غلبه بر دو اصلی ترس در معاملات

[ad_1]

معاملاتی است که یک بازی از احساسات است. یک جنگ روانی دستمزد داخل ذهن معامله گران در سراسر جهان و تا زمانی که این جنگ داخلی به دست آورد توسط معامله گر زیان همیشه خواهد بود منظور از روز است.

به عنوان کسی که یک بار گفت: “ما ملاقات دشمن و او با ما است’.

وجود احساسات اولیه است که باید بر طرف شود: ترس و طمع.

ترس به دو شکل وجود دارد:

1.) ترس از دست دادن: هر معامله گر در هنگام قرار دادن یک تجارت است و می ترسم که آن را ممکن است به اشتباه و معامله گر ممکن است در نهایت رزرو از دست دادن. آن است که این ترس است که مانع از معامله گران از قرار دادن سفارشات از دست دادن توقف. آنها هرگز نمی خواهید به از دست دادن. آنها امیدوارند که هر گونه تجارت در برابر آنها را در نهایت بهتر است و آنها نمی خواهند به احساس درد از دست دادن در همه هزینه ها. متاسفانه بسیاری از معامله گران را محو حساب خود را به عنوان یک نتیجه مستقیم از اجتناب از به کوچک زیان. درک است که از دست دادن بخشی از تجارت و با استفاده از جلوگیری از ضرر و زیان که در آن شما در معرض خطر نیست بیش از 1-2 ٪ از سرمایه خود را یک برنده روش.

2.) ترس از دادن سود وجود دارد: یک ضرب المثل قدیمی در تجارت است که می رود ‘کاهش ضرر و زیان خود را کوتاه و اجازه دهید سود خود را اجرا’. جدید ترین معامله گران تمایل به انجام این کار مخالف است. این اجازه ضرر و زیان خود را اجرا دست و سود بیش از حد به زودی. معامله گران می ترسند که فوری دستاوردهای آنها شاهد ممکن است از دست داده و به سرعت بستن هر گونه سود کمی آنها را مشاهده کنید. مشکل اینجا است که برنده معاملات مجاز نیست به طور کامل از بازی خارج و به عنوان یک نتیجه زمانی که زیان نمی آیند معامله گر مانده است با از دست دادن خالص در پایان روز. با استفاده از سود در تعریف قیمت هدف در راستای یک استراتژی برنده بهترین راه برای مدیریت این نگرانی است.

یک راه خوب برای غلبه بر این دو ترس است برای انجام آنچه به نام پوسته پوسته شدن. به جای ورود به یک تجارت تنها با یک کلیک شکستن آن را به کوچکتر بیت در حدود همان ورود به سطح.

برای مثال به جای خرید 10 تعداد زیادی از EUR/USD در 1.3500; شما می توانید به جای انجام معاملات 5 از 2 مقدار زیادی هر یک در اطراف 1.3500. که راه شما باید 5 معاملات به جای فقط یک.

شما می توانید پس از خروج از اول 2 بسیاری می گویند در 4 پیپ سود (حداقل شما مراقبت های گرفته شده از ترس از دست دادن).

پس از آن شما می توانید خروج 4 بعدی بسیاری در 10 پیپ سود و سپس بالا بردن توقف خود را برای ورود خود را سطح ( شما مراقبت های گرفته شده از ترس از دست دادن).

سپس شما می توانید اجازه دهید گذشته 4 بسیاری اجرا کنید تا به هدف سود ( در اینجا شما مراقبت های گرفته شده از ترس از دادن سود).

پوسته پوسته شدن در یکی از بهترین راه ها برای مدیریت ترس خود را. تجارت مبارک.

[ad_2]