فارکس ارز نمادها و جفت توضیح داد

[ad_1]

زمانی که برای اولین بار از یادگیری در مورد تجارت ارز در بازار فارکس, آن را غیر معمول نیست برای سر خود را به چرخش. مانند یادگیری چیزی جدید وجود دارد یک دوره سردرگمی و پس از کمی وضوح و به دنبال آن خود را برای اولین بار با روشنایی ضعیف تابیدن از تمام بیت از اطلاعات شروع به گرد هم می آیند.

برای کمک به شما در یادگیری خود را, من یک لیست از نمادهای ترین-معامله ارز. نمادی است برای اولین بار و پس از این کشور و در نهایت مشترک نام و نام مستعار از ارز خاص است. این کشورها از ارزهای درگیر هستند در بالاترین تعداد معاملات فرآوری شده در FX در هر روز:

دلار ایالات متحده / دلار باک

یورو یورو یورو فیبر

ین ژاپن ین ین

CHF فرانک سوئیس فرانک سوئیس

CAD دلار کانادا دلار کانادا

AUD دلار استرالیا دلار استرالیا

GBP بریتانیا پوند کابل

NZD دلار نیوزیلند کیوی

هر فارکس ارز نماد اتحاد سه حرف. اولین توصیف دو کشور و سوم نام خاص که ارز کشور.

ارز پایه است که در اولین موقعیت از یک جفت. شما همچنین می توانید آن را ببینید به نام حسابداری داخلی یا اولیه ارز. دوم در این جفت ارز است که به نام قول و یا ارز. این نقل قول ارز است مقدار که ارز مورد نیاز است که برای خرید یک واحد از ارز پایه.

این 6 عمده فارکس جفت حساب برای 90 ٪ از تمام معاملات فارکس:

– EUR/USD: یورو و دلار.

– GBP/USD: پوند انگلیس و دلار آمریکا.

– USD/JPY: دلار آمریکا و ین ژاپن تقویت شد.

– USD/CHF: دلار آمریکا و فرانک سوئیس.

– AUD/USD: دلار استرالیا و دلار.

– USD/CAD: دلار آمریکا و دلار کانادا.

چون دلار است یا پایه یا مقابله ارز در 85 درصد از معاملات فارکس که به معنی آن است که در تمام جفت. هر جفت بدون USD به نام صلیب’،’ این است چگونه Investopedia توضیح می دهد که نرخ متقاطع:

“اگر نرخ ارز بین یورو و ین ژاپن به نقل از یک روزنامه آمریکایی این امر در نظر گرفته شود یک صلیب رای دادن در این زمینه چرا که نه یورو یا ین استاندارد است ارز ایالات متحده با این حال اگر نرخ ارز بین یورو و دلار آمریکا نقل شد در

که همان روزنامه آن را نمی خواهد در نظر گرفته شده عبور نرخ از آنجا که نقل قول شامل ایالات متحده رسمی ارز است.”

آنچه را که بهترین جفت ارز برای معامله گران شروع?

این جفت ارز برای شروع تجارت با EUR/USD به دو دلیل:

1. چون EUR/USD رایج ترین معامله جفت که بدان معنی است که نقدینگی بالا است و گسترش است که هزینه های خود را است که معمولا کم است.

2. به دلیل کافی داده است که به راحتی در دسترس در هر دو ارز, پس از آن آسان است برای دسترسی به اخبار مالی و هشدار. دومین معامله شد که یک مبتدی ممکن است را انتخاب کنید برای شروع با است GBP/USD.

هر کدام از جفت شما انتخاب می کنید انجام دهید سعی کنید به ماندن با یک جفت هنگامی که شما فقط گرفتن آغاز شده است. اگر شما سعی می کنید به دنبال بیش از حد بسیاری از جفت برای شروع, آن را بسیار دشوار است به ماندن در بالای جدید, قیمت و روند.

[ad_2]