قالیشویی جردن

قالیشویی جردن

قالیشویی جردن

قالیشویی جردن یکی از قالیشویی های فعال در ناحیه جردن تهران است که به عنوان شعبه ی قالیشویی ملکه شناخته می شود. این قالیشویی در استراتژی‌های خود از شعبه اصلی پیروی کرده است. بدین جهت سعی کرده‌ تا بالاترین کیفیت و سرعت را در برابر کمترین هزینه به مشتریان ارائه دهد. ترکیب این موارد در کنار هم دیگر سبب شده است تا قالیشویی جردن به عنوان یکی از محبوب ترین و بهترین قالیشویی های پایتخت شناخته شود. در ادامه این مطلب قصد داریم تا مروری کامل بر این مرکز و البته این نقاط ضعف و قوت آن داشته باشیم لذا اگر شما هم جزو اهالی ناحیه جردن هستید بهتر است ما را تا انتهای متن همراهی کنید.

ویژگی های قالیشویی جردن

همانگونه که اشاره کردیم، قالیشویی جردن دارای استانداردهای مختلفی است که برگرفته از تجربه چند ساله در این حوزه است. این استانداردها منجر به بروز امتیازات و مزیت های منحصر به فردی شده که همگی به نفع مشتریان است. بخشی از این مزیت ها را در زیر بیان کرده ایم.

کارشناسان خبره

کارشناسان و نیروی انسانی متخصص را می توان از مهمترین ‌مزیت های قالیشویی جردن به حساب آورد. این قالیشویی همواره در تلاش بوده تا کیفیت کار خود را در بالاترین سطح ممکن نگه دارد. بدین جهت آنها کارشناسان ویژه‌ای را استخدام کردند که به خوبی با انواع فرش و تار و پود آن آشنایی دارند. این افراد روش های شستشو را متناسب با نوع فرش تغییر می‌دهند. همین مورد باعث می‌شود تا مراحل تمیز کردن و دمای آب متناسب با نوع فرش باشد و آسیبی بدان وارد نشود. از طرفی دیگر آن ها میدانند که لکه ی موجود بر روی فرش چگونه تمیز می‌‌شود. بدین جهت از مواد شوینده متناسب با آن استفاده می‌کنند. ترکیب این موارد در کنار هم سبب شده است تا تک تک فرش هایی که قالیشویی جردن خارج می شود، در بهترین وجه ممکن تمیز شده باشند.

ماشین آلات پیشرفته

استفاده از ماشین‌آلات پیشرفته یکی دیگر از فاکتورهای مهمی است که در قالیشویی جردن دیده می‌شود. این قالیشویی تجهیزات مدرنی را در کارگاه خود مستقر نموده است. این ماشین آلات می‌توانند کلیه فرآیندهای شستشو و تمیز کردن فرش را برعهده بگیرند. اقداماتی  همچون خیس کردن، خشک کردن، اضافه نمودن مواد شوینده و… که همگی آنها باعث می‌شود تا دخالت نیروی انسانی به حداقل برسد.باید خاطرنشان کرد که دخالت نیروی انسانی اولین و مهمترین عاملی است که باعث بروز آسیب‌های جدی به فرش می‌شود. با استفاده از این ماشین ها دیگر امکان بروز چنین خطاهایی به حداقل می‌رسد. البته باید عنوان کرد که استفاده از ماشین آلات سرعت پروسه را هم افزایش داده و هزینه های نهایی را هم به حداقل می‌رسانند که مجموع این موارد سبب می‌شود تا پروسه شستشو برای مشتریان بهینه تر باشد.

سرعت عمل عالی

سرعت عمل فاکتور بسیار حائز اهمیتی است که در قالیشویی جردن بدان توجه ویژه ای می‌شود. این قالیشویی در تلاش بوده تا همواره فشار ناشی از ترافیک را از روی دوش مشتریان خود بردارد. بدین جهت آنها را به کارگاه خود را در دل ناحیه جردن افتتاح کرده اند که این موضوع باعث می‌شود تا دسترسی مشتریان به این قالیشویی بسیار ساده تر شود. افزون بر این؛ آنها پیک های سریعی را هم در سرتاسر ناحیه جردن مستقر کرده اند. این پیک ها بلافاصله بعد از اولین تماس مشتریان خود را به محل مورد نظر آنها می‌رسانند و فرش های آنان را دریافت می‌کنند. این پیک ها بعد از تمیز شدن قالی ها، آنها را با همان سرعت به مشتریان تحویل می‌دهند. این موضوع با توجه به ترافیک موجود در ناحیه اهمیت بسیار زیادی دارد. فاکتور دیگری که سبب شده سرعت قالیشویی جردن  به حداکثر میزان ممکن برسد، سریع بودن ،فرآیند شستشو در خود کارگاه است. به طوری که هر فرش تنها در فاصله زمانی چند دقیقه ای شسته و تمیز می شود. این موضوع باعث می‌شود تا مشتریان زمان زیادی را منتظر دریافت سفارشات خود نباشند.

قیمت های منصفانه

قیمت فاکتور بسیار مهمی است که مشتریان توجه زیادی به آن دارند. قالیشویی جردن سعی کرده تا در این زمینه به نحو احسن عمل نماید. آنها همواره در تلاش بوده اند تا کمترین تعرفه ها را برای مشتریان خود لحاظ نمایند. آنها برای دستیابی به این هدف، هزینه های اضافی را کاهش و ماشین آلات را به جای نیروی انسانی به کار گرفته اند. مجموع موارد در کنار هم سبب شده تا قالیشویی جردن بهترین انتخاب برای اهالی این ناحیه باشد.