شاهرخ آهن, تجارت گزینه – مزایا و معایب

[ad_1]

شاهرخ آهن به طور خلاصه تعریف شده

یک شاهرخ آهن است یک گزینه گسترش تجارت ساخته شده از دو نفر دیگر جدا گسترش معاملات–یک بول گسترش قرار دهید و به یاد گسترش تماس.

آن است که اساسا یک شرط می بندم که یک سهام نمی تجارت بالا یا زیر مشخص شده سطح در طول یک دوره مجموعه ای از زمان. اگر سهام بسته در انقضا در این محدوده معامله گر حفظ خود و یا به دست آوردن حداکثر است که می تواند بسیار پر سود در یک ROI اساس و برای یک دوره کوتاه از زمان.

مانند هر گزینه استراتژی تجاری وجود جوانب مثبت و منفی به معاملات شاهرخ آهن.

مزایای

  1. دو برابر حق بیمه. تا کنون بزرگترین مزیت این است که این فرصت را به جمع آوری دو برابر حق بیمه به عنوان شما را راه اندازی تنها یک بول گسترش قرار دهید, و یا تنها به یاد گسترش تماس و موقعیت.
  2. تنها امن تر حق بیمه. شما همچنین می تواند یک رویکرد محافظه کارانه تر را انتخاب کنید و برای دریافت کل خالص حق بیمه در دسترس در هر دو از یک گاو نر قرار داده و یا به یاد گسترش تماس و موقعیت. شما نظری را کمتر در معرض خطر (با تنظیم اعتصاب قیمت دورتر از قیمت فعلی سهم) و دریافت همان مقدار از پول است.
  3. تضمین حداکثر سود در یک نیم تجارت. به این دلیل که سهام نمی تواند به طور همزمان از نزدیک هر دو زیر گاو نر قرار داده و اعتصاب و قیمت بالای تماس خرس قیمت اعتصاب یکی از کسانی که پاهای تضمین شده است به پایان می رسد بی ارزش خود اطمینان حداکثر سود در بخشی از تجارت است.
  4. دو اهرم در نیمی از قیمت. در امتداد خطوط همان دلیل که سهام نمی تواند هر دو زیر پایان کم از محدوده و بالاتر در پایان بالا از محدوده یک گزینه پسند کارگزار تنها نیاز شما را به collateralize نیمی از تجارت است. زیرا شما نمی توانید حفظ از دست دادن در هر دو گاو نر قرار داده و خرس تماس خود را تعمیر و نگهداری مورد نیاز (برای گزینه های دوستانه کارگزاران) خواهد بود که معادل فقط یکی از این معاملات.
  5. انعطاف پذیری. تجارت گزینه به ماهیت خود ، که درست است با شاهرخ آهن. در مورد یک حرکت بزرگ در قیمت سهم از سهام که در آن شما ساخته شده یک شاهرخ آهن زیر آب کوتاه گزینه می تواند خریداری برای از دست دادن و مربوط به طولانی گزینه مجاز به باز باقی می ماند. اگر همچنان سهام خود را جهت حرکت به گزینه افزایش در ارزش جبران و حتی به طور بالقوه معکوس از دست دادن.

معایب

  1. دو راه برای از دست دادن به جای یکی. از آنجا که شما در حال شرط بندی که سهام برنده را نقض خاص سطح تجاری در هر دو جهت شما باید در اصل دو برابر راه که در آن شما می توانید از دست دادن پول است.
  2. بزرگ ضرر و زیان بالقوه. در حالی که خود را به حداکثر پتانسیل سود در یک ROI اساس می تواند بسیار پر سود خود را حداکثر ضرر و زیان بالقوه در یک ROI اساس می تواند بسیار بزرگتر است. اگر سهام باعث می شود بزرگ و غیر منتظره حرکت در هر دو جهت شما به احتمال زیاد حفظ ضرر و زیان قابل توجهی از سرمایه در خطر است.
  3. دعوت بیش از اعمال نفوذ. به این دلیل که سرمایه مورد نیاز برای راه اندازی یک شاهرخ آهن است (تفاوت بین قیمت اعتصاب در هر دو گاو نر قرار داده و یا به یاد گسترش تماس ضرب در 100 کمتر از خالص حق بیمه دریافت کرده) و از آنجا که تعداد تغییر نمی دهد در طول دوره برگزاری آن را بسیار آسان به راه اندازی شاهرخ آهن, مواضع نسبت ممکن است محتاطانه.

نتيجهگيری:

Condors آهن می تواند تولید برخی از فوق العاده نرخ بازگشت. اما آنها قطعا بدون خطر نیست. سرمایه گذاران توصیه می شود برای انجام اضافی و تحقیقات کامل و در نظر گرفتن تمام خطرات را قبل از به کارگیری این استراتژی است.

[ad_2]

Leave a Comment