قیمت انواع محصولات واحد مراقبت پنوماتیک چطور تعیین می شود؟

واحد مراقبت به منظور بهبود کیفیت هوای سیستم مورد استفاده قرار می گیرد. برای همین می تواند از اهمیت زیادی برخوردار باشد. شما برای استفاده از هوای فشرده در سیستم پنوماتیک باید از یک سری فرآیند بهره ببرید. این مرحله از حساسیت ویژه ای برخوردار است. میزان آلودگی و رطوبت هوا باید در حداقل میزان خود باشد تا سیستم به صورت درست کار کند.

آلودگی و رطوبت می تواند باعث فرسودگی و خوردگی در تجهیزات پنوماتیکی شود. با استفاده از واحد مراقبت، طول عمر سیستم پنوماتیکی افزایش می یابد. به عبارت دیگر هرچه هوای فشرده باید دارای خلوص مناسبی باشد تا عملکرد سیستم به درستی صورت گیرد.

اجزای اصلی واحد مراقبت پنوماتیک

فیلتر، رگلاتور و روغن زن از اجزای اصلی واحد مراقبت می باشد. در ادامه توضیحاتی در مورد هر بخش بیان می کنیم.

فیلتر: فیلتر باعث می شود تا هوای فشرده پس از عبور از آن، ذرات خارجی نداشته باشد. البته میزان عملکرد و دقت آن به نوع فیلتر بسیار بستگی دارد. میزان منفذهای موجود در آن براساس میکرون می باشد.

رگلاتور: این قطعه باعث می شود تا ما میزان فشار هوای فشرده را بتوانیم بررسی کنیم. به عبارت دیگر در محدوده مجاز قرار بگیرد.

روغن زن: حرکت بین ساختار عملگرها و شیرها باید دارای کمترین اصطکاک باشد. به همین منظور هوای فشرده قبل از وارد شدن به سیستم باید حاوی مقداری روغن باشد.

قیمت واحد مراقبت پنوماتیک

قیمت واحدهای مراقبت پنوماتیک به عوامل مختلفی بستگی دارد. شما باید براساس کاربردتان مدل مناسب را انتخاب کنید، علاوه بر اینکه شرکت سازنده آن می تواند بر قیمت تأثیرگذار باشد عوامل دیگری نیز است که باید در هنگام خرید توجه کنید.

کیفیت ساخت بدنه، نوع فیلتر، میکرون بندی سنگ فیلتر، مدل ظاهری و کیفیت ساخت و همچنین سایز آن از عوامل تفاوت قیمت می باشد.

انتخاب سایز مناسب واحد مراقبت پنوماتیک

برای انتخاب سایز اتصالات واحد مراقبت باید علاوه بر این که نباید فقط به سایز اتصالات توجه کرد. بلکه باید به میزان دبی و همچنین بازه کنترلی توجه کرد. شما با گزینش سایز مناسبی از واحدهای مراقبت می توانید از نظر اقتصادی نیز صرفه جویی کنید.

خرید آنلاین واحد مراقبت پنوماتیک

 

برای خرید آنلاین واحد مراقبت پنوماتیک با کیفیت یکپارچه و مجزا شرکت های تولیدی اروپایی و آسیایی به ما مراجعه کنید. شما می توانید از طریق تماس با کارشناسان ما بهترین انتخاب را داشته باشید. همچنین می توانید از قیمت انواع مدل های موجود در سایت اطلاع پیدا کنید. برای بررسی و خرید واحد مراقبت پنوماتیک اینجا کلیک نمایید.