عاطفی و مالی و معاملاتی

[ad_1]

بسیاری از معامله گران از دست دادن وجوه خود را در بازارهای روزمره زیرا آنها قادر به کنترل احساسات خود را. بسیاری از کارشناسان انجام داده اند مقدار زیادی از تحقیقات در روانشناسی معاملات و همه آنها در یک چیز توافق دارند معامله گران باید یک روش معاملاتی و سیستماتیک استراتژی است که آنها را قادر می سازد به استفاده از منطق و عقلانیت زمانی که تجارت و نه اجازه دهید احساسات خود را تغییر دهید کسانی که منطقی مبتنی بر فعالیت های تجاری.

-ترس از دست دادن منابع مالی: من تا به حال سه فارکس معامله گران مبتدی, متوسط و یک متخصص تجارت فارکس برای 2 ماه با همین سرمایه و اهرم در یک حساب آزمایشی و سپس دوباره به مدت 2 ماه با یک حساب زنده (همان سرمایه پلت فرم و شرایط معامله) و نتایج تکان دهنده بود. این کارشناس بود %2 اضافی بر بازده در حساب دمو در حالی که طرف دیگر معامله گران 2 تا به حال بیش از %88 بازده بیشتر در حساب های دمو و توضیح داده شد توسط یکی از عوامل ترس است. ترس هنگامی که معامله در بازارهای مالی اغلب منجر به وحشت و هراس منجر به بسته شدن پوزیشن در زمان اشتباه است و در این قیمت اشتباه و در نتیجه بزرگ زیان های غیر منتظره. لحظه ای که یک فرد تصمیم به ورود به بازارهای مالی و تبدیل به یک معامله گر او با میل و رغبت می پذیرد این خطرات در ارز را بزرگ گرداند. به زندگی می کنند که با خطر نیاز به معامله گر برای ماندن منطقی و بی باک در تمام زمانها.

-دلبستگی عاطفی: بازارهای مالی در حال باطل نبرد زمین و آنچه که می رود تا امروز پایین می رود فردا. این است که چرا معامله گران باید با استفاده از منطق به تصمیم گیری زمانی که به ترک برخی از ابزار. بسیاری از معامله گران داشته اند زیان های بزرگ به دلیل احساس عاطفی متصل به برخی سهام, ارز و یا در آینده به دلیل آن ساخته شده آنها را بزرگ گرداند و مرفه سود. یک معامله گر موفق دقیقا می دانند که زمانی که آن زمان به حرکت می کند و سپس از آن زمان به حرکت واقعی وفاداری در بازار است که برای سود و نه ابزار است که آنها را ساخته است.

-امید: ما همیشه از شنیدن داستان از معامله گران موفق است که باز یک موقعیت از دست دادن اما هنوز امید خود را از ابزار در حال بالا رفتن است تیره و ابر آلود خود را قضاوت و در نتیجه ضرر و زیان و برخی ممکن است حتی رفتن تا آنجا که خرید بیشتر از این ابزار به بازده بیشتر از آن. حرص و طمع خوب است هنگامی که آن را با این نسخهها کار به عنوان یک محرک برای بهبود خود (persian) اما حرص بد است که آن را ابر معامله گر منطقی قضاوت. موفق مالی معامله گر همیشه باید معقول باشد.

معاملات مالی است که یک معدن طلا پر شده با انواع استرس زا و عاطفی مصرف تله از این رو یک معامله گر نیاز به بزرگ عاطفی کنترل به منظور لذت بردن از بازگشت از موفقیت تجاری.

[ad_2]