فارکس خلبان اتوماتیک را نقد کنید – آیا شما واقعا اعتماد فارکس خلبان خودکار معامله گران?

[ad_1]

یک نرم افزار فارکس فارکس به نام خلبان اتوماتیک را دریافت کرده است و توجه بسیاری از معاملات ارز جامعه است. برخی از آنها خواستار آن یکی از بزرگترین دستیابی به موفقیت در معاملات ارز, اما آن است که واقعا فوق العاده است ؟ اگر شما هنوز هم تعجب آنچه که این نرم افزار آن است که اساسا یک برنامه به نام یک مشاور متخصص. این نوع از برنامه خواهد شد و موقعیت خود را برای شما بر اساس پارامترهای ورودی توسط برنامه نویس. آنها را می توان تنظیم توسط کاربر را با توجه به نیازهای خود را.

من برای اولین بار معرفی شد به فارکس خلبان اتوماتیک توسط یک انجمن تجارت جامعه و چند تن از اعضای آن بودند به من گفتن که از آن شده است به ساختن پول به طور مداوم. زمانی بود که من تصمیم به آن را امتحان کنید خودم.

1. تجربه من با فارکس خلبان اتوماتیک

من باید بگویم که من نمی دانم زیادی در مورد مشاوران متخصص, تا زمانی که من سعی کردم از فارکس خلبان اتوماتیک. من تقریبا نمی تواند بر این باورند که بازار ارز می تواند معامله به طور خودکار. در همان زمان, من محتاط و نه شروع به استفاده از آن در زندگی واقعی حساب. آنچه که من بود برای باز کردن یک حساب آزمایشی جدید و ببینید چقدر بازده آن را ارائه می کنند من بعد از حدود 4 هفته است.

این نرم افزار تنها بر روی پلت فرم MetaTrader 4 تا من اقدام به دانلود یک پلت فرم MT4 برای استفاده از این برنامه است. وجود دارد 2 جداگانه دفترچه راهنما که به شما می گوید چه باید بکنید بعد از خرید مانند چگونه به دانلود و نصب نرم افزار و یکی دیگر که به شما می آموزد که چگونه به مجموعه ای از پارامترهای کارشناس مشاور.

3. من نتیجه تست با فارکس خلبان اتوماتیک

من هفته اول آزمایشی و نتایج تجاری بود که چشمگیر ترین. من تنها شکست حتی هفته اول اما خوشبختانه من نمی دهد و به جلوگیری از استفاده از آن. در نهایت من موفق به ساخت 25 درصد بازگشت سرمایه شروع بعد از 4 هفته و من بسیار تحت تاثیر قرار با آن به طور کلی.

[ad_2]