طراحی لبخند دیجیتالی (دی اس دی) توسط دندانپزشک – دندانپزشکی یوسف بالوی پور

از مزایای طراحی لبخند دیجیتال، رضایت مندی حداکثری بیمار از طرح نهایی می باشد زیرا با توجه به انتخاب خود فرد است. شما با استفاده از طرح لبخند دیجیتالی می توانید اطمینان حاصل کنید که نتایج کاملاً طبیعی خواهند بود و به مؤثرترین شکل ممکن به مشکلات دندانی می پردازد که شما نگران آنها هستید.

با طرح لبخند دیجیتالی، شما در مسیر خلق طرح درمانی قرار خواهید گرفت که برای نیازهای دندانی شما منحصر بفرد است و به شما لبخندی خواهد بخشید که لیاقت آن را دارید. از جمله مواردی که دستگاه دیجیتال اعلام می کند؛ نیاز به اصلاحات دندانی، مشکلات لب ها جهت ترمیم و ارتفاع آن و داده های جمع آوری شده از اسکن صورت می باشد که با توجه به آنها می توانید میزان تغییرات لازمه جهت رسیدن به طح لبخند مورد پسند خود را بررسی و جهت اصلاح طراحی لبخند دیجیتالی آن اقدام نمایید.

داشتن لبخندی دوستانه و زیبا می تواند دندان های شما را به نمایش بگذارد. منظم بودن دندانها ازاصول ابتدایی طراحی لبخند محسوب می شود. کسانی که به واسطه مشخص بودن براکت های ارتودنسی، علاقه ای به استفاده از آن ها ندارند، می توانند از روش های ارتودنسی نامرئی استفاده کنند و به کمک متخصص دندانپزشکی زیبایی و ترمیمی و ارتودنتیست طرح لبخند زیبایی را داشته باشند. بعد از اینکه درمان روی دندان هایتان انجام شد باید با مسواک زدن و نخ دندان زدن سفید بودن دندان ها را حفظ کرد.

هر بیمار منحصر به فرد است و بنابراین درمان باید متناسب با دندان و لبخند هر فرد باشد. نامرتبی دندانها: دندانهایی که عقب و جلو رویش کردهاند یا روی هم رفتگی دارند و سر جای خودشان نیستند ظاهر فرد را تحت تاثیر قرار میدهند. ، زیرا افراد معتقد هستند که داشتن دندانهایی درخشان و زیبا در چهره فرد تاثر زیادی داشته و در برقراری ارتباط با افراد تاثیر مثبتی دارد . زیبایی لبخند با داشتن دندان هایی که به سفیدی برف می درخشند و مرتب و منظم در کنار هم قرار گرفته اند ، از یک لبخند معمولی به لبخندی به یادماندنی تبدیل می شوند و جذابیت چهره دو چندان می گردد.