی به وسیله یک سیم کارت کار میکند و همانطور که از نام آن مشخص است، قابل حمل بوده و در مکانهای خارج از منزل و محیط کار قابل استفاده است. مشکلاتی که در ادامه برخی از آن ها را می خوانید. باید به این نکته توجه کرد که نمیتوان از سیمکارتهای 4G در این مودم استفاده کرد. مودم TK-2510 plus TD-LTE در بسیاری از سایتها به عنوان بهترین مودم ایرانسل شناخته میشود؛ ما با این ادعا هیچ مخالفتی نداریم، اما نکته مهمی که باید به آن توجه کنید؛ نیاز خود شماست، این نیاز شماست که مشخص میکند لقب بهترین لایق کدام مودم است.

برای استفاده از اینترنت TD-LTE ایرانسل باید از سیمکارتهای مخصوص این نوع از اینترنت که قابلیت تماس ندارند، استفاده کنید. این مودم ها در کنار مزیت هایی که دارند ممکن است در طول مدت استفاده دچار مشکلاتی نیز بشوند. درکل میتوان گفت که TD-I40 A1 یک مودم رومیزی خوشساخت با ویژگیهایی چون قابلیت پشتیبانی از شبکه TD-LTE، نشانگر LED و قابلیت به اشتراکگذاری اطلاعات آن تا 32 دستگاه به صورت بیسیم است. این مودمهای همراه (مخصوصاً انواع ۴G آن) با استقبال بسیار خوبی مواجه شد و در کمترین زمان ممکن به فروش رفت. از زمانی که شبکه های ۳G و بعد از آن ۴G به شبکه های اینترنت ارائه دهندگان سیم کارت های همراه در ایران (همراه اول، ایرانسل و رایتل) اضافه شد، ورود مودم های جیبی و مودم های همراه به ایران آغاز شد. نکته جالب در رابطه با مودم DWR ساخت شرکت دی لینک، این است که از فناوری ۴G نیز پشتیبانی میکند و شما میتوانید برای اتصال به اینترنت، از سیمکارتهای معمولی نیز استفاده کنید. و تا 32 کاربر میتوانند به صورت همزمان به مودم وصل شوند و از اینترنت به اشتراک گذاشته شده استفاده کنند. در قسمت جلویی این محصول نشانگرهای LED تعبیه شده است که میتوانند اطلاعاتی از وضعیت کارکرد موردم ارائه کنند.

3. در این قسمت قدرت سیگنال (RSRP0) و کیفیت لینک (SINR0) را بررسی میکنیم. کاربران عزیزی که قصد خرید این Modem را دارند، توجه داشته باشند حتما قبل از خرید از سایت ایرانسل قسمت پوشش دهی مناطق چک کنند که منطقه ای که قصد استفاده دارند حتما جزو پوشش دهی باشد و بعد از اطمینان از این موضوع مودم را خریداری کرده و بعد از ثبت نام در جایی نزدیک به پنجره یا فضای باز گذاشته شود تا بهترین آنتن دهی ممکن را دریافت کند. به طور که میتوان گفت که کسبوکارهایی که به صورت شرکت و یا سازمان هستند بهتر است که از مودم های دسکتاپی استفاده کنند. Irancell، به عنوان بزرگترین اپراتور دیتای ایران، با هدف نوآوری با ارائه طرح های جذاب، از جمله استفاده از اینترنت رایگان واینترنت همراه نامحدود و جهش در بازار تلفن همراه همواره در ارائه خدمات بهتر به مشتریان خود پیشگام بوده است.