غرب وحشی Crypto نشان می دهد ادامه

[ad_1]

در اینجا یک سوال است که می آید تا اغلب: من چگونه می توانم را انتخاب کنید که رمزنگاری ارز برای سرمایه گذاری در آنها نیست همه یکسان است ؟

بدون شک وجود دارد که بیت کوین را دستگیر کرده است سهم شیر از رمزنگاری ارز (CC) بازار است که تا حد زیادی با توجه به شهرت آن است. این پدیده ای است که بسیار شبیه به آنچه که در سیاست های ملی در سراسر جهان, که در آن یک نامزد قطاری اکثریت آرا بر اساس شهرت به جای هر گونه اثبات توانایی یا صلاحیت برای حکومت یک ملت است. بیت کوین پیشگام در این فضای بازار و در ادامه به جلب تقریبا تمام بازار سرفصل. این شهرت به این معنا نیست که آن را مناسب برای این کار آن است که نسبتا به خوبی شناخته شده است که بیت کوین دارای محدودیت ها و مشکلات است که نیاز به حل و فصل وجود دارد اختلاف در بیت کوین در جهان در مورد بهترین راه برای حل مشکلات است. به عنوان مشکلات چرک وجود دارد در حال انجام است فرصت را برای توسعه دهندگان برای شروع سکه های جدید که آدرس موقعیت های خاص و در نتیجه خود را متمایز از حدود 1300 دیگر سکه در این بازار فضایی. بیایید نگاهی به دو بیت کوین رقبا و کشف چگونه آنها متفاوت از بیت کوین و از یکدیگر:

Ethereum (ETH) – این Ethereum سکه شناخته شده است به عنوان اتر. تفاوت اصلی از بیت کوین است که Ethereum با استفاده از “هوشمند قرارداد” که در حساب نگه داشتن اشیاء در Ethereum blockchain. هوشمند قرارداد تعریف شده توسط سازندگان خود را و آنها می توانند ارتباط برقرار کردن با دیگر قراردادها تصمیم گیری, ذخیره داده ها و ارسال اتر به دیگران است. اعدام و خدمات آنها ارائه ارائه شده توسط Ethereum شبکه ای است که فراتر از آنچه که بیت کوین یا هر گونه دیگر blockchain شبکه می توانید انجام دهید. هوشمند قرارداد می تواند به عنوان خود را مستقل عامل اطاعت خود را از دستورالعمل ها و قوانین برای صرف ارز و آغاز معاملات دیگر در Ethereum شبکه.

موج دار شدن (XRP) – این سکه و موج دار شدن شبکه نیز دارای ویژگی های منحصر به فرد است که آن را خیلی بیشتر از فقط یک ارز دیجیتال مانند بیت کوین. موج دار شدن توسعه ریپل معامله پروتکل (RTXP) قدرتمند ابزار مالی است که اجازه می دهد تا بورس روی موج شبکه به نقل و انتقال وجوه را به سرعت و کارآمد. ایده اساسی این است که به جای پول در “دروازه” که در آن تنها کسانی که می دانند رمز عبور می توانید با باز کردن این وجوه است. برای موسسات مالی این باز می شود تا فرصت بزرگ آن را به عنوان ساده مرزی پرداخت هزینه را کاهش می دهد و فراهم می کند و شفافیت و امنیت است. این است که همه با خلاق و هوشمند با استفاده از فناوری blockchain.

رسانه های جریان اصلی است که پوشش این بازار با شکستن اخبار تقریبا هر روز وجود دارد کمی عمق به داستان های خود… آنها عمدتا فقط چشمگیر سرفصل.

غرب وحشی نشان می دهد ادامه…

5 سهام crypto/blockchain میدارد تا متوسط 109% از دسامبر 11/17. این نوسانات ادامه با روزانه gyrations. دیروز ما تا به حال کره جنوبی و چین آخرین به سعی کنید به شلیک کردن رونق در cryptocurrencies.

روز پنج شنبه در کره جنوبی وزیر دادگستری Park Sang-کی فرستاده جهانی بیت کوین قیمت به طور موقت کاهش مجازی و سکه بازار به آشفتگی زمانی که او در این گزارش گفت: تنظیم کننده آماده می شدند قانون ممنوعیت cryptocurrency تجارت. بعد از همان روز کره جنوبی وزارت استراتژی و امور مالی یکی از اعضای اصلی سازمان از کره جنوبی دولت cryptocurrency مقررات نیروی کار آمد و گفت که خود گروه موافق نیست با زودرس بیانیه وزارت دادگستری در مورد پتانسیل cryptocurrency تجارت ممنوعیت.

در حالی که کره جنوبی دولت می گوید cryptocurrency تجاری چیزی بیش از قمار و آنها نگران هستند که این صنعت را ترک خواهد کرد بسیاری از شهروندان فقیر به خانه واقعی خود را نگرانی از دست دادن است از مالیات بر درآمد. این همان نگرانی های هر دولت است.

چین رشد کرده است به یکی از بزرگترین منابع cryptocurrency معدن اما در حال حاضر دولت شایعه به دنبال به تنظیم قدرت الکتریکی مورد استفاده در معدن رایانه است. بیش از 80 درصد از برق به معدن Bitcoin امروز از چین می آید. با بستن معدن دولت خواهد آن را سخت تر برای کاربران بیت کوین به منظور بررسی معاملات. عملیات استخراج از معادن خواهد حرکت به مکان های دیگر, اما چین به خصوص جذاب به دلیل بسیار پایین برق و هزینه های زمین. اگر چین به شرح زیر از طریق با این تهدید وجود خواهد داشت از دست دادن موقت از معدن ظرفیت که در نتیجه کاربران بیت کوین دیدن دیگر تایمر و هزینه های بالاتر برای تأیید معامله.

این سوار را ادامه خواهد داد و رونق اینترنت ما را ببینید برخی از برندگان بزرگ و در نهایت برخی از بزرگ بازنده است. همچنین شبیه به رونق اینترنت و یا اورانیوم رونق آن است که کسانی که در اوایل که رستگار خواهد شد, در حالی که جمعی از سرمایه گذاران همیشه نشان می دهد تا در پایان خرید در بالا.

در ارتباط باشید!

[ad_2]