فارکس خلبان اتوماتیک – نقد و بررسی از محبوب ترین ربات فارکس در دسترس برای معامله گران خرده فروشی امروز

[ad_1]

اگر شما علاقه مند به تجارت در بازار فارکس شما احتمالا در سراسر حداقل یکی فارکس خلبان اتوماتیک را نقد کنید. فارکس خلبان اتوماتیک شده است و به شدت تبلیغ شده و تحت بررسی های انجام شده توسط شرکت های رسانه ای به عنوان کسب و کار هفته اخبار CBS و NBC.

خواندن نقد و بررسی محصولات معنا نیست که شما شروع به ضرب پول یک شبه. شما همچنین باید آگاه باشند از معامله در بازار فارکس استراتژی شرایط اقتصادی و عوامل دیگر. بررسی تنها باید گرفته شود به عنوان یک مشاوره با ارزش برای کمک به شما در انتخاب خود را از یک معامله در بازار فارکس ربات.

اجازه دهید به بررسی و نگاهی به این نرم افزار و پیدا کردن آنچه که باعث می شود فارکس خلبان اتوماتیک بسیار ویژه و منحصر به فرد به بازار فارکس در جهان و در میان روبات ها استفاده می شود که به صورت اتوماتیک تجارت.

فارکس خلبان اتوماتیک توسط یک سیستم است که اجازه می دهد تا شما را به معامله با هیچ دانش قبلی از بازار ارز. این نوع از فارکس سیستم توسعه داده شده است برای متا تریدر 4 پلت فرم معاملاتی است و به نام “EA” (الکترونیکی مشاور). این روبات کار می کنند 24x7x365 تجزیه و تحلیل بازار و تجارت دستور n از طرف شما.

فارکس خلبان اتوماتیک ربات ایجاد شده توسط مارکوس Leary (یک معامله گر فارکس) همراه با استیون اشتراوس (یک برنامه نویس). امروز آنها هر دو با خوشحالی به کسب درآمد پول در راحتی از خانه خود را. در یک بررسی اخیر سازندگان ربات خود را به اشتراک گذاشته راز است که این نرم افزار از با استفاده از تمساح DeMarker و کارشناسی ارشد شاخص نیز با بهره گیری از فیبوناچی فرمول است که تعیین زمانی که بار مفید خواهد بود به هر دو ورود و خروج از بازار است.

این محصول دارای پشتیبانی عالی سطح و نمایندگان خدمات مشتری سعی کنید برای پاسخ به نمایش داده شد خود را به عنوان به زودی به عنوان ممکن است در مورد من این بود که کمتر از 24 ساعت پاسخ ایمیل و تلفن بودند بلافاصله جواب داد.

یک زن و شوهر از راهنمایی های عملی برای پایان دادن به این نقد و بررسی:

  1. پس از خرید به شما داده خواهد شد و دسترسی فوری به منطقه عضو سایت که در آن شما می توانید دانلود FAPS نرم افزار و یک دستی با گام به گام دستورالعمل در مورد نحوه نصب و استفاده از خلبان اتوماتیک فارکس برای معامله. لطفا آنها را با دقت بخوانید و مطمئن شوید که شما آنها را درک قبل از اینکه شما شروع به تجارت و همیشه شروع یک حساب آزمایشی. همچنین با استفاده از دوره آزمایشی خود را به استفاده کامل و به یاد داشته باشید که شما می توانید برای بازپرداخت بپرسید اگر شما راضی نیست.

  2. بر اساس تجربه من از این سال عملکرد ربات به نظر می رسد که سیستم انجام می دهد بهتر است با طولانی (خرید) به جای کوتاه (فروش) معاملات. بنابراین استفاده از MT4 گزینه اجازه می دهد تا ربات به تنها جایی معاملات بلند مدت.

  3. لطفا به یاد داشته باشید که هر گونه معامله اعم از دستی یا خودکار حمل برخی از میزان خطر و هدف از این بررسی این است برای متقاعد کردن شما است که شما همیشه برنده است. اما بر اساس تجربه من به عنوان به خوبی به عنوان بررسی و نظرها از کاربران دیگر شما باید انتظار برای دریافت برخی از سود معقول.

لطفا به اطراف نگاه برای بررسی دیگر فارکس خلبان اتوماتیک و همچنین اگر شما یافت این بررسی مفید لطفا این نقد و بررسی در انجمن فارکس ها و وبلاگ ها. امیدوارم این کمک خواهد کرد که دیگران تصمیم گیری آگاهانه در مورد خرید فارکس خلبان اتوماتیک یا نه!

[ad_2]