فارکس استراتژی های معاملاتی روزانه در بازار فارکس – بهترین مخفی نگه داشته ؟

[ad_1]

حتی اگر وجود دارد صدها نفر از معاملات روزانه سیستم های خارج وجود دارد برای فروش, فارکس استراتژی های معاملاتی روزانه در واقع بسیار سخت برای پیدا کردن. چرا که بسیاری از این سیستم ها و استراتژی های طراحی شده به پوست سر بازار برای سود کوچک و اغلب از دست دادن هفته ها یا حتی ماه ها از تجارت سود فقط در یک یا دو بد معاملات. در حال حاضر آن را فقط به من یا آیا این صدا مانند یک واقعا بد راه برای ایجاد ثروت ؟

من برای یک واقعیت که شما خسته از شنیدن در مورد یکی دیگر از فارکس استراتژی معاملاتی روزانه اما آنچه در مورد اگر من به شما گفت که وجود دارد روزانه یک سیستم است که ایجاد سرمایه به طور پیوسته و به طور مداوم در طول زمان و won’t give تمام سود خود را به بازار در یک یا دو بد معامله ؟ و آنچه در مورد اگر شما فقط می تواند تجارت است که سیستم برای 10 دقیقه در روز به صورت دستی و یا اگر شما ترجیح می دهند که سیستم کار بر روی خلبان اتوماتیک کامل و کسب 300 پیپ در ماه در تجارت سود به طور متوسط ؟

اگر تمام آنچه که برای تلفن های موبایل مانند فارکس روزانه سیستم است که شما بوده ام به خواب پس من خوشحال می گویند که این یک رویا نیست. من شخصا استفاده از این سیستم و در پایان این مقاله شما می دانید همه چیز در مورد این انقلاب فارکس استراتژی معاملاتی روزانه را به عنوان به خوبی.

قبل از اینکه من شروع به صحبت کردن در مورد این معاملات روزانه سیستم است که در آوردن 50-60 پیپ به حساب مانند ساعت در هر هفته, هر چند, شما باید بدانید که این سیستم دارای یک ضعف عمده در مقایسه با دیگر روزانه فارکس استراتژی های معاملاتی وجود دارد. اکثر اسکالپینگ روزانه فارکس استراتژی های معاملاتی هدف برای پیروزی به میزان 90 درصد و بالاتر, در حالی که این سیستم تنها ارائه یک برنده رای نزدیک به 70 ٪ است. بنابراین اگر شما می خواهم برنده بیشترین معاملات خود را پس از آن روزانه این سیستم برای شما نیست. اگر شما مایل به رها کردن 20 درصد از برنده خود را برای یک مقدار بزرگتر نفع هر تجارت و سپس شما قطعا علاقه مند می شود در فارکس تجارت صبح سیستم.

فارکس تجارت صبح معاملات تنها یک بار در روز درست قبل از لندن جلسه باز در 6.30 صبح به وقت تهران. درست است که قبل از همه حرکت می کند و در بازار اتفاق می افتد که خبر بد برای بسیاری از اسکالپینگ فارکس استراتژی های معاملاتی روزانه اما خبر خوب برای شما. چرا که فارکس تجارت صبح سوار این حرکت به جای گرفتن پایمال شده توسط آنها. بنابراین آنچه که شما دریافت می کنید یک مقدار بزرگتر سود در هر معامله برنده و بسیار کوچکتر از دست دادن در از دست دادن تجارت نسبت به هر اسکالپینگ فارکس استراتژی معاملاتی روزانه در بازار موجود است. به همین دلیل فارکس تجارت صبح است بنابراین همواره سودآور و همچنین به دلیل وجود دارد هیچ خطر به دور از یک هفته یا یک ماه سود در یک واحد وحشتناک تجارت است.

بهترین چیز در مورد فارکس تجارت صبح است که آن را تنها نیاز شما را به تجارت آن را برای 10 دقیقه در روز اگر شما انتخاب می کنید به تجارت آن را به صورت دستی و شما حتی می توانید آن را اجرا کنید بر روی خلبان اتوماتیک کامل اگر شما نمی توانید و یا نمی خواهید در مقابل از کامپیوتر شما در 6.30 به وقت تهران. من آن را دوست دارم چرا که آن را یکی از ساده ترین فارکس استراتژی های معاملاتی روزانه من می دانم آن می رود در برابر دانه بیشتر اسکالپینگ روزانه فارکس استراتژی های معاملاتی وجود دارد و بیشتر از همه به دلیل آن کار می کند!

من 300 پیپ در سود به طور متوسط در هر ماه برای 6 ماه گذشته با فارکس تجارت صبح و من هیچ نمی دانم دیگر روزانه فارکس استراتژی های معاملاتی وجود دارد که حتی می آید نزدیک به ارائه این نوع از بازگشت بدون افشای مرا به خطرات بزرگ است. فارکس تجارت صبح بهترین سرمایه گذاری در فارکس روزانه سیستم است که من تا کنون ساخته شده است, بنابراین اگر شما به دنبال به طور مداوم سود, سیستم, شما آن را مدیون خودتان را امتحان کنید فارکس تجارت صبح و خودتان ببینید که کار می کند.

[ad_2]