فارکس-ology ساده – 5 نامتعارف مراحل برنده استراتژی فارکس

[ad_1]

اول از همه, من می خواهم به استرس است که این سیستم معاملاتی من هیچ جام مقدس و هر کسی می تواند استفاده از آن را با موفقیت در صورتی که به دنبال قوانین سیستم معاملاتی. من معامله شده است برای سال ها و این یکی از معامله در بازار فارکس استراتژی است که کمک کرده اند و سود ساخته شده به طور مداوم.

من همیشه نگه داشته من سیستم معاملاتی ساده است زیرا این سیستم ساده است که با این نسخهها کار در این همیشه در حال تغییر وحشیانه, بازار ارز. شگفت زده شده است. آیا شما فکر می کنم که یک تجارت موفق سیستم به پیچیده و دشوار است به استفاده از? به خوبی انجام می دهند از بازار فارکس بستگی دارد که چگونه به طور موثر معامله گر خود را با استفاده از سیستم تجاری و چقدر خوب سیستم معاملاتی است.

بنابراین در حال حاضر من آشکار خواهد شد فارکس استراتژی است که من با استفاده از اغلب به سود مداوم از بازار است. شما بعد از خواندن این, شما ممکن است فکر می کنم که در واقع این یک سیستم ساده. اما من می خواهم گفت, اوایل, تجارت باید ساده نیست آن را پیچیده کند. در زیر مراحل را از روز فارکس استراتژی معاملاتی:

مرحله 1: نگاهی به روند اصلی با استفاده از نمودار روزانه. اولین نگاه از چپ به راست از روی نمودار باید به شما بگویم که این یک روند نزولی یا بالا روند.

مرحله 2: پس از دانستن اینکه چه چیزی اصلی فارکس روند من به فارکس کارخانه سایت برای بررسی هر گونه اخبار منتشر شده. اگر وجود دارد آینده اخبار در 2 ساعت من حتی نمی خواهد رفتن به مرحله 3 به دنبال سیگنال های معاملاتی به دلیل بالا وجود دارد احتمال whipsaws.

مرحله 3: در صورتی که هیچ خبری من قرار داده و من فارکس طرح به عمل است. برای مثال اگر روند اصلی است که من تنها به دنبال خرید سیگنال های تولید شده از من فارکس شاخص بالعکس اگر روند اصلی پایین است.

مرحله 4: در حال حاضر این مهم ترین مرحله و تجارت تصمیم گیری در اینجا نهفته است. من با استفاده از عبور از 4 EMA (Exponential Moving Average) و 23 EMA برای تعریف, خرید و فروش, سیگنال در 30 دقیقه نمودار. وجود دارد دیگر شاخص های درگیر weekly pivot تصادفی و MACD (Moving Average Convergence Divergence) نیز باید به دنبال روند و نمی تواند نگاه ، من فیلتر whipsaws با معامله تنها در طول نقدینگی بالا در جلسات و چک کردن اینکه آیا این روند همان است که با استفاده از 4 نمودار ساعتی. که تمام است!

گام 5: تجارت مجموعه, تنگ, توقف ریزش در حدود 35 پیپ در حالی که من 2 روش برای هدف قرار دادن سود. استفاده از یکی سالم خطر ابتلا به پاداش به نسبت حداقل 1:2. دوم این است که استفاده روزانه حمایت و مقاومت.

که من موفق سیستم تجارت در بازار فارکس. این ساده نیست ؟ البته مدیریت ریسک, مدیریت پول و روانشناسی باید در ترکیب در این سیستم معاملاتی برای آن به درستی کار نکند.

[ad_2]