عوامل به نظر در هنگام انتخاب یک بیت کوین ارز

[ad_1]

بیت کوین است بسیار متفاوت از یک برنامه کامپیوتری یا نرم افزار تلفن همراه فراهم می کند که یک کیف پول شخصی کاربران اجازه می دهد به ارسال و دریافت بیت کوین. اگر چه وجود دارد بسیاری از مبادلات در دسترس برای افرادی که به دنبال یک فرصت برای تجارت یا سرمایه گذاری در BTC دانش در سیستم چگونه کار می کند بسیار مهم است قبل از شروع کردن. روند انتقال پول بیش از یک ارز را می توان یک فرآیند دقیق. از آن آسان است برای به دست آوردن که توضیح می دهد چرا از آن مهم است که شامل بیت کوین کارگزاران و یا ارز. فرایند پیدا کردن یک بروکر یا ارز بیش از پیدا کردن یکی با بهترین وب سایت. عوامل به نظر در هنگام انتخاب یک ارز عبارتند از:

نقدینگی

آن است که معامله در یک بازار که در آن معامله گران و سرمایه گذاران به دنبال فرصت برای فروش و یا خرید ارز. بنابراین بهتر است آن را به در نظر گرفتن نقدینگی ارز است. اصطلاح نقدینگی اشاره به توانایی برای فروش یک دارایی بدون قیمت تاثیر قابل توجهی در نوبه خود باعث قیمت به رها کردن. هنگامی که وجود دارد بیشتر فروشندگان و خریداران بیشتر نقدینگی. برخی از بزرگترین ارز را بالا قیمت فروش که به نوبه خود باعث ایجاد یک اثر است که اجازه می دهد تا به سیستم تولید به یک شبکه بزرگ که در آن بیشتر مردم می تواند بپیوندید.

نزدیکی

بیت کوین باقی مانده است نسبتا غیر قابل تنظیم پول اگر چه چشم انداز تغییر انتظار می رود که در دراز مدت. وجود دارد بیشتر در معرض مالی صنایع و رسانه ها در این زمینه است. ما تجربه بیشتر دولت ها مایل به اعمال برخی از کنترل بیش از چگونه ارزش پولی منتقل شده است. این است که نسبت به این دولت نیاز به بررسی و جلوگیری از این ابزار استفاده می شود برای فعالیت های غیر قانونی مانند پول شویی غیر قانونی و قاچاق مواد مخدر و تروریسم. به دلیل تفاوت در قیمت آن مهم است که به بررسی موقعیت جغرافیایی هر ارز. بعلاوه محل ارز را تعیین می کند و به سرمایه گذاران و معامله گران آنچه در قوانین آنها باید به دنبال.

هزینه

خرید و فروش می کند شامل پول است. این پول است که در حالت ایده آل انگیزه ای برای کارگزاران و یا ارز. با اینحال بر خلاف خرید اوراق قرضه یا سهام و مبادلات بیت کوین شارژ یک درصد در حالی که کارگزاران تخفیف استفاده شده توسط بسیاری از سرمایه گذاران اتهام نرخ هزینه. درصد مدل خرید و فروش در طول زمان می تواند به اثبات گران است. برخی از محبوب مبادلات بالاتر شارژ درصد هزینه ها بر اساس مقیاس کشویی بر اساس حجم. از این رو آنها هزینه کمتر در صد که در آن بیشتر, حجم معامله شده است ظرف مدت سی روز.

[ad_2]